Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 0:5 ZDJĘCIA KIBICÓW Sosnowieccy fani nie mieli powodów do radości

Kibice na meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Kibice na meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy fot. karina trojok
W meczu 31 kolejki Polskiej Hokej Ligi Zagłębie Sosnowiec przegrało z GKS Tychy 0:5. Tylko pierwsza połowa derbowego spotkania była wyrównana. Od 30 minuty gole uwidoczniła się przewaga lidera PHL i sosnowieccy fani nie mieli najszczęśliwszych min. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy.

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy zdjęcia kibiców

Mecz na Stadionie Zimowym nie zgromadził tłumów, bo miejscowi fani doskonale zdawali sobie sprawę, że jego faworytem są goście. 600 kibiców, którzy zasiedli na trybunach po cichu liczyło jednak na sprawienie przez sosnowiczan niespodzianki.

Zagłębie dotrzymywało kroku mistrzowi Polski jednak tylko przez 30 minut. Później sympatycy gospodarzy z coraz bardziej smutnymi minami obserwowali kolejne gole strzelane przez tyszan.