Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 4:5 po karnych. Ostatni sezon Stadionu Zimowego ZDJĘCIA KIBICÓW

Kibice na meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy    Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Kibice na meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. karina trojok / dziennik zachodni / polska press
Derbowy mecz hokeistów Zagłębia Sosnowiec z GKS Tychy oglądało blisko pół tysiąca widzów. Fani sosnowiczan zobaczyli ciekawe spotkanie, w którym rozstrzygnięcie padło dopiero w rzutach karnych. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy.

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 4:5 po karnych. Ostatni sezon Stadionu Zimowego

Blisko pół tysiąca widzów przyszło na pierwszy w nowym sezonie mecz Zagłębia. Sosnowiczanie rozgrywają swoje mecze Polskiej Hokej Ligi na starym lodowisku w Parku Sieleckim, ale to już ostatni sezon Stadionu Zimowego w tej roli. W przyszłym roku sosnowieccy hokeiści mają przenieść się na nowy obiekt w Zagłębiowskim Parku Sportowym.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW Z MECZU ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GKS TYCHY

Kibice na Stadionie Zimowym oglądali w niedzielny wieczór ciekawe spotkanie, pełne zwrotów akcji. Jeszcze na 110 sekund przed zakończeniem regulaminowego czasu gry 4:3 prowadziło Zagłębie. Tyszanie doprowadzili jednak w przedostatniej minucie do remisu. W dogrywce nie padła żadna bramka i zwycięzcę wyłoniły dopiero rzutu karne, które lepiej egzekwowali goście i to GKS zdobył w tym meczu 2 punkty, a sosnowiczanie jeden.

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 4:5 po karnych (1:2, 1:0, 2:2, dogrywka 0:0) karne 1:2
0:1 Filip Starzyński (2), 1:1 Jewgienij Nikiforow (3), 1:2 Bartłomiej Jeziorski (10), 2:2 Jarosław Rzeszutko (39), 2:3 Denis Sierguszkin (48), 3:3 Jewgienij Nikiforow (51), 4:3 Jarosław Rzeszutko (56), 4:4 Christian Mroczkowski (59)

Karne: Martin Przygodzki - Michael Cichy, Alexander Szczechura