Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 0:6 ZDJĘCIA KIBICÓW
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 0:6 ZDJĘCIA KIBICÓW Karina Trojok
W niedzielnym meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec przegrało z Lechem Poznań aż 0:6. Na Stadion Ludowy przyjechał zespół prowadzony przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałki. Byłeś na meczu? Może byli Twoi znajomi? Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW ze spotkania Zagłębie – Lech.

Mimo zimna kibice Zagłębia gorąco i głośno od początku dopingowali swój zespół. Sosnowiczanie zaczęli mecz z wielkim animuszem, co napędzało fanów do aktywnego dopingu. „Zagłębie, Zagłębie!” - niosło się nad Stadionem Ludowym.

Zobaczcie zdjęcia:

Zapał kibiców nieco ostudził Robert Gumny z Lecha, który strzelił bramkę dla gości w 22. minucie. Z trybun przez chwilę słychać było hasło „K… mać, Zagłębie grać!”. Jednak szybko kibice powrócili do pozytywnego dopingowania.

Kiedy przed przerwą Lech za sprawą zdobył drugiego gola, kibice jeszcze głośniej użyli powyższego hasła… Fani mocno wygwizdali schodzących do szatni sędziów.

Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 0:6 RELACJA + ZDJĘCIA Katas...

Kiedy Lech na początku II połowy podwyższył na 3:0 kibice wyglądali na zupełnie przygaszonych, choć nadal słychać było: „O Zagłębie, o Sosnowiec”. Tyle, że już znacznie ciszej. Lepiej słychać było fanów z Poznania: „Hej Kolejorz, hej Kolejorz”.

Po czwartej bramce dla Lecha, kibice nie wytrzymali: „Zagłębie to my, a nie wy”. Następnie przy celnych podaniach piłkarzy swej drużyny prześmiewczo wołali „oleee”.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań oglądało 2945 widzów.

Cudowny gol w Centralnej Lidze Juniorów

Awantura piłkarek na meczu Czarni Sosnowiec - GKS Katowice

Materiał oryginalny: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 0:6 ZDJĘCIA KIBICÓW Klęska sosnowiczan. Kibice prześmiewczo wołali "olee!" - Dziennik Zachodni