Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 0:2 ZDJĘCIA KIBICÓW Przerwana seria sosnowiczan

Na meczu Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica na Stadionie Ludowym pojawiło się trzy tysiące kibiców Lucyna Nenow
Wyjazdowa wygrana w poprzedniej kolejce z Pogonią Siedlce znów rozbudziła nadzieje kibiców gospodarzy i w piątkowy wieczór na Stadionie Ludowym pojawiło się trzy tysiące kibiców. Niestety przyszło im przełknąć gorzką pigułkę, bo piłkarze Miedzi, zwłaszcza w pierwszej połowie byli zespołem zdecydowanie lepszym od Zagłębia i przerwali serię dziesięciu spotkań bez porażki sosnowiczan. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica.