Zagłębie Sosnowiec - Piast 1:2. Na Ludowy wróciły...

Zagłębie Sosnowiec - Piast 1:2. Na Ludowy wróciły ekstraklasowe emocje ZDJĘCIA KIBICÓW

Zdjęcie autora materiału

Kibice Zagłębia Sosnowiec przywitali Ekstraklasę w meczu z Piastem
    Zagłębie Sosnowiec - Piast. Na Ludowy wróciły ekstraklasowe emocje. W pierwszej połowie kibice Zagłębia doczekali się bramki. W 36 minucie na listę strzelców
    1/111

Przejdź do

©Arek Gola

Pierwszy mecz Zagłębia Sosnowiec po powrocie do ekstraklasy wzbudził ogromne zainteresowanie kibiców. Na trybunach zjawił się licząc na dobre widowisko prawie komplet widzów. Nie przeszkodziło nawet to, że spotkanie rozegrano w poniedziałek. Na trybunach przy pięknej pogodzie zasiadło około 5.000 widzów. ZOBACZ GALERIĘ KIBICÓW
    Zobacz zdjęcia:
    Zobacz galerię

W pierwszej połowie kibice Zagłębia doczekali się bramki. W 36 minucie na listę strzelców wpisał się Vamara Sanogo dając prowadzenie gospodarzom. Gol Francuza wprawił w dobry humor kibiców Zagłębia.

Tym razem zabrakło kibiców gości. Fani Piasta są w konflikcie z klubem i na razie nie chcą wspomagać swoim dopingiem podopiecznych Waldemara Fornalika. Gospodarze przygotowali dla nich 300 wejściówek, ale sektor gości świecił pustkami.