Zagłębie Sosnowiec - Piast. Na Ludowy wróciły ekstraklasowe emocje. W pierwszej połowie kibice Zagłębia doczekali się bramki. W 36 minucie na listę strzelców wpisał się Vamara Sanogo dając prowadzenie gospodarzom. Gol Francuza wprawił w dobry humor kibiców Zagłębia. Arek Gola
Pierwszy mecz Zagłębia Sosnowiec po powrocie do ekstraklasy wzbudził ogromne zainteresowanie kibiców. Na trybunach zjawił się licząc na dobre widowisko prawie komplet widzów. Nie przeszkodziło nawet to, że spotkanie rozegrano w poniedziałek. Na trybunach przy pięknej pogodzie zasiadło około 5.000 widzów. ZOBACZ GALERIĘ KIBICÓW

Zobacz zdjęcia:

Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 1:2. Górę wzięło doświadc...

Tym razem zabrakło kibiców gości. Fani Piasta są w konflikcie z klubem i na razie nie chcą wspomagać swoim dopingiem podopiecznych Waldemara Fornalika. Gospodarze przygotowali dla nich 300 wejściówek, ale sektor gości świecił pustkami.

Zobacz zdjęcia kibiców:

Justyna Kowalczyk śmiało o swoich planach sportowych

Materiał oryginalny: Zagłębie Sosnowiec - Piast 1:2. Na Ludowy wróciły ekstraklasowe emocje ZDJĘCIA KIBICÓW - Dziennik Zachodni