Zagłębie Sosnowiec- Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1. Kwarty dla kibiców i piłkarzy ZDJĘCIA

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
Nietypowy przebieg miał sparing Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mecz został podzielony na półgodzinne kwarty. Pomimo tak długiej gry padł tylko jeden gol. Zobaczcie zdjęcia ze sparingu Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała i kibiców, którzy go oglądali.

Aż dwie godziny trwał mecz sparingowy Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Trenerzy podzielili go na cztery kwarty po 30 minut. Jedyny gol padł w 25 minucie. Emre Celtik wykorzystał błąd Dominika Jończego i Michała Gliwy i z bliska kopnął piłkę do siatki.

W dwóch ostatnich częściach gospodarze wystawili skład oparty na zawodnikach Akademii. Na boisku przebywało aż ośmiu takich piłkarzy, którzy nie dali się pokonać bardziej doświadczonym rywalom. W barwach Górali testowano jednak kilku potencjalnych nowych graczy.

Zobaczcie zdjęcia kibiców i ze sparingu Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:1, 0:0, 0:0, 0:0)
0:1
Yigit Emre Celtik (25)
Zagłębie I i II kwarta: Gliwa - Borowski, Jończy, Dalić, Gojny - Bryła, Bonecki, Rozwandowicz, Masłowski, Pawłowski - Sobczak. III i IV kwart: Siuta - Ryndak, Piątek, Machała, Niemiec - Klupś, Chęciński, Barć, Hałatek, Kulawiak (107. Wołowiec) - Fabry.
Podbeskidzie I i II kwarta: Igonen (31. Wasztyl) - zawodnik testowany, Mikołajewski, Rodriguez, Markow - Drzazga, Scalet, Bonifacio, Janota, Celtik - Biliński. III i IV kwarta: Wieczorek (91. Manikowski) - zawodnik testowany (91. Willmann), Gutowski, Wypych, Lipp - Misztal, Bieroński, Frelek, Roman, Polkowski - Bieroński (102. testowany).