Zagłębie Sosnowiec - Radomiak 2:2. Konferencja trenerów - wideo

od 16 lat
Trener Zagłębia Krzysztof Dębek chwalił swoich piłkarzy za grę w II połowie spotkania z Radomiakiem. Sosnowiczanie przegrywali do przerwy 0:2, ale w końcówce meczu za sprawą dwóch goli Fabiana Piaseckiego zdołali doprowadzić do remisu. Zobaczcie konferencję prasową trenera gospodarzy Krzysztofa Dębka i doskonale znanego na Stadionie Ludowym szkoleniowca Radomiaka Dariusza Banasika.

Zobaczcie zdjęcia i relację z meczu Zagłębie Sosnowiec - Radomiak

Zagłębie Sosnowiec zremisowało z Radomiakiem 2:2Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Zagłębie Sosnowiec - Radomiak 2:2 wynik, zdjęcia. Piasecki u...