Zagłębie Sosnowiec - Re-Plast Unia Oświęcim 1:7. Sosnowiczanie przegrali z liderem PHL ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU

Hokeiści Zagłębia Sosnowiec, mimo wsparcia kibiców, przegrali z Re-Plast Unią Oświęcim  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Hokeiści Zagłębia Sosnowiec, mimo wsparcia kibiców, przegrali z Re-Plast Unią Oświęcim Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. karina trojok dziennik zachodni polska press
W rozegranym 2 grudnia meczu 27. kolejki Polskiej Hokej Ligi Zagłębie Sosnowiec przegrało z Re-Plast Unią Oświęcim 1:7. Lider tabeli o swoim sukcesie przesądził już w I tercji spotkania rozgrywanego na Stadionie Zimowym. Zobaczcie zdjęcia kibiców i meczu Zagłębie Sosnowiec - Re-Plast Unia Oświęcim.

Hokeiści Zagłębia Sosnowiec nie sprostali liderowi tabeli Polskiej Hokej Ligi. W meczu kończącym III rundę spotkań podopieczni trenera Grzegorza Klicha wysoko przegrali z Re-Plast Unią Oświęcim.

Dla oświęcimian była to czwarta z rzędu ligowa wygrana.. Sosnowiczanie doznali natomiast trzeciej z rzędu porażki w PHL, a ich niedzielny pojedynek z JKH GKS Jastrzębie został przełożony na 11 grudnia.

ZOBACZCIOE ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - UNIA OŚWIĘCIM

Unia o swojej wygranej przesądziła już w I tercji. Goście już po 109 sekundach prowadzili na Stadionie Zimowym 2:0, a po niespełna 12 minutach było już 4:0 dla oświęcimian.

W szeregach gości wyróżnili się Teddy Da Costa i Tommi Laakso, którzy strzelili po dwie bramki. Ten pierwszy za każdym razem trafiał do siatki, gdy Unia grała w liczebnej przewadze, a Fin obydwa gole zdobył w II tercji.

Honorowe trafienie dla sosnowiczan było dziełem Aleksandra Pawlenki. Z trybun Stadionu Zimowego piątkowy mecz oglądało tylko 200 widzów.

Zagłębie Sosnowiec - Re-Plast Unia Oświęcim 1:7 (0:4, 0:2, 1:1)
0:1 Pawło Padakin (1), 0:2 Teddy Da Costa (2), 0:3 Michael Cichy (5), 0:4 Krystian Dziubiński (12), 0:5 Tommi Laakso (26), 0:6 Tommi Laakso (40), 1:6 Aleksandr Pawlenko (49), 1:7 Teddy Da Costa (56)