Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław. Kibice wierzyli w utrzymanie. Zagłębie spadło do 1. ligi. Cudu nie było ZDJĘCIA KIBICÓW

Zagłębie gładko przegrało 4:2. Kibice opuszczali stadion rozczarowani.
Zagłębie gładko przegrało 4:2. Kibice opuszczali stadion rozczarowani. Arek Gola
Zespoły Zagłębia Sosnowiec i Śląska Wrocław zamykają ligową tabelę i może dlatego spotkanie tych drużyn nie cieszyło się takim powodzeniem kibiców jak poprzednie rozegrane na Ludowym. Kibice jednak liczyli, że oba zespoły stworzą ciekawy spektakl i emocji nie zabraknie. Na Ludowym pojawiła się także grupa kibiców Śląska. ZOBACZ ZDJĘCIA KIBICÓW

Kibice Zagłębia Sosnowiec na meczu ze Śląskiem

Kibice Zagłębia Sosnowiec na Ludowym mieli w pamięci pierwsze spotkanie Zagłębia i zespołu ze stolicy Dolnego Śląska. Wówczas wrocławianie prowadzili do przerwy 2:0, ale wystarczyło niespełna dziesięć minut by gospodarze nie tylko odrobili straty, ale wyszli na prowadzenie. Goście tuż przed upływem regulaminowego czasu wyrównali po rzucie karnym podyktowany za zagranie piłki ręką przez Arkadiusza Jędrycha.

Tym razem jednak cudu nie było. Zagłębie gładko przegrało 4:2. Kibice opuszczali stadion rozczarowani.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW

W składzie wyjściowym na dzisiejszy mecz ze Śląskiem zabrakło Żarko Udovicica, co trener Valdas Ivanauskas skomentował, że Serb nie jest gotowy na walkę o utrzymanie. Udovicic ostatnio prezentował dobra formę, jest nie tylko obok Vamary Sanogo najskuteczniejszym zawodnikiem beniaminka, ale też ma na koncie najwięcej asyst.

Zobaczcie zdjęcia z imprez biegowych

Kibice mimo braku Serba i Francuza liczyli, że Zagłębie pokaże charakter i pokona bezpośredniego rywala w tabeli. Pierwsi jednak bramkę zdobyli piłkarze Śląska Wrocław.

Piłkarze Zagłębia Sosnowiec po przegranym meczu ze Ślaskiem podeszli do sektora zajmowanego przez najwierniejszych kibiców. Usłyszeli bardzo przykre słowa pod swoim adresem.

Zagłębie Sosnowiec spadło z Ekstraklasy. Dramat piłkarzy i k...