Zagłębie Sosnowiec: Znów hokejowe emocje na Zimowym, ale górą Nesta. Kolejny mecz 16 marca w Toruniu

tos
Czwarta odsłona walki Zagłębia Sosnowiec o awans do hokejowej ekstraligi tak jak poprzednie dostarczyła wielu emocji. Górą była jednak Nesta Toruń, która prowadzi już w rywalizacji 3:1 i do wygrania I ligi potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa.

Po pierwszej tercji Zagłębie prowadziło 1:0 dzięki bramce Dmytra Demjaniuka. W drugiej górą zdecydowanie byli już jednak zawodnicy z Torunia, którzy wygrali 3:0 i po dwóch odsłonach meczu prowadzili 3:1. Dwa gole dla sosnowiczan zdobył jednak Andrzej Stojek i doprowadził tym samym do remisu. Zwycięzcę meczu miała więc wyłonić dogrywka, w której lepsza była Nesta.

W rywalizacji o awans do ekstraligi 3:1 prowadzi Nesta Toruń. Kolejny mecz w piątek 16 marca w Toruniu.