Zamieszkaj w spokojnej części Katowic na osiedlu Zdrowe Stylove. To coś więcej niż mieszkanie – to styl życia

Materiał informacyjny GEO,MIESZKANIE I DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Blisko natury, ale jednocześnie nieopodal centrum. Obok atrakcyjnych tras rowerowych, ale też niedaleko autostrady A4. W otoczeniu parków, ale też w sąsiedztwie galerii handlowej. Czy istnieje idealne miejsce do zamieszkania w Katowicach? Tak! To osiedle Zdrowe Stylove.

Katowice zyskają nowe, nieszablonowe miejsca do zamieszkania. Zlokalizowane w obrębie dzielnicy Brynów osiedle Zdrowe Stylowe jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią bliskość natury, zdrowy styl życia i atrakcyjne, komfortowe mieszkania.

To nie jest zwykle osiedle, jakich pełno wkoło. To miejsce do zamieszkania na miarę XXI wieku! Bo gdzie indziej znajdziemy na przykład tężnię solankową, czy stoły do pong-ponga do dyspozycji mieszkańców? A między innymi takie udogodnienia przewidział inwestor – firma z długoletnim doświadczeniem - Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o

Zdrowe Stylove – dlaczego warto?

Jeżeli poszukujesz mieszkania z rynku pierwotnego w spokojnej, lecz bliskiej centrum okolicy – to Zdrowe Stylowe jest dla Ciebie! Osiedle to cztery nowoczesne sześciopiętrowe budynki, w których znajdują się atrakcyjne mieszkania od 21 mkw do aż 133 mkw! Jest w czym wybierać. Deweloper przewidział również lokale usługowe w budynkach, więc na miejscu będzie wszystko, co potrzebne do codziennego, komfortowego mieszkania.

Błąd

Niewątpliwym atutem jest też bliskość centrum miasta i galerii handlowej. Dzięki takiej lokalizacji przyszli mieszkańcy zyskają na czasie. Ze Zdrowego Stylovego jest zaledwie: dziesięć minut do centrum i pięć minut do Galerii 3 Stawy.

Zdrowe Stylove – blisko natury

Tym, co wyróżnia osiedle Zdrowe Stylove jest przede wszystkim „zielone” położenie. Jest to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią bliskość natury i zdrowy styl życia.

Czy jest coś lepszego po ciężkim dniu niż spacer po parku nieopodal domu lub odwiedzenie osiedlowej siłowni oraz ogrodowej tężni solankowej na tere-nie obiektu? Ale to nie wszystko. Na osiedlu znajdzie się więcej udogodnień wspierających aktywny wypoczynek: boisko do koszykówki i stoły do ping ponga a dla najmłodszych - plac zabaw. A wszystko to zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Warto dodać, że tuż obok jest park Kościuszki i trasy rowerowe.

Zdrowe Stylove – to warto wiedzieć!

Co?
Osiedle Zdrove Stylowe

Gdzie?
Dzielnica Brynów

Jakie mieszkania są dostępne?

  • Dwupokojowe od 33,61 mkw do -55,80 mkw
  • Trzypokojowe od 54,60 mkw do 68,63 mkw
  • Czteropokojowe od 75,45 mkw do 98,60 mkw
  • Pięciopokojowe od 124,19 mkw do 125,61 mkw
  • Sześciopokojowe – 133,66 mkw

Atrakcje:

  • tężnia solankowa dla mieszkańców
  • boisko do gry w piłkę
  • stoły do ping ponga
  • Park Kościuszki - obok
  • trasy rowerowe wokół osiedla

Gdzie można zobaczyć?
Biuro na terenie budowy przy ulicy CEGLANEJ w Katowicach - wjazd od strony ul. Kościuszki.
Tel. 784 033 181 lub 725 320 320,
e-mail: [email protected]
www.geogrupa.pl/nowe-mieszkania/katowice/zdrowe-stylove

Dodaj ogłoszenie