Zawodniczki MUKS Sari Żory walczą na śląskich parkietach - jutro kolejny mecz

SKA
Zawodniczki MUKS Sari Żory
Zawodniczki MUKS Sari Żory MUKS Sari Żory
Ostatnio zespoły MUKS Sari Żory zanotowały trzy zwycięstwa i niestety również trzy porażki. Jutro IV liga siatkówki kobiet rozegra w Żorach kolejny mecz o godz. 19.30.

IV ostatni etap w tym sezonie rozpoczęły młodziczki starsze turniejem w Katowicach. W pierwszym meczu wygrały z drużyną Tytan Ostrowy 2-0. Natomiast w drugim meczu po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonały UKS Źródełko Katowice 2-1.

Uczennice z klasy IV z SP 3 grały o awans do III etapu dwójek. Trzy drużyny walczyły do samego końca o każdy punkt i set. Drużyna Sari 3 niestety przegrała wszystkie mecze. Sari 1 wygrały trzy i przegrały trzy mecze. Niestety gorszy stosunek setów sprawia, że odpadły z turnieju. Trzeba jednak podkreślić, że dziewczyny pokonały połowę drużyn z województwa i uplasowały się w pierwszej połowie120 startujących drużyn. Natomiast zespół Sari 2 wygrał dwa mecze bez straty seta i zapewnił sobie awans do III etapu.

Po długiej przerwie również młodziczki młodsze wróciły na parkiet. Pierwszy turniej zagrały z drużynami SMUKS Orzesze oraz Politechnika Częstochowa. Dziewczyny zagrały dwa bardzo różne mecze. Niestety oba przegrane po 0:2.

Drugi mecz w rozgrywkach przegrały nasze seniorki. Tym razem uległy drużynie JKS SMS Jastrzębie II 1 : 3.