Zobaczcie zdjęcia z pierwszego siatkarskiego meczu w 2021 roku. GKS Katowice - Skra Bełchatów 0:3.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugala Polska Press
Siatkarze GKS Katowice i Skry Bełchatów rozegrali pierwszy mecz w PlusLidze w 2021 roku. Goście wygrali go 3:0, a gospodarze mogą żałować przede wszystkim ostatniego seta. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

Pierwszy mecz PlusLigi 2021 przyniósł siatkarzom GKS Katowice porażkę ze Skrą Bełchatów. Chociaż to goście byli faworytami spotkania to zespół Grzegorza Słabego może czuć niedosyt.

Zwłaszcza w ostatnim secie, rozstrzygniętym na przewagi, GKS miał spore szanse, by przedłużyć rywalizację. Nie wykorzystał jednak żadnej z piłek setowych, za to Skra podsumowała spotkanie asem serwisowym i zgarnęła komplet punktów.

Zobaczcie zdjęcia z siatkarskiego otwarcia 2021 roku.

GKS Katowice - Skra Bełchatów 0:3 (19:25, 22:25, 31:33)