Żużel w epidemii. Dziewczyny podprowadzały żużlowców w maseczkach ROW Rybnik

Aleksander Król
Aleksander Król
Żużel w epidemii. Dziewczyny podprowadzały żużlowców w maseczkach ROW Rybnik/Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Żużel w epidemii. Dziewczyny podprowadzały żużlowców w maseczkach ROW Rybnik/Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Aleksander Król
Ruszył sezon żużlowy inny niż zwykle. Podczas pierwszej kolejki PGE Ekstraligi Żużlowej oglądaliśmy obrazki nieznane dotąd ze stadionów w Polsce. Puste trybuny, zdjęcia kibiców na krzesełkach przy owalu na Gliwickiej w Rybniku, dziewczyny podprowadzające żużlowców w maseczkach z logiem ROW Rybnik. Oto żużel w czasie epidemii.

Żużel w epidemii. Dziewczyny podprowadzały żużlowców w maseczkach ROW Rybnik

O tym, że będzie to sezon żużlowy inny niż zawsze wiemy od bardzo dawna. Z powodu pandemii inauguracja przesunięta została o ponad dwa miesiące, a żużlowcy musieli przejść obowiązkową kwarantannę. Jednak podczas pierwszej kolejki PGE Ekstraligi oglądaliśmy obrazki nieznane dotąd ze stadionów żużlowych.

Zamiast zielono-czarnej fali na stadionie w Rybniku oglądaliśmy puste trybuny. Na krzesełkach na trybunie krytej “posadzono” zdjęcia najwierniejszych kibiców, którzy kupili bilet na Wirtualny Stadion. Inni dopingowali Rekiny z sektora “W”, czyli wzgórza Wiśniowca. Mieli bębny i klubowe barwy.

Dziewczyny, które podprowadzają żużlowców, miały czarne maseczki z logiem ROW Rybnik. Zresztą w maseczkach byli wszyscy – począwszy od prezesa Krzysztofa Mrozka, przez mechaników, wirażowych, ratowników medycznych, fotografów, na kierowcy polewaczki kończąc.

Na stadionie przestrzegano restrykcyjnych przepisów sanitarnych, trzymano dystans.
Rybniczanie, którzy zamiast na trybunach zasiedli w niedzielę przed ekranami telewizorów, mają nadzieję, że szybko wrócą na G72.

Musisz to wiedzieć

Zobacz i zapamiętaj

Bądź na bieżąco i obserwuj

Adam Matysek na Gali PKO BP Ekstraklasy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni