Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Grad goli w Mielcu w 18. kolejce Fortuna 1. Ligi obejrzało...

Najlepsze mecze w Fortuna 1. Lidze. Grad goli i emocje na zapleczu Ekstraklasy. TOP 6 według GOL24.PL

Stal Mielec – Garbarnia Kraków (6:1)

Grad goli w Mielcu w 18. kolejce Fortuna 1. Ligi obejrzało 3393 kibiców. Gospodarze walczyli nie tylko o jak najlepszy rezultat, ale podtrzymanie passy meczów bez porażki. Przed spotkaniem z beniaminkiem z Krakowa było ich już trzy (GKS Katowice, Bruk-Bet Termalica, Stomil Olsztyn). Strzelanie nie rozpoczęło się tak szybko, jak wszyscy się tego spodziewali. Dopiero w 30. minucie Grzegorz Kuświk po raz pierwszy tego dnia pokonał golkipera Garbarni. W ślad za nim poszedł Andreja Prokić. Jeszcze przed przerwą, Kuświk trafił po raz drugi, a gdy zawodnicy wrócili na murawę w drugiej połowie, też i po raz trzeci. Następnie, znów zawtórował mu Prokić i w 62. minucie na tablicy wyników było już 5:0. Bramkę honorową dla krakowian zdobył Krzysztof Kalemba w 80. minucie, lecz niedługo potem Stal znów dała znać o swojej sile. Tym razem rywala dobił młodziutki, jeszcze wtedy niespełna 16-letni Kacper Sadłocha.