Wiadomości


Życie wsi

Najczęściej czytane

 1. Miała ratować zwierzęta, zgotowała im piekło. Psy i koty zjadały się nawzajem. Dramat w Chrzanowie i Płazie
  Zwierzęta

  Miała ratować, zgotowała im piekło. Psy i koty zjadały się nawzajem

  Wypełnione po brzegi martwymi kotami, psami i gołębiami mieszkanie w centrum Chrzanowa to siedziba Towarzystwa Ochrony Przyrody INNI. Tego makabrycznego odkrycia dokonali w niedzielę policjanci, którzy wraz z prokuratorem odwiedzili również dom prezeski tego towarzystwa w Płazie, gdzie także rozgrywał się dramat zwierząt.

 2. Iwona z "Sanatorium miłości" pokazała nam swój dom i ogródKim jest Iwona z Sanatorium MiłościIwona z Sanatorium Miłości o seksie! Iwona
  Tu żyję

  Iwona z "Sanatorium miłości" pokazała swój dom i ogród

  Iwona z Radomska, najpopularniejsza uczestniczka tegorocznej edycji "Sanatorium miłości", razem ze swoim partnerem Gerardem, pokazała nam swój ogród i pięknie udekorowane zakamarki domu. Zobaczcie, jak mieszka para, którą cała Polska poznała dzięki programowi TVP.

 3. Nie żyje 24-letni Michał Bąk z Korytnicy, którego stratował byk. Jego organizm przegrał z licznymi obrażeniami
  Wiadomości

  Nie żyje 24-letni Michał Bąk z Korytnicy, którego stratował byk....

  Tak bolesnej informacji nikt się nie spodziewał. Mnóstwo osób walczyło o zdrowie i życie 24-letniego Michała Bąka z Korytnicy w gminie Sobków, którego stratował byk. Niestety, w niedzielę, 9 sierpnia, Fundacja Jesteśmy Blisko poinformowała o śmieci młodego mężczyzny.

 4. 51. aukcja Pride of Poland w Janowie Podlaskim. Sprzedano 10 koni
  Wiadomości

  51. aukcja Pride of Poland za nami. Sprzedano 10 koni

  W Janowie Podlaskim trwa święto koni arabskich. Konie wybrane podczas piątkowych i sobotnich pokazów walczą dziś o tytuł czempionów w swoich kategoriach wiekowych.

 5. Potężny wybuch gazu w Pradłach. Trzy osoby są ranne. Eksplozja wysadziła w powietrze budynek gospodarczy.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w
  Wiadomości

  Wybuch gazu. Dziecko i dwóch dorosłych ciężko rannych

  Wybuch gazu w Pradłach w powiecie zawierciańskim był tak potężny, że wstrząsnął całą okolicą. Gaz i ogień po prostu rozsadził zabudowania gospodarcze, a wybuch ciężko ranił i poparzył trzy osoby. To 10-letnie dziecko i dwóch dorosłych, którzy przebywali w tym samym miejscu. Na miejscu lądowały helikoptery LPR.