Wiadomości


Życie wsi

Najczęściej czytane

 1. Krowa czy kura na urlop nie pojedzie, zapachy na wsi zostaną. Czy coś zmieni ustawa odorowa?
  Wiadomości

  Krowa i kura nie wyjedzie. Ustawa odorowa zmieni wieś?

  "Tak to jest, jak mieszczuchy się przeprowadzają na wieś", pisze jedna z osób komentujących nasz materiał o konfliktach na terenach wiejskich głównie między rolnikami, a nowymi mieszkańcami, przede wszystkim przeprowadzającymi się z miast. Powstają na tle hałasu, kurzu czy uciążliwych zapachów. Ministerstwo Klimatu chce uregulować tę ostatnią kwestię i przygotowuje tzw. ustawę odorową.

 2. Oto najmądrzejsze rasy psów! Są najbardziej posłuszne i inteligentne. Sprawdź, czy jest tu twój pies!
  Zwierzęta

  Oto najmądrzejsze rasy psów

  Jakie są najbardziej posłuszne i inteligentne rasy psów? Najbardziej i najmniej pojętne psy wytypował psycholog zwierząt, Stanley Coren, który stworzył ranking obejmujący aż sto ras. Pierwsza dziesiątka to najbardziej inteligentne i posłuszne rasy psów, które doskonale poddają się tresurze. Sprawdź, czy jest w niej twój pies!

 3. Te koty poprawią ci humor! Jesteś fanem kotów? Zobacz najzabawniejsze memy o twoich ulubionych zwierzakach
  Strefa Agro

  Te koty rozbawią cię do łez. Zobacz najlepsze memy

  Właściciele kotów doskonale wiedzą o tym, że z kotami nie można się nudzić. Te wspaniałe zwierzęta, choć bywają wymagające, odwdzięczają się przywiązaniem i poprawiają humor. Kocie perypetie rozbawią najgorszego ponuraka. Przygotowaliśmy zestawienie najzabawniejszych memów o kotach. Rozchmurz się!

 4. Glifosat - czy nadal będzie można go stosować? Ministerstwo wyjaśnia
  Strefa Agro

  Glifosat - czy nadal będzie można go stosować?

  Glifosat jako substancja czynna jest substancją zatwierdzoną przez Komisję Europejską do stosowania w środkach ochrony roślin. Aktualny termin zatwierdzenia (przedłużony) obowiązuje do 15 grudnia 2022 r. Resort rolnictwa przekazuje, że możliwe są dalsze zezwolenia.

 5. rasy psów, które lubią koty rasy psów przyjazne dla kotów te rasy kotów dogadają się z psami
  Zwierzęta

  Rasy psów, które lubią koty

  Te rasy psów lubią koty i są dla nich przyjazne. Zgodnie ze stereotypami ludzie dzielą się na psiarzy i kociarzy, a co jeśli nie chcesz wybierać, a pod swój dach zamierzasz przygarnąć zarówno kota i psa? Aby uniknąć w swoich czterech ścianach scen rodem z filmu akcji, warto wiedzieć, które rasy psów są przyjazne i świetnie "dogadają się" nie tylko z opiekunem, ale ze wszystkimi domownikami, również tymi na czterech łapach. Sprawdź, które rasy psów lubią koty.