Wiadomości


Najczęściej czytane

 1. Mysłowicki oddział Polskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych przygotował wystawę ptaszków. Kanarki i inne ptaki można podziwiać w Mysłowickim
  Strefa Agro

  Mysłowice: Wystawa kanarków i ptaków egzotycznych ZDJĘCIA

  W Mysłowicach można podziwiać piękne konkursowe kanarki oraz egzotyczne ptaki. Wystawa kanarków i ptaków egzotycznych trwa do niedzieli.

 2. Nowoczesne rolnictwo. Wystarczy arkusz Excel i sprawy na polu pójdą lepiej
  Inne

  Nowoczesne rolnictwo. Wystarczy arkusz Excel i sprawy na polu pójdą...

  Komu się opłaca automatyzacja, robotyzacja, informatyzacja w rolnictwie? Kosztowne gadżety czy konieczność dla tych, którzy chcą rozwijać gospodarstwa?

 3. Mięso może podrożeć nawet o 20 procent!
  Z kraju i ze świata

  Mięso może podrożeć nawet o 20 procent!

  Jak informuje Wirtualna Polska: "Droższe mięso i utrata pozycji europejskiego lidera produkcji drobiu - to może nas czekać krótko po nowym roku, mówią przedstawiciele branży mięsnej". Powodem ma być zakaz stosowania soi GMO w paszy dla zwierząt. Mięso może podrożeć nawet od 20 procent.

 4. Trwa wielkiego sprzątanie w lasach w okolicach Kuźni Raciborskiej
  Rośliny

  Po trąbie w lesie w Kuźni w Raciborskiej trwa wielkie sprzątanie...

  Trwa wielkie sprzątanie i naprawa tego, co zniszczyła trąba powietrzna w lesie w okolicach Kuźni Raciborskiej. Przypomnijmy, żywioł zniszczył 1800 ha lasów. Zobaczcie z wysokości lotu ptaka, jak wygląda teraz ten teren.

 5. Jessica z "Rolnik szuka żony" zdradza swoje tajemnice. Zobacz, jak doi krowę z kotami!
  Strefa Agro

  Jaka prywatnie jest Jessica z "Rolnik szuka żony"?

  Gościem 3. odcinka programu "MiauCzat" jest Jessica Miemiec — kandydatka Krzysztofa z 5. edycji "Rolnik szuka żony. 24-latka z dnia na dzień stała się ulubienicą widzów i... naszych kotów. To właśnie w towarzystwie słodkich futrzaków i swojej siostry, Jessica odpowiadała na pytania od widzów i redakcji serwisu Telemagazyn.pl. Jaka prywatnie jest barwna uczestniczka show TVP1? Poznajcie jej sekrety!