Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Strefa Kultury zupełnie się zmienia przed szczytem klimatycznym COP24
  Z regionu

  Katowice: Strefa Kultury przed szczytem klimatycznym ZDJĘCIA

  Pod koniec września zamknięto darmowe parkingi w Strefie Kultury, wszystko przez przygotowania do COP24, który w Katowicach rozpocznie się 3 grudnia i potrwa dwa tygodnie. Przed katowickim Spodkiem, Strefie Kultury a także w pobliżu Muzeum Śląskiego, powstały tymczasowe pawilony, które będą połączone ze sobą tunelami.

 2. W popularnych cukierkach były robaki. Czytelniczka zrobiła zdjęcia
  Wiadomości

  Robaki w cukierkach z Lidla. Sklep przeprasza ZDJĘCIA

  W popularnych cukierkach "Michaszkach" były robaki - alarmuje nas jedna z naszych Czytelniczek i na dowód pokazuje zdjęcia. Cukierki kupiła w jednym ze sklepów sieci Lidl w Zabrzu przy ul. Roosevelta. Przedstawiciele sklepu przepraszają i... oferują bon podarunkowy w ramach zadośćuczynienia ZOBACZCIE ZDJĘCIA

 3. Galeria Handlowa Libero w Katowicach
  Z regionu

  Libero w Katowicach: pierwsza niedziela w nowej galerii handlowej...

  Libero Katowice. Pierwsza niedziela w nowej galerii handlowej. Niedziela niehandlowa. Wszystkie sklepy zamknięte, czynne tylko kino i gastronomia. Wczesnym popołudniem tłumów nie było.

 4. Najgorętsze okazje na BLACK FRIDAY 2018 - gdzie największe zniżki? [LISTA SKLEPÓW] Niektóre promocje już trwają!
  Strefa biznesu

  Najgorętsze okazje na BLACK FRIDAY - gdzie największe zniżki? [LISTA]

  Black Friday, czyli Czarny Piątek, to tradycja, która przybyła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Akcja, odbywająca się zawsze w 4. piątek listopada, rozpoczyna sezon przedświątecznych zakupów. Tego dnia sklepy niezwykle obniżają ceny swoich produktów, oferując wyjątkowo korzystne promocje. W Polsce Black Friday funkcjonuje od 2016 roku i z roku na rok obejmuje coraz to więcej punktów. Sprawdźcie, jakie najgorętsze promocje czekają na was w tym roku.

 5. Od jutra - czwartku 22 listopada rewolucja w umowach o pracę. Kto automatycznie przejdzie na umowę o pracę na czas nieokreślony?
  Wiadomości

  Od jutra - czwartku 22 listopada rewolucja w umowach o pracę. Kto...

  Już 22 listopada 2018 roku czeka nas zmiana w prawie pracy. Według niej niektóre umowy o pracę zawarte na czas określony automatycznie przekształcą się w umowy stałe, czyli na czas nieokreślony.