Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły
Od stycznia 2019 zostanie nam tylko jedna niedziela w miesiącu. Zakaz handlu w niedziele nie będzie obowiązywał tylko w ostatnią niedzielę w miesiącu.
Handel

Niedziele handlowe 2019: Sprawdźcie wykaz po zmianach

Niedziele handlowe 2019: Nowy kalendarz niedziel handlowych może być bardzo przydatny w marcu. Bo to kolejny miesiąc obowiązywania nowych zasad dotyczących handlu w niedziele. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy najbliższa niedziela to niedziela handlowa? Lepiej sprawdzić wykaz niedziel handlowych 2019. Nowe regulacje weszły w życie 6 stycznia 2019. zawarte w nich zmiany wprowadziły sporo zamieszania wśród klientów sklepów. W 2018 roku zdążyliśmy przywyknąć, że w miesiącu przypadają na ogół dwie niedziele handlowe. Tymczasem niedziele handlowe w 2019 r. zostały ograniczone tylko do jednej niedzieli w miesiącu.Mamy dla Was NOWY WYKAZ NIEDZIEL HANDLOWYCH oraz kalendarz. Sprawdź, w którą niedzielę zrobicie zakupy w 2019 roku. NOWY WYKAZ NIEDZIEL HANDLOWYCH + kalendarz NOWY WYKAZ NIEDZIEL HANDLOWYCH + kalendarz NOWY WYKAZ NIEDZIEL HANDLOWYCH + kalendarz NOWY WYKAZ NIEDZIEL HANDLOWYCH + kalendarz NOWY WYKAZ NIEDZIEL HANDLOWYCH + kalendarz NIEDZIELE HANDLOWE 2019 NIEDZIELE HANDLOWE 2019 NIEDZIELE HANDLOWE 2019 NIEDZIELE HANDLOWE 2019 NIEDZIELE HANDLOWE 2019 NIEDZIELE HANDLOWE 2019

Handel

Niedziele handlowe 2019: Sprawdźcie wykaz po zmianach

Niedziele handlowe 2019: Nowy kalendarz niedziel handlowych może być bardzo przydatny w marcu. Bo to kolejny miesiąc obowiązywania nowych zasad dotyczących handlu w niedziele. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy najbliższa niedziela to niedziela handlowa? Lepiej sprawdzić wykaz niedziel handlowych 2019. Nowe regulacje weszły w życie 6 stycznia 2019....


Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. ÖTSAK SKUMTOPP to pianki w polewie czekoladowej. Zawiera pochodząca z mleka serwatkę w proszku
  Wiadomości

  Ciastka z IKEA wycofane ze sprzedaży! Ostrzeżenie GIS

  Ciastka z IKEA wycofane ze sprzedaży! Główny Inspektorat Sanitarny opublikował ostrzeżenie w sprawie ciastek czekoladowych sprzedawanych w sieci IKEA. Wycofany produkt może zaszkodzić osobom z alergią bądź nietolerancją mleka lub jego składników.

 2. Konferencja Episkopatu Polski przypomina, że "ustawa została uchwalona z inicjatywy wolnych obywateli, jako odpowiedź na długo wyrażane postulaty
  Strefa biznesu

  Kościół przeciwko zmianom w zakazie handlu

  Niedziela świętem dla każdego. Kościół przypomina, że celem ograniczenia handlu w niedzielę było nie tylko umożliwienie tysiącom osób zatrudnionych w sferze handlu i usług należnego im odpoczynku i przeżywania tego czasu w gronie rodziny. Duchowni są zaniepokojeni możliwym wniesieniem zmian do Ustawy o zakazie handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni.

 3. Rejestr dłużników 2019. Łatwo tam trafić, trudniej o wykreślenie. Co robić?
  Wiadomości

  Rejestr dłużników 2019. Łatwo tam trafić, trudniej o wykreślenie....

  Bywa, że przeszacujemy swoje możliwości i popadniemy w długi, które trudno w terminie spłacić. Jeśli jednak zachowamy spokój i będziemy działać racjonalnie, poradzimy sobie i wybrniemy z kłopotów.

 4. Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion! Rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich. Jak wygrywać?
  Wiadomości

  Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion! Rekordowa wygrana w...

  O sporym szczęściu może mówić jeden z użytkowników zakładów bukmacherskich STS. W jeden dzień stał się bogatszy o 1,25 mln złotych, inwestując jedynie 76 złotych! Zakłady bukmacherskie zyskują na coraz większej popularności wśród Polaków. Polacy kochają zakłady bukmacherskie.

 5. Silesia Outlet została tak zaprojektowana, by maksymalnie wykorzystać światło dzienne - dzięki szerokim świetlikom wzdłuż wszystkich pasaży handlowych.
  Wiadomości

  Silesia Outlet w Gliwicach gotowy na otwarcie. Zobaczcie

  Silesia Outlet w Gliwicach: Na placu budowy Silesia Outlet trwają odbiory techniczne i ostatnie prace wykończeniowe. Instalowane są elementy małej architektury, oznaczenia i nośniki reklamowe. Najemcy aranżują wnętrza lokali. W centrum zastosowano rozwiązania, zgodne ze standardami ochrony środowiska, sprzyjające m.in. oszczędności wody, energii elektrycznej i dbające o jakość powietrza wewnątrz. ZOBACZCIE ZDJĘCIA