Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Restauracja La Squadra Ristorante przy salonie Ferrari i Maserati w Katowicach zostanie otwarta prawdopodobnie w lutym 2019 r.
  Aktualności

  Restauracja przy salonie Ferrari w Katowicach - pierwsza na świecie

  La Squadra Ristorante szykuje się do otwarcia. To restauracja z włoską kuchnią, opartą o tradycyjne, domowe przepisy oraz składniki pochodzące z Włoch. Znajduje się na partnerze nowego obiektu Grupy Pietrzak, tuż obok salonu Ferrari oraz Maserati, przy ul. Bocheńskiego w Katowicach. ZOBACZCIE ZDJĘCIA

 2. Mercure Hotel w Krakowie, na którym chce się wzorować franczyzobiorca z Sosnowca.
  Dom

  Luksusowy hotel stanie w Sosnowcu

  Po tym jak w 2012 roku zamknięto w Sosnowcu Arię, trzygwiazdkowy hotel Orbisu, w mieście nie powstał już ani jeden markowy hotel. Teraz ma się to zmienić. Grupa Orbis poinformowała o podpisaniu umowy franczyzowej z firmą Glare Global Sourcing Faruque sp.j. co ma skutkować otwarciem dla gości w tym mieście nowego hotelu Mercure Sosnowiec.

 3. Pierunie! Nowy merol we Sosnowcu. Śląska reklama mercedesa to hit
  Z regionu

  Pierunie! Nowy merol we Sosnowcu: reklama po śląsku to hit...

  Pierunie! Nowy merol. Idzie go kaj pooglądać? - pyta bohater reklamy mercedesa-benz "we Sosnowcu". Śląska reklama samochodu tej marki to prawdziwy hit internetu. Musicie to zobaczyć!

 4. Od wtorku 22 stycznia można składać wnioski o rekompensatę za utracony deputat węglowy
  Z regionu

  Od kiedy można składać wnioski o rekompensatę za deputat węglowy?

  Ustawa o świadczeniu rekompensacyjnym z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla wchodzi w życie. Osoby uprawnione mają 90 dni na złożenie wniosku o rekompensatę, których wypłaty ruszą od 1 czerwca tego roku.

 5. Biedronka zapadnie na grypę? Pracownicy chcą iść na L4, a sieć utrudnia referendum strajkowe? [24.01.2019]
  Strefa biznesu

  Biedronka pójdzie na L4 jak policjanci, czy nauczyciele?

  Biedronka pójdzie na L4? Jest taka możliwość, pracownicy popularnego dyskontu mają dość warunków pracy i co ciekawe, wcale nie chodzi wyłącznie o zarobki. Zatrudnieni w Biedronce mogą pójść masowo na zwolnienia lekarskie, podobnie jak uczynili to wcześniej policjanci, czy nauczyciele. Przypomnijmy, że 15 stycznia 2019 miało wystartować referendum strajkowe, jednak do niego nie doszło, gdyż jak tłumaczył szef "Solidarności" w Biedronce, Jeronimo Martins Polska nie dostarczyło kompletnych kart do głosowania. W związku z tym złożone zostało zawiadomienie do prokuratury we Wrześni. Co na to JMP? Czy czeka nas "grypa biedronkowa"?