Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły
Emerytury 2019 z ZUS TABELA KWOT NETTO Kwotowa waloryzacja rent i emerytur - 70 zł więcej - zapowiada minister Elżbieta Rafalska
Pieniądze

Emerytury ZUS 2019: jaka będzie waloryzacja? TABELA +WYLICZENIA

Emerytury i renty ZUS w 2019 roku wzrosną o 3,26 proc. Waloryzacja obejmie wszystkich emerytów. Ale, ile dokładnie dostaniemy więcej do emerytury i renty? Sprawdź tutaj waloryzację emerytury lub renty. ZUS wyliczył średnią, ale poniżej znajdziecie wyliczenia szczegółowe netto dla konkretnych emerytur i rent. Waloryzacja rent i emerytur ma być najwyższa od lat. Ile to jest w złotówkach? Zobacz tabelę wyliczeń. Te wskazują, że obecna minimalna emerytura na rękę wzrośnie o około 26 zł. Im wyższe świadczenie, tym podwyżka będzie bardziej większa. Co składa się na wskaźnik waloryzacji? O ile dokładnie wzrosną emerytury w 2019 roku i z jakimi wiąże się to kosztami? Sprawdź poniżej wyliczenia emerytury. Waloryzacja emerytur 2019: Ile wyniosą EMERYTURY 2019? Waloryzacja emerytur 2019: Ile wyniosą EMERYTURY 2019? Waloryzacja emerytur 2019: Ile wyniosą EMERYTURY 2019? Waloryzacja emerytur 2019: Ile wyniosą EMERYTURY 2019? Waloryzacja emerytur 2019: Ile wyniosą EMERYTURY 2019?

Pieniądze

Emerytury ZUS 2019: jaka będzie waloryzacja? TABELA +WYLICZENIA

Emerytury i renty ZUS w 2019 roku wzrosną o 3,26 proc. Waloryzacja obejmie wszystkich emerytów. Ale, ile dokładnie dostaniemy więcej do emerytury i renty? Sprawdź tutaj waloryzację emerytury lub renty. ZUS wyliczył średnią, ale poniżej znajdziecie wyliczenia szczegółowe netto dla konkretnych emerytur i rent. Waloryzacja rent i emerytur ma być najwyższa...


Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. KALENDARZ DNI WOLNYCH 2019 - kiedy wziąć wolne, by mieć dłuższy urlop? POBIERZ ONLINE
  Strefa biznesu

  KALENDARZ DNI WOLNYCH 2019 - kiedy wziąć wolne, by mieć dłuższy urlop?

  Kalendarz dni wolnych 2019 - sprawdźcie, kiedy warto brać wolne, by wydłużyć sobie urlop. W jakie dni wypadają święta, kiedy majówka? Wystarczą 3 dni urlopu, by cieszyć się 9-dniowymi wakacjami! KALENDARZ DO POBRANIA ZA DARMO PDF

 2. Mała firma - mały ZUS: 15.11.2018. Ile i dla kogo? Wyższe składki małego ZUS od 2019 roku, kto jest zwolniony z ZUS - sprawdź!
  Wiadomości

  Mała firma - mały ZUS: 15.11.2018. Ile i dla kogo? Wyższe składki...

  Mała firma mały ZUS. Zgodnie z tym hasłem firmy o niewielkich obrotach zapłacą od stycznia 2019 obowiązkowe składki ZUS naliczane od niższej podstawy. Jednak dotyczy to tylko niewielkiej stosunkowo grupy osób prowadzących działalność gospodarczą. A co z resztą? Składki ZUS dla nich wzrosną od nowego roku - w tym także dla przedsiębiorców uprawnionych do korzystania z tzw. małego ZUS przez dwa lata działalności. O ile?

 3. Grupa Żywiec zawarła umowę z Chicago Poland Investment Group dotyczącą nabycia 100 procent udziałów w Browarze Namysłów.
  Wiadomości

  Browar Namysłów sprzedany. Jaka przyszłość czeka piwo?

  Grupa Żywiec zawarła umowę z Chicago Poland Investment Group dotyczącą nabycia 100 procent udziałów w Browarze Namysłów. Cena podstawowa transakcji została ustalona na 500 mln zł. Finalizacja transakcji i nabycie udziałów wymaga uzyskania zgody Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 4. Galeria Libero w Katowicach otwarta zostanie w czwartek, 15 listopada 2018
  Z regionu

  Galeria Libero w Katowicach: dzisiaj otwarcie! PROGRAM, DOJAZD

  Galeria Libero w Katowicach, czwarta duża galeria handlowa w stolicy aglomeracji śląskiej, otwarta zostanie w czwartek, 15 listopada 2018. Będzie to jednocześnie pierwsza galeria na południu miasta. Jej budowa zajęła dwa lata. Powstała u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej. Jak dojechać do Galerii Libero i gdzie tu parkować? Zobaczcie zdjęcia z galerii dzień przed otwarciem.

 5. Nowa płaca minimalna: 15.11.2018. Wzrastają nie tylko najniższe wynagrodzenia, ale różne świadczenia. Sprawdź jak wzrosną twoje dochody
  Wiadomości

  Nowa płaca minimalna: 15.11.2018. Wzrastają nie tylko najniższe...

  Podwyżka minimalnego wynagrodzenia za pracę –w tym także jej skala – ważna jest nie tylko dla kilku milionów Polaków, którzy otrzymują najniższą płacę lub wynagradzani są przez zleceniodawców według minimalnej stawki godzinowej. W polskim prawie pracy minimalne wynagrodzenie odgrywa bardzo ważną rolę w ustalaniu wysokości różnych świadczeń, odszkodowań, a nawet kar.