Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Wzrost cen w 2019 przez ustawę PiS wykluczającą marki własne. Drożyzna da się we znaki Polakom?
  Strefa biznesu

  Wzrost cen uderzy w najbiedniejszych Polaków

  Wzrost cen w 2019 zbliża się nieuchronnie? Wszystko przez rządową ustawę, którą przygotowuje PiS. Jej efektem miałaby być eliminacja marek własnych z marketów. Co to oznacza? Ceny poszybują w górę: masło zdrożeje o 35 proc., czekolada o 107 proc., a woda mineralna o 60 proc. To kolejny krok po niedzielach handlowych i zaostrzaniu ustawy o zakazie handlu, który ma wzmocnić pozycję małych sklepów na rynku. Wzrost cen szczególnie jednak uderzy jednak po kieszeniach najuboższych Polaków.

 2. Rejestr dłużników 2019. Łatwo tam trafić, trudniej o wykreślenie. Co robić?
  Wiadomości

  Rejestr dłużników 2019. Łatwo tam trafić, trudniej o wykreślenie....

  Bywa, że przeszacujemy swoje możliwości i popadniemy w długi, które trudno w terminie spłacić. Jeśli jednak zachowamy spokój i będziemy działać racjonalnie, poradzimy sobie i wybrniemy z kłopotów.

 3. Linie Emirates latają z lotniska Chopina w Warszawie
  Z regionu

  Prestiżowe linie Emirates szukają pracowników. Sprawdź kogo

  Oferują 9500 zł miesięcznie i to wolne od podatku. Linie lotnicze Emirates w Katowicach szukają pracowników. Poszukiwani stewardessy i stewardzi. Gdzie i kiedy jest rekrutacja i jakie są wymagania do pracy w jednych z najlepszych linii lotniczych na świecie?

 4. Prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki więcej powiedzieli w Katowicach o śląskim charakterze, śląskiej historii, śląskiej ciężkiej
  Wiadomości

  Premier Morawiecki: Śląsk Doliną Krzemową Europy

  Za nami regionalna konwencja PiS w Katowicach przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Tradycyjnie, usłyszeliśmy mnóstwo krzepiących słów o Śląsku: śląskim etosie pracy, rodzinie, zdrowym rozsądku i odwadze. Programowych przełomów nie było. O ostatnich niespodziankach kadrowych na śląskiej liście PiS, na której znaleźli się m.in. wiceminister Stanisław Szwed i radny sejmiku Józef Kubica, informowaliśmy już wcześniej.

 5. Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion! Rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich. Jak wygrywać?
  Wiadomości

  Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion! Rekordowa wygrana w...

  O sporym szczęściu może mówić jeden z użytkowników zakładów bukmacherskich STS. W jeden dzień stał się bogatszy o 1,25 mln złotych, inwestując jedynie 76 złotych! Zakłady bukmacherskie zyskują na coraz większej popularności wśród Polaków. Polacy kochają zakłady bukmacherskie.