Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Adam Mituła: Polski biznesmen w Wielkiej Brytanii, który zarabia pieniądze, by realizować marzenia. To modeling i fitness.
  Wiadomości

  Biznesmen: spełniam swoje marzenia. To fitness i modeling

  Adam Mituła jest przykładem Polaka, któremu udało się "zdobyć" Wielką Brytanię. Pojechał tam z 200 funtami w kieszeni. Teraz ma całkiem dużo pieniędzy. Można by napisać o jego karierze" "od pucybuta do milionera". Biznes to nie wszystko, to droga do spełniania marzeń czyli kariera w modelingu i fitnessie.

 2. Powstają instytucje, które bezpłatnie pomagają ofiarom oszustw kredytowych.
  Strefa biznesu

  Powstają instytucje, które pomagają ofiarom oszustw.

  Niepozorny kredyt, który zaciągnęło małżeństwo mieszkające w woj. lubuskim, okazał się pułapką zastawioną przez firmę wyłudzającą pieniądze. Nie są oni jedynymi poszkodowanymi. Jak się ochronić przed wyłudzeniem? Warto zgłosić się po pomoc czy radę do Funduszu Sprawiedliwości.

 3. Przyszła mamo, nici z wakacji. Siedź w domu i czekaj na poród. ZUS także kontroluje kobiety w ciąży. Czego nie wolno na L4?
  Macierzyństwo

  Przyszła mamo, z wakacji nici

  Czy kobieta w ciąży będąc na zwolnieniu lekarskim może wyjechać odpocząć w góry lub nad morze? Nie. Zakład Ubezpieczeń Społecznych może potraktować wyjazd turystyczny jako wykorzystywanie zwolnienia lekarskiego niezgodnie z jego celem i odmówić wypłatę zasiłku, a kiedy został już wypłacony, zażądać jego zwrotu. Przyszła mamo, nici z wakacji. Masz siedzieć w domu.

 4. Konkurs wyłoni najbardziej innowacyjnych wizjonerów, których przełomowe pomysły mogą pomóc w rozwiązaniu cywilizacyjnych wyzwań takich jak głód, choroby,
  Wiadomości

  Startupy na start! Rusza konkurs SingularityU Poland Global Impact...

  Do 9 września br. potrwa rekrutacja do drugiej edycji największego w Europie ŚrodkowoWschodniej konkursu dla startupów - SingularityU Poland Global Impact Challenge, organizowanego przez Fundację Digital University, specjalizującą się w edukacji w obszarze transformacji cyfrowej i kompetencji przyszłości.

 5. Beerfest 2018 w Parku Śląskim w Chorzowie
  Z regionu

  Koniec Beerfest w Parku Śląskim. Dlaczego?

  Wielkiej imprezy Tyskiego w Parku Śląskim w Chorzowie - dawniej zwanej Beerfestem, a w 2018 r. przemianowanej na Tyskie Fest - już nie będzie. Kompania Piwowarska zrezygnowała z organizacji tego 3-dniowego wydarzenia. Znamy powody tej decyzji.