Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Zaległy urlop za 2019. Do kiedy trzeba go wybrać? Czy zaległy urlop wypoczynkowy przepada? Ile wynosi ekwiwalent?
  Strefa biznesu

  Zaległy urlop za 2019. Do kiedy trzeba go wybrać?

  Zaległy urlop za 2019 rok trzeba wykorzystać w określonym czasie, inaczej można go stracić. Pula dni wolnych niewykorzystanych w danym roku kalendarzowym przechodzi na rok kolejny, ale warto wiedzieć do kiedy należy go wykorzystać. Za zaległy, czy niewykorzystany urlop wypoczynkowy można również otrzymać ekwiwalent. Są jednak pewne zasady, które warto znać. Zobacz jakie prawa przysługują pracownikowi i jakie są obowiązki pracodawcy.

 2. Cennik Poczty Polskiej 2019. Poczta Polska wprowadziła nowe ceny przesyłek od 1 kwietnia (1.04.2019)
  Z kraju i ze świata

  Cennik Poczty Polskiej od 1 kwietnia 2019! Sprawdź!

  Cennik Poczty Polskiej zmienia się od 1.04.2019. Poczta Polska wprowadza zmiany w sposobie naliczania opłat za przesyłki listowe w kraju. Zmieniają się jednak nie tylko same opłaty, ale także same gabaryty listów. Zobaczcie cennik Poczty Polskiej na 2019 rok!

 3. Multimedialne prezenty pod choinką
  Strefa biznesu

  Multimedialne prezenty pod choinką

  Grudzień - to pod względem zakupów najgorętszy miesiąc w roku. Nawet ci, którzy zarzekają się, że nie lubią prezentów, w okresie przedświątecznym dają się porwać szaleństwu kupowania i nic w tym dziwnego.

 4. Liczba dni wolnych na opiekę przysługuje niezależnie od liczby posiadanych dzieci.
  Praca

  Ile dni wolnych przysługuje z tytułu opieki nad dzieckiem?

  Rodzice pracujący na etat mogą wziąć wolne, żeby zaopiekować się dzieckiem. I to wcale nie dlatego, że dziecko rozchorowało się. Rodzicie mogą skorzystać z dni wolnych w ramach opieki nad zdrowym dzieckiem.

 5. Aplikacja MAGO AR pozwala na aranżowanie przestrzeni sklepowej przed dokonaniem zakupu.
  Wiadomości

  Smartfonem projektuj umeblowanie sklepu. Aplikacja MAGO AR ma już...

  Na początku 2019 roku miała swoja premierę aplikacja mobilna MAGO AR SHOPFITTING - jednego z największych producentów wyposażenia sklepowego firmy MAGO S.A. Aplikacja MAGO AR wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu pozwala na dowolne aranżowanie przestrzeni sklepowej rozwiązaniami MAGO. Technologia pozwala zobaczyć wirtualne regały w sklepie w skali 1:1, pozwala na dowolne przesuwanie, obracanie regałów sklepowych, tworzenie z nich aranżacji wnętrza sklepowego i to wszystko za pomocą aplikacji w telefonie. Czy polski rynek wyposażenia sklepowego jest gotowy na tego typu rozwiązania technologiczne?