Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Gdzie zarobisz w Polsce najwięcej? Ranking wynagrodzeń według województw i powiatów
  Polska i Świat

  Gdzie zarobisz w Polsce najwięcej? Ranking wynagrodzeń

  Zgodnie z danymi GUS-u za 2017 rok, średnie wynagrodzenie w Polsce wyniosło 4527,89 zł. W których województwach zarobki przekroczyły średnią, a gdzie nie osiągnęły tego pułapu? Jakie powiaty zapewniły województwom najwyższe wyniki? Sprawdźcie, na którym miejscu znajduje się Wasz region.

 2. Lidlaki w Lidlu: Wielka Dynia
  Wiadomości

  Lidlaki wracają do Lidla 1.10. Sprawdź ceny i zasady

  Lidlaki wracają do Lidla już 1 października 2018 (poniedziałek). Nowe maskotki warzyw i owoców to odpowiedź niemieckiej sieci na Gang Słodziaków Biedronki. Celem promocji Lidla jest promocja zdrowego stylu życia wśród dzieci. Lidlaki poszerzają swoje grono o trzy nowe pluszaki: aksamitne awokado, wielką dynię i aromatyczny czosnek. W jakiej cenie można nabyć maskotki i gdzie je można znaleźć? Sprawdź ceny i zasady kupowania Lidlaków.

 3. W Lotto będzie można grać przez Internet!
  Z kraju i ze świata

  Szykuje się rewolucja w Lotto! Zmiany jeszcze w tym roku

  Totalizator Sportowy szykuje rewolucję w grach liczbowych. Jeśli zrealizuje swoje zapowiedzi, jeszcze w 2018 roku nie trzeba będzie iść do kolektury, aby zagrać w Lotto - pisze Business Insider. Oznacza to, że Totalizator Sportowy planuje wprowadzenie możliwości gry w Lotto przez Internet.

 4. Pięć nowych sklepów, które już wkrótce wzbogacą liczącą ponad 2830 lokalizacji sieć Biedronka.
  Z kraju i ze świata

  5 sklepów Piotr i Paweł zamieni się w Biedronkę

  Od piątku, 28 września, sieć sklepów Biedronka powiększy się o pięć nowych lokalizacji. To efekt prowadzonych rozmów między Jeronimo Martins Polska a siecią Piotr i Paweł odnośnie przejęcia części sklepów, które do tej pory działały pod tym ostatnim szyldem.

 5. Obawy, że napływ pracowników z Ukrainy zahamuje wzrost wynagrodzeń w Polsce są częstsze wśród najstarszych pracowników.
  Z kraju i ze świata

  Przez Ukraińców nie będzie podwyżek wynagrodzenia?

  Czterech na dziesięciu polskich pracowników obawia się, że napływ Ukraińców przyczyni się do spowolnienia wzrostu płac. Co dziesiątego martwi potencjalna utrata stanowiska. Jednocześnie ponad połowa Polaków jest zdania, że zatrudnianie kadry ze Wschodu nie zahamuje wzrostu wynagrodzeń. Obawy dotyczące obniżania tempa wzrostu wynagrodzeń podziela tylko co piąty polski pracodawca, a 61 proc. uważa, że Ukraińcy nie mają na to wpływu.