Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. IEM 2019 w Katowicach: Największy turniej Fortnite na świecie, gdzie pula nagród to 600 000 dolarów
  Sport

  IEM 2019 Katowice: Największy turniej Fortnite na świecie

  Fortnite to gra, która w ostatnich latach podbiła świat. Zakłada ona tryb battle royale, który w największym skrócie polega na jednym - przeżyciu. W przeciągu dwóch lat Fortnite osiągnął szczyty popularności, zebrał miliony graczy na całym świecie i wreszcie trafił na Intel Extreme Masters w Katowicach. To tutaj odbywa się największy turniej Fortnite na świece, gdzie pula nagród wynosi w sumie 600 000 dolarów.

 2. W kopalni Murcki-Staszic zginął Damian Florek, były zawodnikiem GKS-u Katowice. Klub składa kondolencje
  Sport

  W kopalni Murcki-Staszic zginął były zawodnik GKS Katowice

  Do tragicznego wypadku w kopalni Murcki-Staszic doszło w czwartek. Dwóch górników straciło przytomność na poziomie 900 metrów. Niestety żadnego z nich nie udało się uratować. Jak się później okazało, jeden z nich, 32-letni Damian Florek był niegdyś zawodnikiem GKS-u Katowice. Wczoraj klub złożył rodzinie kondolencje.

 3. Podwyżki w Lidlu od marca. Sieć szuka też pracowników. Pensje blisko 10 proc. w górę. Ale Niemcy i tak zarabiają lepiej [23. 2. 2019 r.]
  Strefa biznesu

  Lidl daje podwyżki i szuka pracowników

  Lidl daje podwyżki. Od kiedy? Od marca 2019 zarobki w Lidl Polska mają zostać podniesione o blisko 10 proc. Jednocześnie niemiecka sieć sklepów rusza z rekrutacją. Do pracy w dyskontach Lidla, jak również magazynach ma zostać przyjętych w tym roku 1300 osób. Jak zarobki w polskim Lidlu prezentują się na tle zarobków niemieckich? Okazuje się, że mimo planowanych podwyżek wypadają blado. Jednak jak na rodzimy rynek handlu - w Lidlu zarobić można przyzwoite pieniądze.

 4. Jako programista podwoisz swoje zarobki. Nie wierzysz? sprawdź!
  Wiadomości

  Jako programista podwoisz swoje zarobki. Nie wierzysz? sprawdź!

  Programista już od kilku lat znajduje się w czołówce zawodów najbardziej pożądanych na rynku pracy. Nazywany zawodem przyszłości, gwarantuje satysfakcjonującą i stabilną pracę, a także jedno z najlepszych wynagrodzeń dostępnych na rynku.

 5. Tragedia w kopalni Murcki-Staszic: Śmierć poniosło dwóch górników. Wśród ofiar były piłkarz GKS-u Katowice.
  Górnictwo

  W kopalni Murcki zginął zawodnik GKS-u Katowice

  Tragedia w kopalni Murcki Staszic: Niestety, dwóch górników, którzy stracili przytomność na poziomie 900 metrów w kopalni Murcki-Staszic w Katowicach nie żyje. Ich zgon potwierdził lekarz. Do wypadku doszło w czwartek, 21.2.2019.