Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Arena Gliwice czy katowicki Spodek? Który obiekt jest obecnie ważniejszy w województwie?
  Strefa biznesu

  Arena Gliwice czy Spodek: która arena w województwie?

  Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy zagraniczny artysta miał odwiedzić Śląsk, było wiadomo, że zagra w katowickim Spodku. Ostatnio jednak ten legendarny obiekt nie świeci już pełnym blaskiem jak w przeszłości. W dodatku wyrosła mu mocna konkurencja – Arena Gliwice. Kto więc teraz rządzi w województwie? To bardzo dobre pytanie.

 2. Lidl ma książkę za naklejki dla seniorów pt. "Jeść zdrowiej i żyć dłużej. Żywienie osób w starszym wieku"
  Wiadomości

  Lidl ma książkę za naklejki dla seniorów. Promocja od 12.11

  Lidl ma książkę za naklejki dla seniorów. Nowa promocja startuje już 12 listopada 2019 roku. Akcja jest skierowana do seniorów, choć na celu ma przede wszystkim zwiększenie świadomości żywieniowej u Polaków. 6 naklejek w Lidlu upoważnia to otrzymania książki. Nosi ona tytuł: "Jeść zdrowiej i żyć dłużej. Żywienie osób w starszym wieku". Kluczem do długiego i zdrowego życia ma być świadome żywienie.

 3. Tak z lotu ptaka wyglądają, leżące po dwóch stronach autostrady A1 MOP-y Woźniki Wschód i Zachód
  Wiadomości

  Pierwsze Miejsce Obsługi Podróżnych przy nowej A1

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła właśnie przetarg na dzierżawę dwóch miejsc obsługi podróżnych przy nowym odcinku autostrady A1. Chodzi o MOP Woźniki Wschód i MOP Woźniki Zachód. To miejsca, gdzie kierowcy będą mogli zatankować auto, coś zjeść i odpocząć. Staną tam stacje benzynowe oraz restauracje. Czego konkretnie mogą się tam spodziewać kierowcy?

 4. Bialystok 28.06.2019 biedronka wyszynskiego fot. anatol chomicz / polska press / gazeta wspolczesna / kurier poranny
  Wiadomości

  Zamiast zakazu handlu wyższa pensja. Jest nowa propozycja

  Zakaz handlu zostanie zastąpiony wyższą pensją? Tego chce Związek Zawodowy Związkowa Alternatywa. Kierujący nim Piotr Szumlewicz stwierdził, że zakaz handlu wcale nie pomaga, a wręcz szkodzi. Negatywne konsekwencje dla ograniczenia handlu odczuli m.in. mali przedsiębiorcy, pracownicy i konsumenci. ZZZA w zamian za zakaz handlu proponuje wprowadzenie wyższych pensji dla pracowników pracujących w niedziele i święta.

 5. Metropolia chce budowy spalarni śmieci na Śląsku. Powstał już projekt uchwały
  Z regionu

  Metropolia chce zbudować spalarnię śmieci

  Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia chce budowy spalarni odpadów. Powstał już projekt uchwały, który miałby powołać tę inwestycję do życia. Władze GZM tłumaczą, że budowa spalarni odpadów rozwiązałaby wiele problemów, jak choćby brak miejsca, w którym odpady miałyby być składowane w przyszłości.