Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Z dotychczas funkcjonujących instrumentów finansowych służących gromadzeniu pieniędzy na okres życia po zakończeniu aktywności zawodowej bez jakichkolwiek
  Wiadomości

  Będą cztery źródła pieniędzy na emerytury

  Gdy za kilkanaście miesięcy PPK obejmą nawet najmniejsze firmy, a w czerwcu przyszłego roku ostatecznie przestaną istnieć OFE, w Polsce zacznie ostatecznie funkcjonować nowy system oszczędzania na emeryturę. Pineiądze na okres po aktywności zawodowej będą podchodziły z czterech źródeł. A jak będzie w twoim przypadku?

 2. 02.10.2014 wroclaw zdjecie ilustracyjne gwr znak znaki lpg gaz stacja tankowania gazu benzynowa fot. janusz wojtowicz / polskapresse gazeta wroclaws
  Z kraju i ze świata

  LPG mocno podrożało na stacjach. Bedą kolejne podwyżki

  W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami gwałtownych i znacznych wzrostów cen paliwa LPG na stacjach benzynowych. Kierowcy pojazdów wyposażonych w instalację na propan-butan płacą nawet ponad 20 gr więcej na litrze.

 3. Cennik Poczty Polskiej 2019. Poczta Polska wprowadziła nowe ceny przesyłek od 1 kwietnia (1.04.2019)
  Z kraju i ze świata

  Cennik Poczty Polskiej od 1 kwietnia 2019! Sprawdź!

  Cennik Poczty Polskiej zmienia się od 1.04.2019. Poczta Polska wprowadza zmiany w sposobie naliczania opłat za przesyłki listowe w kraju. Zmieniają się jednak nie tylko same opłaty, ale także same gabaryty listów. Zobaczcie cennik Poczty Polskiej na 2019 rok!

 4. Na A4 między Mysłowicami a Krakowem jest miejsce na trzeci pas. W
  Na drogach

  Trzeci pas na A4 do Krakowa? Zarządca postawił warunek

  Trzeci pas na autostradzie do Krakowa jest konieczny. Droga jest przygotowana do rozbudowy, zarządca jest gotów, by trzeci pas na A4 Katowice - Kraków wybudować. Stawia jednak państwu warunek: przedłużenie koncesji. - Tak, by inwestycja nam się zwróciła - powiedział 2 grudnia 2019 w Katowicach Emil Wąsacz, prezes zarządu Stalexportu SAM.

 5. Wątpliwości szefa czy pracownik wykorzystywał zwolnienie lekarskie zgodnie z jego celem rozstrzyga ZUS.
  Praca

  Kiedy można się spodziewać kontroli zwolnienia lekarskiego?

  Nie tylko Zakład Ubezpieczeń Społecznych może kontrolować zwolnienia lekarskie. Takie prawo mają również niektórzy pracodawcy. Odkąd obowiązują e-zwolnienia jest im łatwiej, bo szybciej wiedzą, że pracownik jest na chorobowym.