Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły
Gang Słodziaków odbierzecie w tych sklepach Biedronki LISTA Zawiedzeni klienci dostaną SMS GDZIE SĄ SŁODZIAKI
Z regionu

Gang Słodziaków można odbierać do 2 grudnia LISTA SKLEPÓW

Gang Słodziaków w Biedronce: To już koniec akcji lojalnościowej. Słodziaki można odbierać jeszcze do 2 grudnia, ale nowych naklejek nie dostaniecie. Klienci Biedronki maja ogromne problemy z odebraniem maskotek, bo brakuje ich w Biedronkach. Na szczęście, jak informuje rzecznik Biedronki, Słodziaki jeszcze powrócą do sklepów. Wszyscy klienci, którzy zbierali naklejki na Gang Słodziaków powinni otrzymać nagrody. Gang Słodziaków zastąpił Gang Świeżaków. Biedronka od 5 listopada wprowadziła do swoich sklepów "Nowe przygody Gangu Słodziaków". Popularność, którą zyskały Świeżaki i sukces akcji, skłonił sieć sklepów do kontynuacji. Członkami Gangu Słodziaków również są pluszowe maskotki, tyle że leśne zwierzęta, np. sowa Zosia czy lis Lucek. Jak zdobyć wszystkie słodziaki? Poniżej zasady promocji. Jak zdobyć wszystkie słodziaki? Poniżej zasady promocji. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków.

Z regionu

Gang Słodziaków można odbierać do 2 grudnia LISTA SKLEPÓW

Gang Słodziaków w Biedronce: To już koniec akcji lojalnościowej. Słodziaki można odbierać jeszcze do 2 grudnia, ale nowych naklejek nie dostaniecie. Klienci Biedronki maja ogromne problemy z odebraniem maskotek, bo brakuje ich w Biedronkach. Na szczęście, jak informuje rzecznik Biedronki, Słodziaki jeszcze powrócą do sklepów. Wszyscy klienci, którzy...


Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Awaria ING. Aplikacja mobilna i strona internetowa nie działają
  Polska i Świat

  Awaria ING. Aplikacja mobilna i strona internetowa nie działają

  Awaria ING. Jak informują nas użytkownicy banku - aplikacja mobilna oraz strona internetowa ING Banku Śląskiego nie działa. "W tej chwili niektóre funkcje nie działają. Możesz jednak sprawdzić stan konta lub zrobić przelew w aplikacji po zalogowaniu" - można przeczytać w komunikacie w aplikacji mobilnej ING. - Mamy teraz trudności z systemem Moje ING - informuje bank.

 2. 06.06.2018. swidnica radar droga krajowa miedzy zielona gora a nowogrodem bobrzanskim kontrola drogowa fotoradar foto radarfot. mariusz kapala / gazeta
  Z kraju i ze świata

  Złe wieści dla kierowców. Będzie dwa razy więcej fotoradarów

  Już pod koniec 2020 r. w Polsce zaroi się od nowych urządzeń rejestrujących – informuje „Dzienniki Gazeta Prawna”. Większość środków na zbudowanie fotoradarów pochodzić ma z Brukseli.

 3. City Football Group kupi GKS Tychy? To możliwe
  Piłka nożna

  Właściciele Manchesteru City kupią GKS Tychy?

  Dziś w Tychach zjawiła się delegacja inwestorów chętnych do kupienia klubu piłkarskiego GKS Tychy. Według naszych informacji, byli to przedstawiciele City Football Group, futbolowego i biznesowego giganta, do którego należy przede wszystkim Manchester City, ale też szereg mniejszych klubów na całym świecie.

 4. Ci, którzy ukończyli 35 lat dostają już z ZUS informację o wysokości hipotetycznej emerytury.
  Z kraju i ze świata

  Emerytury 2019. Prognozowana emerytura zamiast wzrosnąć - zmalała!

  W marcu 2019 roku szykuje się najwyższa (procentowo) waloryzacja emerytur i rent od lat. Jak powiedziała na antenie TVP Teresa Czerwińska, minister finansów, rząd Prawa i Sprawiedliwości ma w przyszłym roku zaplanowane blisko 7 miliardów złotych na waloryzację emerytur i rent.

 5. Nowe prawo pracy 2019. Trzy zmiany ważne dla pracodawców i pracowników
  Wiadomości

  Nowe prawo pracy 2019. Trzy zmiany ważne dla pracodawców i pracowników

  Od 1 stycznia 2019 roku wejdzie w życie nowelizacja Kodeksu pracy. Zmiany dotyczyć będą: sposobu wypłaty wynagrodzenia za pracę, prowadzenia akt osobowych, przechowywania akt osobowych. Warto się na nie przygotować już teraz. Dlaczego?