Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 0:2 TRANSMISJA NA ŻYWO...

Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 0:2 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Grają nie tylko dla siebie

0 1 połowa

• Koniec meczu w Grudziądzu. Olimpia przegrywa 0:2 z GKS Katowice i prawdopodobnie pozbawia się szans na awans do Ekstraklasy.

• Ostatnia zmiana w Olimpii. Kaczmarka zmienił Waszczuk

• Sędzia do meczu doliczył 5 minut

• Kibice w Grudziądzu powoli zaczynają opuszczać stadion

• Gooool! Katowice dobijają Olimpię! Foszmańczyk piękny strzał zza pola karnego. Wrąbel bez szans

• Ostatnia zmiana w Katowicach. Schodzi powolnym krokiem Mandrysz. Jego miejsce na boisku zajmuje Lebedyński

• Katowiczanie o włos od drugiej bramki. Prokić z bliska nie trafia do bramki Olimpii

• Piłkarze Olimpii walą głową w katowicki mur. Od kilku minut bezskutecznie.

• Sędzia zarządził drugą przerwę na uzupełnienie płynów.

• Piłkarze Olimpii zamiast gonić wyniku, w tej chwili bronią się przed stratą drugiej bramki.

• Żółta kartka dla Kasperkiewicza

• Druga zmiana w Katowicach. Jóźwiak za Goncerza

• Zmiana także w Katowicach Ćerimagić zmieniony przez Prokića

• Zmiana w Olimpii. Warchoł za Banasiaka

• Dogranie Kaczmarka w pole karne GKS-u. Z piłką mijają się obrońcy gości i napastnicy gospodarzy.

• Banasiak spróbował z dystansu. Pół metra nad bramką Nowaka

• Niespełna 30 minut nadziei dla kibiców i piłkarzy Olimpii. Czy grudziądzanie będą jeszcze w stanie odmienić losy tego spotkania?

• Zaczynamy drugą połowę meczu w Grudziądzu. Pierwsze podanie w tej części gry posłali gospodarze

• Do przerwy bramek nie było. Zdecydowanie bliżej trafienia byli grudziądzanie, którzy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. Katowiczanie dalej nie potrafią się otrząsnąć z marazmu, który dopadł ich w decydującej fazie obecnego sezonu.

• I mamy koniec pierwszej połowy. W Grudziądzu jak na razie bezbramkowy remis

• Teraz zaatakowali goście. Foszmańczyk uderzył zbyt lekko i piłkę na rzut rożny wybił Wrąbel

• Zbyt wolno rozgrywają piłkarze Olimpii futbolówkę przed polem karnym Nowaka.

• Ładna akcja Kaczmarka. Ograł dwóch obrońców GKS-u, ale potem źle dośrodkował w pole karne Nowaka

• Gramy dalej. Piłkarzom Olimpii nieustannie towarzyszy doping ich kibiców.

• Czystą pozycję do oddania strzału miał Feruga... uderzył ale niecelnie. Teraz sędzia ogłosił przerwę na uzupełnienie płynów. W Grudziądzu jest dzisiaj bardzo upalnie.

• Mandrysz dostaje żółtą kartkę za symulowanie faulu w polu karnym Olimpii

• Kolejna okazja Olimpii! Dośrodkowanie w pole karne na tzw. "skorpiona" próbował skończyć Michalik. Nie trafił jednak w piłkę

• Dobrze wyglądająca akcja Olimpii przerwana niedokładnym dograniem w pole karne Michalika

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka spada pod nogi Woźniaka... ten uderza po interwencji obrońcy nad bramką!

• Co za strzał Michalaka. Kapitalna interwencja Nowaka ratuje Katowice! Chwilę później Banasiak minimalnie obok bramki!

• Cieszą się kibice Olimpii. Nie z bramki, lecz z prowadzenia Chrobrego z Zagłębiem Sosnowiec 1:0 od 18 minuty

• Piłka w siatce Wrąbla... ale nie ma bramki dla Katowic. Sędzia przerywa grę, pokazując, że jeden z napastników gości zagrał piłkę ręką.

• Dwie próby z rzutu wolnego dla Olimpii. Najpierw Banasiak w mur, przy poprawce Kaczmarek nie trafia czysto w piłkę i uderza w banery reklamowe daleko obok bramki

• Rzut rożny wykonany. Tym razem Nowak faulowany przez jednego z piłkarzy Olimpii.

• Strzał Ferugi, który wbiegł z piłką w pole karne. Broni jednak Nowak. Mamy rzut rożny

• Przed świetną okazją stanął teraz Kasperkiewicz. Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do piłki poza piłkarze Olimpii wystartował także Nowak, który skutecznie uniemożliwił strzelenie bramki defensorowi grudziądzkiego zespołu.

• Rzadki widok w Grudziądzu. Piłkarzy Olimpii dopinguje także prosta.

• Przed szansą stanął teraz Foszmańczyk. Ze strzału zrobiło się podanie, z którym poradził sobie Wrąbel

• Spróbowali wyjść z akcją gospodarze. Niestety niedokładne podanie w pole karne i od bramki znów zaczyna Nowak

• Od pierwszego gwizdka trwa głośny doping kibiców Olimpii. Sympatycy z Katowic nie dojechali dzisiaj na mecz do Grudziądza

• Do Banasiaka skierowane było kolejne podanie w pole karne. Tym razem pomocnik Olimpii nie dochodzi do piłki. Od bramki zaczyna Nowak

• Od mocnego uderzenie zaczęła Olimpia. Dobre dogranie Ferugi do Banasiaka. Szybszy w tej sytuacji golkiper gości

• Zaczynamy spotkanie. Rozpoczęli goście

• Gospodarze mają jeszcze spore szanse na awans. Muszą wygrać dwa ostatnie spotkania i liczyć na potknięcie Zagłębia.

• Witamy w relacji na żywo z bardzo ważnego spotkania, w którym Olimpia Grudziądz podejmuje GKS Katowice!

Zdjęcie autora materiału

GKS Katowice gra z Olimpią Grudziądz
    1/4

GKS Katowice gra z Olimpią Grudziądz ©Lucyna Nenow / Polska Press

Olimpia Grudziądz - GKS Katowice TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK 0:2. W 60 min. z rzutu karnego strzelił Tomasz Foszmańczyk. W 88. min. po raz drugi strzelił bramkę. Piłkarze GKS-u Katowice mają jeszcze matematyczną szansę na awans do Lotto Ekstraklasy. Podstawowym warunkiem jej przedłużenia jest zwycięstwo w Grudziądzu, z Olimpią, która też... musi wygrać.
    Olimpia Grudziądz - GKS Katowice TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK

- Cel jest jeden. Walka, determinacja i praca przez cały mecz w Grudziądzu – zapowiada na oficjalnej stronie GKS-u Katowice Jacek Gorczyca, który dołączył do sztabu trenerskiego Janusza Jojki. Gorczyca wie co mówi - w czasie bramkarskiej kariery należał do najbardziej charyzmatycznych zawodników zespołu z Bukowej.

Olimpia Grudziądz GKS Katowice WYNIK

GKS Katowice w Grudziądzu jeszcze nigdy nie wygrał, za to w ostatnim starciu, w rundzie jesiennej na własnym boisku, triumfował 1:0. Od tamtego czasu sporo się jednak wydarzyło, a katowiczanie z zespołu, który był faworytem do awansu, spadli do rangi drużyny, którą może ocalić już tylko cud, natomiast Olimpia zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ze stratą tylko jednego punktu do drugiego Zagłębia Sosnowiec.

Sonda

Czy GKS Katowice awansuje do Ekstraklasy?

Ta sytuacja sprawia, że oba zespoły będą ustatysfakcjonowane tylko kompletem punktów, co wróży sporo emocji.
    Faworytami, biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania w Katowicach - nieoczekiwaną dymisję, a właściwie rejteradę Jerzego Brzęczka oraz dymisje złożone przez prezesa i wiceprezesa klub - będą gospodarze. Pierwsza liga jednak jest w tym sezonie tak nieobliczalna, że, chociaż brzmi to banalnie, naprawdę wszystko może się zdarzyć.

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z Grudziądza, za to relację tekstową live przeprowadzi nasz portal gol24.pl.

ZOBACZ KONIECZNIE: NASZA RAMÓWKA