Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 1:2 TRANSMISJA NA ŻYWO...

Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 1:2 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Fatalny początek meczu

2 1 połowa

• Dziękuje za uwagę i życzę udanego wieczoru!

• Pomimo dobrej gry w drugiej połowie Zagłębie Sosnowiec przegrywa z Zagłębiem Lubin. Szybkie 2 stracone bramki zszokowały gospodarzy i mimo zdobycia bramki kontaktowej "Sosnowiczanie" odnoszą kolejną porażkę w tym sezonie.

• Koniec meczu!

• Ostatnia zmiana w ekipie gości, Moneta za Bohara.

• Żółta kartka dla Jędrycha.

• Ostatnia zmiana w zespole z Sosnowca, Rzonca za Cristovao.

• Strzał Mraza z dystansu, ale prosto w ręce Hładuna.

• 5 minut doliczone do drugiej połowy!

• Na szczęście dla gospodarzy napastnik powrócił na boisko.

• Leży na murawie Cristovao.

• Zmiana w zespole gości, Mares za Jegiełłę.

• Zmiana także w ekipie z Sosnowca, Babiarz za Heinlotha.

• Zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Pawłowski, a na murawie pojawia się Matras.

• Dosyć spokojne 25 minut drugiej połowy, Zagłębie Lubin kontroluje grę, natomiast gospodarze próbują atakować jednak wychodzi im to bardzo chaotycznie.

• Żółta kartka dla Starzyńskiego.

• Żółta kartka dla Dąbrowskiego.

• Groźnie w polu karnym gościu, najpierw Udovicić oddał mocny strzał, ale prosto w obrońce, a później Jędrych, ale ponownie obrońcy gości dobrze się bronią.

• Mraz ukarany żółtą kartką.

• Dobra piłka do Pawłowskiego, ale swoim dośrodkowaniem nie znalazł nikogo.

• Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania!

• Zapraszamy za 15 minut!

• Pierwsze 12 minut to szybka gra gości zakończona dwoma bramkami. Zszokowani zawodnicy gospodarzy wzięli się za odrabianie strat i pomimo wielu akcji i paru strzałów na bramkę, zdołali odrobić tylko jedną.

• Sędzia kończy pierwszą połowę!

• Żółty kartonik dla Slisza.

• Świetna akcja gospodarzy, klepka Wrzesińskiego z Sanogo, skrzydłowy Zagłębia dograł do Udovicicia, który oddał mocny strzał, ale świetnie spisał się Hałdun.

• Dośrodkowanie Mraza, ale za głęboko zagrał były zawodnik Piasta Gliwice.

• Dobry techniczny strzał Sanogo, ale prosto w ręce Hładuna.

• Wrzutka Pawłowskiego z rzutu wolnego, Jędrych uderzał, ale obrońcy zablokowali, jednak piłka trafiła pod nogi Sanogo, który pięknym uderzeniem z nożyc dał kontakt swojej drużynie.

• Zagłębie łapie kontakt!

• Sanogo oddaje mocne uderzenie na bramkę gości, ale dobrze interweniował bramkarz.

• Fatalne pudło Bohara, Słoweniec otrzymał idealną piłkę w polu karnym i przekombinował oddając strzał bardzo niecelny.

• Zmiana w ekipie z Sosnowca, boisko opuszcza Vokić, a zastępuje go Udovicić.

• Pierwszy strzał "Sosnowiczan", ale uderzenie Banasiaka poleciało ponad bramką.

• Balić ukarany żółtą kartką.

• Kolejna szybka akcja przyjezdnych, Pawłowski zagrał na skrzydło do Jagiełły, który odegrał mu na dobieg, Pawłowski ograł dwóch rywali i pokonał Kudłę.

• Zagłębie podwyższa prowadzenie!

• Starzyński do Jagiełły, ten wstrzelił piłkę w pole karne do Tuszyńskiego, który odegrał do Pawłowskiego, a zawodnik gości wbił piłkę do siatki.

• Zagłębie obejmuje prowadzenie!

• Dobra wrzutka Starzyńskiego, ale na spalonym Tuszyński.

• Pierwsza akcja gości, ale dośrodkowanie Starzyńskiego bardzo niecelne.

• Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka goście!

• Piłkarze na murawie stadionu Ludowego!

• Do pierwszego gwizdka pozostały tylko minuty. Zawody poprowadzi sędzia Wojciech Myć z Lublina.

• W dalszym ciągu gospodarze bez Nowaka i Pribuli. Kontuzjowany jest też Torunarigha, ale na nim klub już nie chce się opierać. Za moment ten zawodnik pewnie opuści drużynę.

• Za kilka minut rozpocznie się mecz na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Jest kilka stopni powyżej zera. Gorzej od pogody prezentuje się jedynie forma obu drużyn, które czekają na przełamanie.

Zdjęcie autora materiału

Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin
    Zamykające ligową tabele Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec gra z Zagłębiem Lubin.
    1/4

Przejdź do

©Marzena Bugała-Azarko

Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 0:2 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Zamykające ligową tabele Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec gra z Zagłębiem Lubin. Początek spotkania na Stadionie Ludowym o godzinie 15.30. Transmisja w Canal + Sport. W jesiennej rundzie, w Lubinie, gospodarze wygrali 2:1. Dla sosnowiczan to ostatni dzwonek, aby odbić się od dna.

Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK

Zagłębie zremisowało w ostatniej kolejce na wyjeździe z Piastem Gliwice (0:0), co było bardziej sukcesem gości.
    - Dla nas nie liczy się styl, najważniejsze są w tej chwili punkty - uważa trener Valdas Ivanauskas. - Przed nami kolejny trudny rywal, jeżeli chcemy się utrzymać musimy zdobywać punkty u siebie, walczyć o każdą piłkę - dodaje litewski szkoleniowiec.

W ostatnim meczu parę obrońców tworzyli Mateusz Cichocki i Arkadiusz Jędrych, którzy zachowali czyste konto. Trener w obwodzie ma jeszcze Piotra Polczaka, który w Gliwicach nie grał. Szkoleniowiec ma nie lada dylemat, czy zostawić układ, czy tez go zburzyć i postawić na doświadczenie Polczaka.

Zespół z Lubina tez ostatnio nie ma dobrej passy. Lubinianie liczyli, że będą walczyć o miejsca w czołówce, tymczasem są pod kreską w drugiej ósemce. Zagłębia zajmuje 12. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy z dorobkiem 17 punktów. Posadę stracił trener Mariusz Lewandowski, którego zastąpił Holender Ben van Dael. Zagłębie na zwycięstwo czeka od dwóch miesięcy.

- Porażka w Sosnowcu nie wchodzi w rachubę - powtarzają zgodnie piłkarze, którzy przygotowując się do występu w Sosnowcu odbyli trening... sztuk walki.

- Była to ciekawa odskocznia od codziennych zajęć z piłką- tłumaczy trener.

Spotkanie Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin, którego arbitrem będzie Wojciech Myć z Lublina, rozpocznie się o godzinie 15.30.