Bayern Monachium - Tigres ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. O tytuł najlepszej drużyny na świecie

0 1 połowa

Tigres UANL

0

0 1 połowa

• Koniec spotkania. Bayern wygrywa Klubowe Mistrzostwa Świata. Po trofeum sięga drugi raz. Dwa razy wygrał także przed reorganizacją rozgrywek: w Pucharze Interkontynentalnym. Dla Lewandowskiego to jednak pierwsze tego typu trofeum w karierze.

• Carioca z kartką, sędzia dolicza cztery minuty.

• Costa wystawia piłkę, ale Choupo-Moting uderza nad bramką.

• Bayern kontroluje końcówkę meczu. Wciąż naciska.

• Blisko drugiego trafienia. Choupo-Moting myli się.

• Ależ wpadka Tigres! Obrońca odgrywa głową, bramkarz tego się nie spodziewał i wręcz w ostatnim momencie dogonił piłkę przed linią!

• Odpowiada Tigres! Niewiele zabrakło, żeby Gignac wyrównał.

• Blisko drugiego trafienia dla Bayernu. Uderzał Tolisso, ale w słupek. Ciekawy strzał z dalszej odległości.

• Zszedł Rodriguez, za niego Quinones.

• I jeszcze Costa za Comana.

• Wchodzi Choupo-Moting, schodzi Lewandowski.

• Musiala za Sane.

• Tolisso uderzył głową po wrzutce - obok bramki.

• Kartka dla Rodrigueza.

• No nieee. Tu na pewno nie mieliśmy ręki, tylko zagranie klatką piersiową.

• Znowu sygnalizacja zagrania ręką w polu karnym Bayernu!

• Tolisso za Gnabry'ego.

• Kiepsko Pavard w obronie! Tigres mogło wyrównać. Jeszcze sugeruje zagranie ręką, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Lewandowski mimo wszystko bez asysty, bo piłka zanim trafiła do Pavarda to jeszcze odbiła się od bramkarza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Jednak uznany. Pavard na 1:0.

• Pytanie czy był spalony, czy może faul Lewandowskiego na bramkarzu. Bo Pavard na pewno nie był na spalonym.

• Trwa analiza VAR. Odgrywał Lewandowski, głową strzelał Pavard.

• Druga bramka dla Bayernu - też anulowana.

• Bayern długo rozgrywa swoje akcje.

• Gnabry szuka okienka. Dokręca piłkę, ale ta spada tuż za spojeniem.

• Bayern wysoko podchodzi pod Tigres. Gignac urywa się na boku, lecz asystent sędziego podnosi chorągiewkę - spalony.

• Coman odgrywa do Sane. Piłka po główce przelatuje nad poprzeczką.

• Druga połowa właśnie się zaczęła.

• Koniec pierwszej połowy po dwóch doliczonych minutach. Bayern gra lepiej, ale remisuje z Tigres 0:0.

• Kimmich z wolnego w mur. Dobitka Comana kończy się tak samo.

• Duenas z kartką.

• Zmierzamy do końca pierwszej połowy. Bayern w dalszym ciągu naciska na Tigres.

• Lewandowski próbował odjechać z piłką na skrzydle, ale za bardzo mu odskoczyła.

• Sane uderza z pierwszej piłki. Celował w okienko, ale minimalnie chybił. Bramkarz jak wryty.

• Pizarro uderza na bramkę Neuera, lecz za słabo.

• Sane podwajany w polu karnym. Na końcu rajdu fauluje rywala.

• Przewaga Bayernu nie podlega dyskusji. Sporo miejsca na 20-30 metrze połowy Tigres. Prędzej czy później skończy się to golem.

• Mocny strzał Comana - broni Guzman.

• Bayern marnuje szansę! Kilku piłkarzy wbiega w pole karne, ale Davies źle odgrywa.

• Davies wbiega w okolice szesnastki, oddaje strzał po ziemi, ale do rąk bramkarza. Dobry mecz lewego obrońcy Bayernu.

• NIE MA GOLA! Sędzia po interwencji VAR anulował trafienie.

• Kimmich miał za dużo miejsca i oddał bardzo mocny strzał przy prawym słupku. Zaraz sędzia może jednak odwołać gola, bo Lewandowski był na spalonym i najpewniej przeszkodził bramkarzowi w interwencji.

• Neuer świetnie interweniuje na dwunastym metrze.

• Gignac popędził z piłką w okolicę szesnastki, potem odegrał na środek, skąd Quinones oddał strzał obok bramki.

• Tigres próbuje wyjść po drugim kornerze. Reyes zahaczony przez wracającego Suele.

• Rozpędzony Davies szuka podaniem Gnabry'ego. Jest korner.

• Lewandowski nieczysto trafił w piłkę. W efekcie ta nawet nie doleciała do bramki.

• Coman uderza wprost do rąk bramkarza. Wcześniej szarże Gnabry'ego i Sane.

• Na trybunie m.in. Gianni Infantino z FIFA.

• Wyjście Bayernu. Piłka prostopadła do Comana, jednak Francuz jej nie dogonił.

• Gignac kopnął, a może wrzucił z wolnego. Głową wybił pierwszy obrońca.

• Sane sfaulował na lewym boku. Piłka wciąż przy zawodnikach Tigres.

• Od razu okazja dla Tigres. Dośrodkowanie z prawej strony, głową próbuje Gignac. Jest korner.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Od środka zaczął zespół z Meksyku.

• Bayern na czerwono, Tigres w strojach żółtych z niebieskimi wstawkami.

• W meczu o 3. miejsce KMŚ niespodzianka. Al Ahly pokonało Palmeiras po rzutach karnych (0:0, 3:2 k.).

• Największą gwiazdą Tigres jest Andre Pierre Gignac. Francuz ma 35 lat i wlaśnie rozgrywa 6. sezon dla zespołu.

• W półfinale Bayern ograł 2:0 Al Ahly z Egiptu. Obie bramki zdobył Robert Lewandowski: najpierw prawą nogą, potem głową.

• Klubowe Mistrzostwa Świata odbywają się od 2000 roku (kontynuują tradycje Pucharu Interkontynentalnego). Triumfatorami spoza Europy okazały się wyłącznie trzy drużyny z Brazylii. Najczęściej po trofeum sięgał Real Madryt - 4 razy. W zeszłym roku trofeum wzniósł Liverpool. Turniej po raz pierwszy odbywa się w Katarze, za rok najlepsze drużyny gościć będzie Japonia.

• Rywalem Bayernu meksykański zespół Tigres, który w półfinale wyeliminował brazylijskie Palmeiras. To pierwsza rywalizacja drużyn w historii.

• Ławka Bayernu: Schneller, Hoffmann, Sarr, Choup-Moting, Costa, Roca, Tolisso, Musiala, Dantas.

• Bayern w składzie bez zakażonego Thomasa Muellera i Jerome'a Boatenga, który dostał zgodę na wcześniejszy powrót z uwagi na śmierć byłej partnerki, Kasi Lenhardt.

• Za godzinę finał Klubowych Mistrzostw Świata w Katarze. Bayern - jako zdobywca Ligi Mistrzów - zagra o drugie trofeum w swojej historii. Dla Lewandowskiego to pierwsza okazja w zawodowej karierze na zdobycie tego brakującego pucharu.

Zdjęcie autora materiału

Gol24

Bayern - Tigres LIVE! O tytuł najlepszej drużyny na świecie

Bayern - Tigres LIVE! O tytuł najlepszej drużyny na świecie ©East News

Bayern Monachium - Tigres UANL ONLINE. W czwartek w Katarze zostanie rozegrany finał Klubowych Mistrzostw Świata za 2020 rok. Rywalem Bayernu Monachium będzie meksykański Tigres. Początek spotkania o godzinie 19:00. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Finał Klubowych Mistrzostwa Świata: Bayern Monachium - Tigres UANL ONLINE

Bayern w finale zameldował się po wygranej 2:0 z egipskim Al-Ahly. Obie bramki zdobył Robert Lewandowski. Dłuższą drogę przebyła drużyna z Monterrey. Triumfator Ligi Mistrzów strefy CONCACAF w ćwierćfinale ograł Ulsan Hyundai z Korei Południowej 2:1, a półfinale pokonał brazylijski Palmeiras 1:0.

Lewandowski po świetnym występie w półfinale jest wyraźnym kandydatem do nagrody piłkarza turnieju. Polak ma też szansę na tytuł najlepszego strzelca turnieju. W tej klasyfikacji o jedną bramkę wyprzedza go jednak 35-letni Andre-Pierre Gignac z Tigres.

- Mamy szansę zdobyć szósty tytuł, a wiemy, co to oznacza dla historii futbolu - zwrócił uwagę "Lewy". - Zdajemy sobie sprawę, że w finale możemy zagrać lepiej. Po długiej podróży w drugiej połowie półfinału mieliśmy ciężkie nogi. Ale im dłużej tutaj jesteśmy, nasza forma rośnie. Jeśli w finale stworzymy sobie tyle sytuacji, ile przeciwko Al-Ahly, to powinniśmy być w nich skuteczniejsi. Chcemy pokazać na boisku, że zależy nam na tym trofeum. Byłoby wisienką na torcie. Mamy szansę stać się drugą drużyną, która zdobędzie sześć tytułów za jeden sezon - dodał polski napastnik.

Bayern w klubowych mistrzostwach wygrał do tej pory jeden raz. W 2013 roku w finale pokonał gospodarza z Maroka, zespół Raja Casablanca (2:0). Tigres w tych rozgrywkach bierze udział po raz pierwszy.

Finał KMŚ: Bayern Monachium - Tigres UANL TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Finałowy mecz Bayern - Tigres odbędzie się w czwartek (11 lutego) na stadionie Education City Stadium w Al Rayyan. Początek o godzinie 19:00 czasu polskiego. Transmisja na żywo w TVP Sport. Stream w internecie będzie dostępny na sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. W TVP 1 transmisja od drugiej połowy. Komentuje Mateusz Borek. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl - zapraszamy!

19:00 Bayern Monachium - Tigres UANL TVP Sport, TVP1 (od drugiej połowy)