Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Jagoda Ciupek, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego...

Gratulacje dla mistrzyni Polski młodziczek w dżudo. Spotkanie w Oratorium w Pogrzebieniu. Poznajcie Jagodę Ciupek ZDJĘCIA

Jagoda Ciupek mistrzynią Polski młodziczek w dżudo

Jagoda Ciupek, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Gminy Kornowac, została złotą medalistką Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików 2023. Podopieczna trenera Jana Mańki, startująca w kategorii wagowej do 52 kilogramów, nie miała sobie równych. 13-latka z Rybnika-Niedobczyc wygrała wszystkie swoje walki i stanęła na najwyższym stopniu podium. Czempionat rozegrano w weekend (21 i 22 października) w Rybniku.

Świątek i Sabalenka finałem w Rzymie tworzą historię. Dawno czegoś takiego nie było!