3/15 Zamknij

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Ryby (19 luty - 20 marzec)
W 2021 roku Saturna Ryby będą myśleć o dawnych miłościach, trudno im będzie zaryzykować i wejść w nowy związek. Tkwienie w przeszłości jest o tyle dobre dla Ryb, że wolą czasem iluzję niż realną miłość. A kiedy Jowisz jest w Wodniku, Ryby zdecydują się najwyżej na niezobowiązujące znajomości, chyba że uczucie trafi je jak piorun, co może zdarzyć się wiosną, gdy sprzyjać im będzie Jowisz i Mars. Wtedy drżyjcie inne znaki. Według Gary'ego Goldschneidera, związek z uwodzicielską, nieprzewidywalną i kontrolującą Rybą bywa tak niezapomniany, a po rozstaniu z nią były partner długo jeszcze jest zszokowany i wyczerpany. Jeśli ktoś ma odwagę skoczyć w przepaść, czyli związać się z Rybą, niech skacze.

Związek Ryby z...

Baranem – Ryby grają emocjami, a impulsywny Baran to siła witalna, fizyczność i prostoduszność. Jeśli potrafią zachować czułość, związek ma szansę przetrwać, chociaż Ryby będą wiecznie obrażone, a Baran wiecznie o to zły.

Bykiem - Udana para, mimo że te dwa znaki z innych żywiołów mają bardzo odmienne podejście do życia. Byk chce dobrze żyć, a Ryba przeżywać. Jeśli jednak Byk zapewni w tym związku komfort materialny, Ryba wprowadzi go w życie duchowe i kulturalne.

Bliźniętami – Gwiazdy nie sprzyjają tej parze. Bliźniak zmierza do zabawy, a Ryby do dramatów. Nadają na innych falach, a gdy kompromis nie wychodzi, lepiej się rozstać. Rzadko która para ma tyle cierpliwości, żeby ze sobą wytrwać.

Rakiem – Udana para, byle tylko udało się im związać. Rak jest nieufny i nieśmiały, Ryby z przerażeniem myślą o pierwszym kroku. Ale jeśli jakoś się dogadają, mogą być szczęśliwi do grobowej deski.

Lwem – Sympatia mniejsza niż miłość. Z czasem Lew czuje się niedoceniony, Ryba znudzona, oboje męczą się ze sobą. Gdy Lew połknie Rybkę, czyli da jej popalić, ona wyjdzie mu bokiem, czyli zemści się bez skrupułów.

Panną – To rzadko spotykany, ale szczęśliwy związek. Nie ma między nimi zbyt wiele namiętności, ale ognia wystarczy do ogrzania domowego ogniska. Lepsi rodzice niż kochankowie.

Wagą – Ani Ryba, ani Waga nie wiedzą, dlaczego tak bardzo działają sobie na nerwy. Wagi nie są wytrwałe, nie zabiegają długo o partnera, a Ryby tego wymagają. Czyli było miło, ale szybko się skończyło.

Skorpionem – Skorpion rzadko mówi wprost o co mu chodzi, działa zakulisowo. Ryba ma intuicję, rozumie Skorpiona, ale chce nim manipulować. Oboje ciągle muszą się mieć na baczności i podsycać związek, bo łatwo w nim o zdradę.

Strzelcem – To miłość jak burza z piorunami. Częste rozstania, gwałtowne powroty, zazdrość, chociaż często bezpodstawna. Dla ludzi o silnych nerwach.

Koziorożcem – To związek jest jakoś niepełny. Ryby są przewrażliwione, Koziorożce kierują się chłodną kalkulacją. Zimne kluski w zimnej zupie. Danie zjadliwe, gdy już nie ma nadziei na inne.

Wodnikiem – Udają miłość latami. Przecież tak pasują do siebie, to dlaczego ciągnie ich do innych? Rzucają w końcu papierowy związek i prawdziwą miłość znajdują gdzie indziej. Ale wciąż pozostają przyjaciółmi.

Rybą – Jeśli się wiążą, to często w dojrzałym życiu, kiedy już wiedzą, co jest dla nich najlepsze. Czuły, wyrozumiały, nieco oderwany od spraw przyziemnych związek. Nie potrzebują innych do szczęścia. Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy