2/15 Zamknij

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Wodnik (20 styczeń – 18 luty)
Im później, tym trudniej Wodnikowi się związać. Z wiekiem coraz mocniej odczuwa swoje przeznaczenie, którym jest niezależność, wolność i postępowość, ale też megalomania i egoizm. Wodniki bywają irytujący, a jako partnerzy jeszcze bardziej, bo często są nieuważni na cudze uczucia i zwykle mają kogoś na oku. Patronuje im zmienny Uran, dlatego chcą uszczęśliwiać sobą więcej niż jedną osobę. Według sławnego astrologa i psychologa holenderskiego Gary'ego Goldschneidera, związki z Wodnikiem bywają często ulotne, powierzchowne, bo Wodniki szybko się nudzą i wymagają bezustannych zachwytów.

Związek Wodnika z ….

Baranem – to atrakcyjna para, chociaż tak różna, że na początku ludzie nie dają im wiele szans. Okazuje się jednak, że przeciwieństwa się przyciągają, a wrzące reakcje nie wygasają szybko.

Bykiem – to dwa odmienne światy. Na początku są sobą bardzo zainteresowani, bo oboje lubią komfort i luksusy, potem jednak wychodzi na jaw, że pod względem temperamentu są tak samo leniwi i wygodni.

Bliźniętami– udany związek, któremu pisane jest długie życie bez wzlotów i upadków. Inteligencja tych znaków i ich kultura osobista sprawiają, że są wyrozumiali, chętnie przymykają oko na wyskoki partnera i zajmują się głównie własnymi sprawami.

Rakiem - Wodnikowi niełatwo znieść kaprysy i dąsy Raka, który jest zaborczy i podejrzliwy. Ale Wodnik doceni, że ten partner troszczy się o dom i zależy mu na rodzinie. Gdy Rak dołoży sporą dawkę adoracji, związek ma szansę przetrwać.

Lwem – Związek dwóch gwiazd nie może być łatwy. Przez jakiś czas Wodnik będzie znosił dominację Lwa, ale z czasem się zbuntuje, metodą cicha woda brzegi rwie. W takich związkach rozstania są bardzo częste.

Panną – Ta para szanuje swoje poglądy i nie znosi fizycznej agresji, najwyżej bierną. Krew sobie wypiją, ale dziurki nie zrobią. Na pozór udana para, ale wieje chłodem w życiu i w łóżku.

Wagą – Często bardzo przyjemna dla oka para. Pogodna, wesoła, towarzyska. Na osobności nie wie, o czym ze soba rozmawiać, bo ma tak różne zainteresowania. Ale jeśli nie zabraknie im dobrych chęci i poczucia humoru, związek ma wiele szans na stabilność.

Skorpionem - Trudny układ. Skorpion jest namiętny i zazdrosny, Wodnik wprost przeciwnie. Czekają ich pretensje i żale. Obie strony muszą w tym związku przejść kurs asertywności.

Strzelcem – Sympatyczna, życzliwa dla siebie para. Wzajemne zrozumienie, miłość i namiętność. Dużo zabawy, problemy nie są traktowane zbyt poważnie. Często podróżnicy, amatorzy przygód i wypraw w nieznane.

Koziorożcem – Wzajemny respekt, przyciąganie, chociaż te dwa znaki wiele różni. Koziorożec stale układa plany, Wodnik idzie na żywioł. Jeśli para zrozumie, że się uzupełnia, związek czeka pomyślna przyszłość.

Wodnikiem – Nie jest źle, ale Wodniki przecież same nie wiedzą, czego chcą. Kto im to powie? A w dodatku dwóm przyjacielskim Wodnikom trudno wykrzesać wobec siebie namiętność. Nic dziwnego, że często miesza się tzw. przyjaciel lub przyjaciółka domu.

Rybami – Między nimi jest jak w piosence: ,,Nie wiem ciągle, dlaczego zaczęło się tak,
czemu zgasło, też nie wie nikt.” Rozumieją się, kochają, potem zrywają i tęsknią. Nieodporni na kryzysy, stały związek tworzą z kimś innym. Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy