DziennikZachodni.pl - wiadomości Śląsk, wiadomości ze Śląska

PolAndRock Festival 2018 (Woodstock): Nocny Kochanek rozwalił system. Dosłownie! [ZDJĘCIA]

Co to był za koncert! Gdy do występu Nocnego Kochanka (to laureat tegorocznej edycji Złotego Bączka) zostały minuty, tłum pod sceną gęstniał. Gęstniał

Jakub Pikulik / Arkadiusz Sikorski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/109] Następne

PolAndRock Festival 2018 (Woodstock): Nocny Kochanek rozwalił system. Dosłownie! [ZDJĘCIA]

Co to był za koncert! Gdy do występu Nocnego Kochanka (to laureat tegorocznej edycji Złotego Bączka) zostały minuty, tłum pod sceną gęstniał. Gęstniał do tego stopnia, że w pewnym momencie pod Dużą Scenę nie dało się już wejść. Koncert trwał, a do akcji wkroczył Pokojowy Patrol i ochrona.Na początku rozgrzany tłum chłodzili strażacy. Z jednej strony strony Dużej Sceny ludzi polewali strażacy z Niemiec, z drugiej ochotnicy z OSP Kunice. Ale w pewnym momencie to było za mało. Wtedy przed sceną wyszedł Pokojowy Patrol i ochrona w niebieskich koszulkach. Trzymając się pod łokcie zrobili szpaler i niejako odepchnęli tłum od sceny. Wtedy można było wyłuskać wśród festiwalowiczów osoby, które tracą przytomność. Tak! Zabawa była tak szalona i było tak gorąco, że wiele osób (nawet rośli mężczyźni) po prostu tracili przytomność. Mało tego, omdlało nawet kilku ochroniarzy. Było naprawdę gorąco.

Pod scenę weszli strażacy z OSP Kunice i z tego miejsca polewali wodą zgromadzoną publikę. Z kolei członkowie pokojowego patrolu podawali butelki z wodą. Co to była za ulga!

Gdy tylko zostali wyciągnięci z tłumu zajmowali się nimi członkowie Pokojowego Patrolu. - Jest bezpiecznie! Wszystko działa tak, jak należy - mówił ze sceny Jurek Owsiak. Po zakończeniu koncertu Nocnego Kochanka służby w czerwonych i niebieskich koszulkach opuściły teren pod sceną i... PolAndRockowe życie wróciło do normy.

Zobacz też wideo: zobacz jak ogromny jest festiwal. Film ze śmigłowca


Wszystkie informacje o PolAndRock Festivalu 2018 (Przystanku Woodstock 2018) w Kostrzynie nad Odrą: PolAndRock festival (Przystanek Woodstock 2018): koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

PolAndRock Festival. Zobacz nasz serwis specjalny:
Polecamy