Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 11
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Koordynator | Aktor | Animator - Eventy...
fot. arc

Praca dorywcza w woj. śląskim. Ile można dorobić do domowego budżetu? Sprawdź najnowsze oferty, wśród nich instruktor bungee!

Praca dorywcza w woj. śląskim. Ile można dorobić do domowego budżetu? Sprawdź oferty

Koordynator | Aktor | Animator - Eventy

WYNAGRODZENIE
1 000 zł - 10 000 zł zł / mies. brutto

LOKALIZACJA
Bielsko-Biała

WYMIAR PRACY
Dodatkowa / sezonowa

TYP UMOWY
Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane
Praca w weekendy
Elastyczny czas pracy

OPIS
Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. to wiodący organizator wyjazdów integracyjnych oraz integracji online w Polsce. Działalność firmy skupia się tylko i wyłącznie na grupach zorganizowanych, z wyłączeniem klienta indywidualnego. Rocznie realizujemy ponad 500 projektów w branży eventowej (MICE).

Głównymi obszarami działalności podmiotu są:

Integracja online

Wyjazdy integracyjne.

Wycieczki turystyczne.

Szkolenia team building.

Wyjazdy narciarskie.

Turystyka motywacyjna.

Więcej informacji na: www.projektefektywny.pl oraz www.integracjaonline.pl

Zakres obowiązków

Firma eventowa Projekt Efektywny, w związku ze swoim rozwojem poszukuje osób z umiejętnościami organizacyjnymi, aktorskimi, animacyjnymi do pracy przy grach i zabawach integracyjnych.

Do zadań będzie należało:

Wyjazdy na terenie całego kraju;

Kreacja postaci pod scenariusz;

Animacja zespołów;

Odgrywanie roli w grze fabularnej;

Umiejętne nawiązywanie kontaktów międzyludzkich;

Dla koordynatorów: przygotowanie i nadzór nad realizacją gry, rozliczenia finansowe projektów.

Wymagania

Kreatywność

Zdolności aktorskie

Doświadczenie animacyjne (lub chęć jego zdobycia)

Umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy

Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań zgodnie z procedurami

Czynne prawo jazdy kat. B. - nie dotyczy animatorów

Zaangażowanie i chęć do pracy!

Oferujemy

Umowa o dzieło/ b2b

Możliwość wyboru miejsca i czasu realizacji projektów

Zapewniamy transport lub zwrot częściowych kosztów

Częściowe wyżywienie w trakcie realizacji projektów

Bardzo dobre warunki współpracy

Pozytywną atmosferę w pracy

Niezbędne narzędzia

Jeśli nie masz doświadczenia w pracy w branży eventowej, a chcesz go zdobyć – wyślij CV!