Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 11
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wychowawca półkolonijny - instruktor / animator...
fot. arc

Praca dorywcza w woj. śląskim. Ile można dorobić do domowego budżetu? Sprawdź najnowsze oferty, wśród nich instruktor bungee!

Praca dorywcza w woj. śląskim. Ile można dorobić do domowego budżetu? Sprawdź oferty

Wychowawca półkolonijny - instruktor / animator

LOKALIZACJA
Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

WYMIAR PRACY
Dodatkowa / sezonowa

TYP UMOWY
Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

OPIS
Wychowawca półkolonijny

PRACA CHORZÓW/KATOWICE

Miejsce pracy:

Uniwersytet Rozwoju, Chorzów, ul. Targowa 4 (na granicy z Siemianowicami Śląskimi i Katowicami)

i / lub

Oddział Uniwersytetu Rozwoju w SP 11, Katowice, ul. Nasypowa 16 (przy Galerii Libero)

Zadania:

prowadzenie zajęć w grupie dzieci w wieku od 5. do 13. roku życia, zgodnie z tematyką wynikającą z konspektów

sprawowanie opieki nad powierzoną grupą dzieci (max. 15 osób)

prowadzenie dziennika zajęć

inne obowiązki wynikające z funkcji wychowawcy kolonijnego

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci kierunków przyrodniczych, technicznych, ścisłych, pedagogiki),

dyspozycyjność w wakacje,

umiejętność przekazywania wiedzy, autentyczna pasja i zamiłowanie do pracy z najmłodszymi,

wysokie umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność, kreatywność, pozytywne nastawienie,

swoboda w zakresie wystąpień publicznych, umiejętność przekazywania wiedzy dzieciom i młodzieży, pasja i zamiłowanie tematyką,

doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

uśmiech, pozytywne nastawienie

ukończony kurs wychowawcy kolonijnego

zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość nawiązania stałej współpracy