Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Leżajsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Edward Jonko
636
(10,97%)
-
5
Krystyna Czubara
253
(4,36%)
-
1
Zbigniew Jakub Policzkiewicz
411
(7,09%)
-
2
Wanda Zofia Rakszawska - Stopyra
592
(10,21%)
-
3
Marek Antoni Śliż
612
(10,55%)
-
6
Joanna Grylowska
286
(4,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
-
1
Krzysztof Jerzy Trębacz
771
(13,30%)
-
6
Małgorzata Karaś
101
(1,74%)
-
5
Adrian Rafał Rauza
197
(3,40%)
-
4
Dorota Wylaź
512
(8,83%)
-
2
Lidia Teresa Szpila
311
(5,36%)
-
3
Bogusław Stanisław Kulpa
328
(5,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU
-
1
Piotr Urban
322
(5,55%)
-
4
Ryszard Gałusza
158
(2,72%)
-
2
Anna Żaba
120
(2,07%)
-
3
Leszek Kazimierz Flak
144
(2,48%)
-
5
Jolanta Bosak
45
(0,78%)
Okręg 2
gmina Grodzisko Dolne, gmina Kuryłówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krystyna Małgorzata Wnęk
510
(8,84%)
-
2
Marek Kogut
1 108
(19,20%)
-
6
Maria Kryla
202
(3,50%)
-
3
Franciszek Krajewski
794
(13,76%)
-
5
Tomasz Piotr Gruca
61
(1,06%)
-
4
Joanna Ewa Bąk
57
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
-
2
Roman Szałajko
342
(5,93%)
-
5
Lucyna Maria Klimek
102
(1,77%)
-
1
Józef Majkut
943
(16,34%)
-
4
Beata Elżbieta Kamińska
321
(5,56%)
-
3
Roman Matuszek
740
(12,82%)
-
6
Malwina Magdalena Misiąg
128
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU
-
3
Anna Katarzyna Czechera
61
(1,06%)
-
1
Tadeusz Halesiak
318
(5,51%)
-
2
Kazimierz Józef Błoński
84
(1,46%)
Okręg 3
gmina Leżajsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Dominika Zych
146
(1,80%)
-
3
Józef Edward Stasiowski
488
(6,03%)
-
1
Zdzisław Leśko
1 066
(13,16%)
-
2
Michał Dziędzik
358
(4,42%)
-
7
Monika Joanna Balicka
240
(2,96%)
-
5
Danuta Polańska
258
(3,19%)
-
6
Antoni Śliwa
283
(3,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU
-
1
Marek Leszczak
546
(6,74%)
-
3
Barbara Czapla
127
(1,57%)
-
2
Jerzy Szczęch
302
(3,73%)
-
4
Władysław Wanat
104
(1,28%)
-
5
Wiesława Augustyn - Daź
10
(0,12%)
-
7
Miron Czarniecki
123
(1,52%)
-
6
Elżbieta Śliz
31
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
7
Ireneusz Jan Kupras
36
(0,44%)
-
6
Brygida Ewa Mścisz - Hudy
19
(0,23%)
-
5
Danuta Drążek
76
(0,94%)
-
1
Tadeusz Michał Krasoń
121
(1,49%)
-
2
Władysław Leszek Brzuszko
249
(3,07%)
-
4
Piotr Jan Mendyk
112
(1,38%)
-
3
Ewa Maria Kania
130
(1,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY
-
7
Danuta Anna Bak
27
(0,33%)
-
2
Zdzisław Duszyński
644
(7,95%)
-
1
Adam Wylaź
1 069
(13,20%)
-
3
Marian Grabarz
758
(9,36%)
-
6
Krystyna Stopyra
128
(1,58%)
-
4
Czesława Tupaj
321
(3,96%)
-
5
Tadeusz Matuszek
326
(4,03%)
Okręg 4
gmina Nowa Sarzyna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Mieczysław Józef Bis
332
(3,73%)
-
8
Paweł Mieczysław Linek
76
(0,85%)
-
6
Grzegorz Piotr Jakubowski
245
(2,75%)
-
3
Ewa Fołta
110
(1,24%)
-
2
Adam Madej
946
(10,64%)
-
7
Antoni Kozyra
348
(3,91%)
-
1
Danuta Pinderska
780
(8,77%)
-
4
Agata Kurlej
864
(9,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
-
6
Dawid Alan Dubiel
81
(0,91%)
-
1
Grzegorz Edward Sroka
433
(4,87%)
-
5
Teresa Michalina Różycka
50
(0,56%)
-
2
Marcin Szymański
98
(1,10%)
-
4
Mariusz Robert Szpila
179
(2,01%)
-
3
Dorota Franciszka Paluch
95
(1,07%)
-
8
Marcin Szwedo
136
(1,53%)
-
7
Justyna Jolanta Sowa
43
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
3
Monika Małgorzata Milo
640
(7,20%)
-
6
Jan Koczot
181
(2,04%)
-
4
Izabela Łyko
74
(0,83%)
-
2
Mariusz Dąbal
200
(2,25%)
-
5
Barbara Małgorzata Przybyłowicz
43
(0,48%)
-
1
Halina Pyszowska
780
(8,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY
-
2
Andrzej Chojnacki
521
(5,86%)
-
1
Lucjan Stanisław Czenczek
703
(7,91%)
-
5
Janusz Marek Janik
348
(3,91%)
-
3
Lidia Elżbieta Miazga
87
(0,98%)
-
4
Natalia Sztaba
84
(0,94%)
-
6
Tomasz Dziobak
53
(0,60%)
-
7
Lucyna Barbara Klocek
88
(0,99%)
-
8
Andrzej Kusiak
275
(3,09%)