Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Szydłowo nr 1 - 45, 47 - 66, 71 - 85, 133 ulice: Krańcowa, Osiedle Zacisze, Pogodna, Skryta, Sportowa
Pokaż więcej
Lidia Bączkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
64
(25,00%)
Tobiasz Mateusz Wiesiołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
192
(75,00%)
Okręg 2
Szydłowo nr 46, 67 - 70, 86 - 120 ulice: Osiedle Wichrowe Wzgórze, Owocowa, Wiśniowa
Pokaż więcej
Katarzyna Monika Miernowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
133
(53,85%)
Tadeusz Madaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA MADAJA
84
(34,01%)
Agnieszka Klasło
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
30
(12,15%)
Okręg 3
Furman; Jaraczewo 1 - 67, ulica Wspólna; Leżenica-Kolonia
Pokaż więcej
Emilia Kliś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
49
(24,14%)
Krzysztof Leonard Urbanowicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
154
(75,86%)
Okręg 4
Leżenica, Nowy Dwór
Pokaż więcej
Mieczysław Zbigniew Dubowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
126
(57,53%)
Marcin Reczulski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(5,48%)
Zbigniew Wojciech Kuzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
45
(20,55%)
Krzysztof Bronisław Kamiński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
36
(16,44%)
Okręg 5
Gądek, Kłoda, Pokrzywnica
Pokaż więcej
Jacek Kliś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
91
(36,11%)
Elżbieta Kliber
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
161
(63,89%)
Okręg 6
Różanka, Róża Mała, Róża Wielka
Pokaż więcej
Michał Szak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KĄDZIELA - DLA MIESZKAŃCÓW
69
(31,08%)
Iwona Danuta Kwaśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
101
(45,50%)
Szymon Janusz Szafraniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
52
(23,42%)
Okręg 7
Coch; Dąbrowa ul. Marcina Kowalkowskiego; Klęśnik ul. Jakuba Krueńskiego, Oskara Żychlińskiego; Pluty; Wildek; Skrzatusz ulice: Rafała Leszczyńskiego, Czerwonych Domków, Jakuba Dryi, Mikołaja Sokoła, Katarzyny Kadrzyckiej, Jana III Sobieskiego, Wojciecha Konstantego Brezy, ks. Antoniego Rojka, płk. Jerzego Kleina, Heleny Sadowskiej, bp. Hieronima Wierzbowskiego, bp. Jana Stanisława Witwickiego, Piotra Wolfa, Garncarza
Pokaż więcej
Tadeusz Kazimierz Płachta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(20,65%)
Emilia Teresa Kałucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
121
(39,03%)
Weronika Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
125
(40,32%)
Okręg 8
Cyk; Kotuń 1 - 61, ulice: Grzybowa, Koralowa, Kwiatowa, Pilska, Rubinowa, Szmaragdowa, Szafirowa, Tęczowa, Bursztynowa
Pokaż więcej
Elżbieta Grażyna Danielska-Konopacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
88
(28,76%)
Tomasz Michał Biniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
218
(71,24%)
Okręg 9
Dolaszewo ulice: Azaliowa, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jagodowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kalinowa, Klonowa, Mahoniowa, Malinowa, Modrzewiowa, Osiedle Podkowa Leśna, Poziomkowa, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
Marcin Rydzkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
117
(35,03%)
Krzysztof Herman
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
217
(64,97%)
Okręg 10
Dolaszewo 1 - 69, ulice Bukowa, Kasztanowa, Lipowa, Orla, Sokola, Jastrzębia, Sowia, Gęsia, Krucza, Żurawia, Bociania
Pokaż więcej
Marek Zdanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
112
(48,07%)
Ewa Wnuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
121
(51,93%)
Okręg 11
Stara Łubianka ulice: Jana Pawła II, Łąkowa, Parkowa, Podgórna, Polna, Poprzeczna
Pokaż więcej
Piotr Paweł Podkowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
151
(53,93%)
Andrzej Michał Siłka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
43
(15,36%)
Edward Bęben
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA BĘBNA
86
(30,71%)
Okręg 12
Stara Łubianka ulice: Kościuszkowców, Rolna
Pokaż więcej
Sylwia Magdalena Gawrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
141
(55,95%)
Jolanta Teresa Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
111
(44,05%)
Okręg 13
Czaplino, Nowa Łubianka, Tarnowo, Zabrodzie, Stara Łubianka ulice: Dolna, Górna, Kolejowa
Pokaż więcej
Tadeusz Obrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KĄDZIELA - DLA MIESZKAŃCÓW
51
(25,12%)
Piotr Dariusz Drożdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
77
(37,93%)
Martyna Przybylska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
28
(13,79%)
Tadeusz Tomasz Cecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA BĘBNA
47
(23,15%)
Okręg 14
Zawada 1 - 60, ulice: Długa, Leśna, Okrężna, Promienna, Słoneczna, Sosnowa, Ukryta, Wiosenna
Pokaż więcej
Mirosław Krzysztof Ryń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
80
(34,19%)
Sebastian Zbigniew Trzeciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
154
(65,81%)
Okręg 15
Dobrzyca 1 - 62, ulice: Baśniowa, Cicha, Gajowa, Mała, Miła, Na Wzgórzu, Krzywa, Prosta, Bliska, Daleka, Środkowa, Ciasna, Graniczna, Olszynowy Zakątek, Osiedle Leśne, Południowa, Poranna, Spacerowa, Spokojna; Krępsko, Płytnica
Pokaż więcej
Paweł Kądziela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KĄDZIELA - DLA MIESZKAŃCÓW
253
(73,55%)
Agnieszka Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZA WIESIOŁKA
91
(26,45%)