Głosowanie zakończone
Plebiscyt: UŚMIECH DZIECKA
Wybierz z nami laureatów w kategorii wiekowej do 2 lat
- Głosowanie będzie trwać do poniedziałku, 31 lipca do godz. 21:00.
- Dziecko, które zdobędzie najwięcej głosów weźmie udział w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki, a jego rodzice zdobędą główną nagrodę finansową - 40 000 złotych na spełnienie marzeń dziecka i rodziny.
- Dzieci, które zajmą drugie i trzecie miejsce zdobędą zaproszenie dla rodziny na wycieczkę do Paryża obejmującą całodzienną wizytę w Disneylandzie, a dzieci, które zajmą miejsca od 4 do 10 otrzymają zaproszenie na rodzinny pobyt w komfortowym hotelu ze SPA z atrakcjami dla najmłodszych i pakietem relaksujących zabiegów dla rodziców
- Informacji udziela: Agnieszka Grzelka - tel. 502499776 (pon. - pt. w godz. 9-15), e-mail: [email protected]
Zwycięzcy:
-
Mikołaj Malinowski
Bydgoszcz
12515głosów -
Zuzanna Kupisek
Olimpin
12351głosów -
Oskar Głos
Katowice
10279głosów -
Katarzyna Kupilas
Rozmierka
9340głosów -
Antoni Miśkiewicz
Juszczyna
2059głosów -
Olgierd Pawłowicz
Stołuń
1590głosów -
Robert i Wiktor Dyczka
Ruda Śląska
1086głosów -
Piotr Grzebała
Skarżysko-Kamienna
1020głosów -
Stanisław Serwicki
Starachowice
845głosów -
Nela Czernikiewicz
Sulów
690głosów
Pozostali:
-
Nikodem Osica
Warszawa
626głosów -
Nataniel Szczegielniak
Hel
455głosów -
Natalia Maja Gontarczuk
Białystok
410głosów -
Jan Wójcik
Zakliczyn
345głosów -
Julia Chełmowska
Zielona Góra
297głosów -
Milan Janiszyn
Gubin
250głosów -
Iga Drab
Człopa
210głosów -
Klara Frysiak
Stęszew
203głosy -
Tymon Kudryk
Pasłęk
201głosów -
Dawid Stasiak
Stargard
200głosów -
Michalina Kubiak
Bełchów
175głosów -
Antonina Krajewska
Zawiercie
170głosów -
Antonina Michalczak
Bełżyce
130głosów -
Gabriel Oszczyna
Myślibórz
90głosów -
Emma Przybysławska
Police
90głosów -
Noemi Eniola Akindele
Pułtusk
80głosów -
Pola Fira
Prusicko
60głosów -
Miłosz Gajlewicz
Jelenia Góra
60głosów -
Kacper Sotnik
Biesowiczki
59głosów -
Katarzyna Galicka
Izabelin C
58głosów -
Antoni Górczyński
Kamień Kotowy
50głosów -
Maryla Fujarczuk
Nysa
50głosów -
Leon Konieczny
Krotoszyn
50głosów -
Anastazja Gburzyńska
Elbląg
50głosów -
Franciszek i Jan Przybył
Strzelce Krajeńskie
50głosów -
Lena Róża Domańska
Sokołów Podlaski
45głosów -
Aleksandra Natalia Dobrowolska
Legnica
45głosów -
Lilianna Kochan
Nowe Mosty
40głosów -
Kaja Grzeluk
Nowy Dwór Mazowiecki
40głosów -
Nikodem Gąsior-Grodzicki
Kraków
35głosów -
Franciszek Mędoń
Stróże
30głosów -
Jan Lenek
Kępno
30głosów -
Franciszek Rojek
Brzezówka
30głosów -
Eryk Savuliak-Śliz
Kiełczów
30głosów -
Emilka Dul
Tarnobrzeg
22głosy -
Nikodem Szczepanik
Przemyśl
16głosów -
Filip Grajewski
Tychnowy
15głosów -
Natan Podkoń
Krężce
15głosów -
Hanna Hetnar
Kraszowice
15głosów -
Martyna Kliszcz
Zdzieszowice
14głosów -
Róża Theus
Drożdzienica
10głosów -
Mikołaj Jedwabnik
Starogard Gdański
10głosów -
Krzysztof Serweta
Opatów
10głosów -
Antoni Gruszka
Białobrzegi
10głosów -
Aleksander Kozar
Białogard
10głosów -
Maria Tkaczyk
Grywałd
10głosów -
Adam Niezgorski
Chełm
10głosów -
Michalina Wrzesińska
Biestrzykowice
10głosów -
Alicja Jóźwiak
Słupsk
10głosów -
Kordian Łuś
Wrzeszczyna
10głosów -
Kuba Włóka
Piła
10głosów -
Kacper Suszyński
Zgorzelec
10głosów -
Marcelina Goch
Stary Zamość
9głosów -
Elena Noremberg
Belsk Duży
6głosów -
Marcelina Antos
Piastów
5głosów -
Mikołaj Jendrysczyk
Nowy Sącz
5głosów -
Hanna Noga
Osiek
5głosów -
Keisi Anniuk
Brzeg
5głosów -
Kinga Urbaniak
Hyżne
5głosów -
Maja Jarosz
Łańcut
5głosów -
Leon Grygo
Suwałki
— -
Lena Zatorska
Żrobki
— -
Piotr Cilwicki
Czarna Białostocka
— -
Franciszek Sieniawski
Brańsk
— -
Szymon Filimoniuk
Hajnówka
— -
Lena Chilińska
Łomża
— -
Luiza Grzegorska
Kobylniki
— -
Alicja Krauze
Mgowo
— -
Gabriela Wyszymierska
Gogółkowo
— -
Sebastian Łuczak
Gdańsk
— -
Artur Świderski
Gdynia
— -
Alicja Wiśniewska
Malbork
— -
Zofia Kitzermann
Pelplin
— -
Antoni Kaczmarek
Sosnowiec
— -
Pola Grad
Knurów
— -
Jakub Drynda
Lubliniec
— -
Fryderyk Jurek
Kielce
— -
Oskar Kowal
Nowy Folwark
— -
Karol Andrzej Sroka
Sędziszów
— -
Julia Dudzińska
Smyków
— -
Aleksander Grzeszczyk
Radom
— -
Nela Śmietanka
Aleksandrówka
— -
Leon Korczyński
Wieniawa
— -
Dagmara Guz
Mirówek
— -
Nadia Milczach
Czaplinek
— -
Sara Gasiulewicz
Skwierzynka
— -
Artem Stasyk
Kołobrzeg
— -
Bastian Bochenek
Szczecinek
— -
Nikodem Kołosowski
Porzecze
— -
Jan Fujawa
Roczyny
—
- 1
- 2