1 liga rusza 23 lipca. Zobacz terminarz na sezon 2011/2012

red
GKS vs Piast
GKS vs Piast Arkadiusz Gola
23 lipca ruszą rozgrywki na zapleczu Ekstraklasy. Nasz region reprezentować będą: Ruch Radzionków, GKS Katowice, Piast Gliwice i Polonia Bytom.

NAJNOWSZE INFORMACJE SPORTOWE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Kolejka 1 (23-24 lipca 2011)
Flota Świnoujście (*) - Górnik Polkowice (*)
Dolcan Ząbki - Ruch Radzionków
Kolejarz Stróże - Olimpia Grudziądz
Bogdanka Łęczna - Olimpia Elbląg
GKS Katowice - Nieciecza
Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz
Wisła Płock - Piast Gliwice
Arka Gdynia - Warta Poznań
Polonia Bytom - Pogoń Szczecin

Kolejka 2 (30-31 lipca 2011)
Górnik Polkowice (*) - Pogoń Szczecin
Warta Poznań - Polonia Bytom
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock
Nieciecza - Zawisza Bydgoszcz
GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Bogdanka Łęczna - Olimpia Grudziądz
Ruch Radzionków - Kolejarz Stróże
Flota Świnoujście (*) - Dolcan Ząbki
NAJNOWSZE INFORMACJE SPORTOWE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Kolejka 3 (6-7 sierpnia 2011)
Dolcan Ząbki - Górnik Polkowice (*)
Kolejarz Stróże - Flota Świnoujście (*)
Bogdanka Łęczna - Ruch Radzionków
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Elbląg
Wisła Płock - Nieciecza
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz
Polonia Bytom - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Warta Poznań

Kolejka 4 (13-14 sierpnia 2011)
Górnik Polkowice (*) - Warta Poznań
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Sandecja Nowy Sącz - Polonia Bytom
Nieciecza - Arka Gdynia
Olimpia Elbląg - Wisła Płock
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz
Ruch Radzionków - GKS Katowice
Flota Świnoujście (*) - Bogdanka Łęczna
Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże
NAJNOWSZE INFORMACJE SPORTOWE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Kolejka 5 (20-21 sierpnia 2011)
Kolejarz Stróże - Górnik Polkowice (*)
Bogdanka Łęczna - Dolcan Ząbki
GKS Katowice - Flota Świnoujście (*)
Zawisza Bydgoszcz - Ruch Radzionków
Wisła Płock - Olimpia Grudziądz
Arka Gdynia - Olimpia Elbląg
Polonia Bytom - Nieciecza
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
Warta Poznań - Piast Gliwice

Kolejka 6 (27-28 sierpnia 2011)
Górnik Polkowice (*) - Piast Gliwice
Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
Nieciecza - Pogoń Szczecin
Olimpia Elbląg - Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia
Ruch Radzionków - Wisła Płock
Flota Świnoujście (*) - Zawisza Bydgoszcz
Dolcan Ząbki - GKS Katowice
Kolejarz Stróże - Bogdanka Łęczna
NAJNOWSZE INFORMACJE SPORTOWE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Kolejka 7 (3-4 września 2011)
Bogdanka Łęczna - Górnik Polkowice (*)
GKS Katowice - Kolejarz Stróże
Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki
Wisła Płock - Flota Świnoujście (*)
Arka Gdynia - Ruch Radzionków
Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
Pogoń Szczecin - Olimpia Elbląg
Warta Poznań - Nieciecza
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 8 (10-11 września 2011)
Górnik Polkowice (*) - Sandecja Nowy Sącz
Nieciecza - Piast Gliwice
Olimpia Elbląg - Warta Poznań
Olimpia Grudziądz - Pogoń Szczecin
Ruch Radzionków - Polonia Bytom
Flota Świnoujście (*) - Arka Gdynia
Dolcan Ząbki - Wisła Płock
Kolejarz Stróże - Zawisza Bydgoszcz
Bogdanka Łęczna - GKS Katowice
NAJNOWSZE INFORMACJE SPORTOWE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Kolejka 9 (14 września 2011)
GKS Katowice - Górnik Polkowice (*)
Zawisza Bydgoszcz - Bogdanka Łęczna
Wisła Płock - Kolejarz Stróże
Arka Gdynia - Dolcan Ząbki
Polonia Bytom - Flota Świnoujście (*)
Pogoń Szczecin - Ruch Radzionków
Warta Poznań - Olimpia Grudziądz
Piast Gliwice - Olimpia Elbląg
Sandecja Nowy Sącz - Nieciecza

Kolejka 10 (17-18 września 2011)
Górnik Polkowice (*) - Nieciecza
Olimpia Elbląg - Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz - Piast Gliwice
Ruch Radzionków - Warta Poznań
Flota Świnoujście (*) - Pogoń Szczecin
Dolcan Ząbki - Polonia Bytom
Kolejarz Stróże - Arka Gdynia
Bogdanka Łęczna - Wisła Płock
GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz
NAJNOWSZE INFORMACJE SPORTOWE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Kolejka 11 (24-25 września 2011)
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Polkowice (*)
Wisła Płock - GKS Katowice
Arka Gdynia - Bogdanka Łęczna
Polonia Bytom - Kolejarz Stróże
Pogoń Szczecin - Dolcan Ząbki
Warta Poznań - Flota Świnoujście (*)
Piast Gliwice - Ruch Radzionków
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz
Nieciecza - Olimpia Elbląg

Kolejka 12 (1-2 października 2011)
Górnik Polkowice (*) - Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz - Nieciecza
Ruch Radzionków - Sandecja Nowy Sącz
Flota Świnoujście (*) - Piast Gliwice
Dolcan Ząbki - Warta Poznań
Kolejarz Stróże - Pogoń Szczecin
Bogdanka Łęczna - Polonia Bytom
GKS Katowice - Arka Gdynia
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Płock
NAJNOWSZE INFORMACJE SPORTOWE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Kolejka 13 (8-9 października 2011)
Wisła Płock - Górnik Polkowice (*)
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz
Polonia Bytom - GKS Katowice
Pogoń Szczecin - Bogdanka Łęczna
Warta Poznań - Kolejarz Stróże
Piast Gliwice - Dolcan Ząbki
Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście (*)
Nieciecza - Ruch Radzionków
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz

Kolejka 14 (12 października 2011)
Górnik Polkowice (*) - Olimpia Grudziądz
Ruch Radzionków - Olimpia Elbląg
Flota Świnoujście (*) - Nieciecza
Dolcan Ząbki - Sandecja Nowy Sącz
Kolejarz Stróże - Piast Gliwice
Bogdanka Łęczna - Warta Poznań
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Bytom
Wisła Płock - Arka Gdynia
NAJNOWSZE INFORMACJE SPORTOWE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Kolejka 15 (15-16 października 2011)
Arka Gdynia - Górnik Polkowice (*)
Polonia Bytom - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Warta Poznań - GKS Katowice
Piast Gliwice - Bogdanka Łęczna
Sandecja Nowy Sącz - Kolejarz Stróże
Nieciecza - Dolcan Ząbki
Olimpia Elbląg - Flota Świnoujście (*)
Olimpia Grudziądz - Ruch Radzionków

Kolejka 16 (22-23 października 2011)
Górnik Polkowice (*) - Ruch Radzionków
Flota Świnoujście (*) - Olimpia Grudziądz
Dolcan Ząbki - Olimpia Elbląg
Kolejarz Stróże - Nieciecza
Bogdanka Łęczna - Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice - Piast Gliwice
Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - Polonia Bytom
NAJNOWSZE INFORMACJE SPORTOWE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Kolejka 17 (29-30 października 2011)
Polonia Bytom - Górnik Polkowice (*)
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Warta Poznań - Wisła Płock
Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
Nieciecza - Bogdanka Łęczna
Olimpia Elbląg - Kolejarz Stróże
Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki
Ruch Radzionków - Flota Świnoujście (*)

Kolejka 18 (5-6 listopada 2011)
Górnik Polkowice (*) - Flota Świnoujście (*)
Ruch Radzionków - Dolcan Ząbki
Olimpia Grudziądz - Kolejarz Stróże
Olimpia Elbląg - Bogdanka Łęczna
Nieciecza - GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz
Piast Gliwice - Wisła Płock
Warta Poznań - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Polonia Bytom
NAJNOWSZE INFORMACJE SPORTOWE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Kolejka 19 (12-13 listopada 2011)
Pogoń Szczecin - Górnik Polkowice (*)
Polonia Bytom - Warta Poznań
Arka Gdynia - Piast Gliwice
Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz
Zawisza Bydgoszcz - Nieciecza
Olimpia Elbląg - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Bogdanka Łęczna
Kolejarz Stróże - Ruch Radzionków
Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście (*)

Kolejka 20 (19-20 listopada 2011)
Górnik Polkowice (*) - Dolcan Ząbki
Flota Świnoujście (*) - Kolejarz Stróże
Ruch Radzionków - Bogdanka Łęczna
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg - Zawisza Bydgoszcz
Nieciecza - Wisła Płock
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Polonia Bytom
Warta Poznań - Pogoń Szczecin

(*) - brak licencji na grę w I lidze

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie