6. Bieg Grand Prix Katowic Z Biegiem Natury [WYNIKI + ZWYCIĘZCY]

6. Bieg Grand Prix Katowic Z Biegiem Natury
6. Bieg Grand Prix Katowic Z Biegiem Natury ARC
W niedzielę nad stawami Janina i Barbara w Katowicach odbył się 6. bieg Grand Prix Katowice zBiegiemNatury. Wśród panów 5-kilometrową trasę najszybciej pokonał Tomasz Kawik z Brennej, a wśród pan triumfowała Michalina Mendecka z Łazisk Górnych. Do rywalizacji przystąpiło aż 229 biegaczy korzystając z pięknej słonecznej pogody. ZOBACZ TABELE WYNIKÓW + ZWYCIĘZCÓW

Tomasz Kawak reprezentujący barwy Cracovii przebiegł 5 km w czasie 16,07 minuty i wyprzedził Andrzeja Nowaka z Sosnowca (17,01) oraz Marcina Szafarczyka z Ochabów (17,09).

Wśród pań za plecami Michaliny Mędeckiej, która pokonała ten dystans w czasie 19,59 minuty uplasowała się Barbara Gos z Mysłowic (20,15) i Anna Mataczyńska z Zabrza (20,41).

KLIKNIJ I ŚCIĄGNIJ NA BIURKO PDF:
WYNIKI 6. Biegu Grand Prix Katowic Z Biegiem Natury

Było to zakończenie sportowej części edycji 2013/2014. Teraz zawodników czeka jeszcze ceremonia zakończenia, podczas której wręczone zostaną nagrody dla najlepszych biegaczy oraz medale dla wszystkich, którzy ukończyli co najmniej 4 z 6. biegów.