AS Roma - Liverpool FC 4:2 ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, GDZIE OGLĄDAĆ Półfinał Ligi Mistrzów Roma - Liverpool? Będą emocje

Mohamed Salah w tym sezonie LM strzelił już 11 goli. Kibice liczą na dobry występ Egipcjanina w rewanżowym meczu półfinałowym Roma - Liverpool fot. EAST NEWS
AS ROMA - LIVERPOOL FC RELACJA LIVE 4:2 W drugim półfinale Ligi Mistrzów AS Roma pokonała Liverpool FC 4:2. Anglicy mieli trzy bramkową zaliczkę z pierwszego spotkania, które wygrali 5:2 i to zadecydowało, że awansowali do finału LM.. Śledź na żywo, live.

ROMA - LIVERPOOL: ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE. MIGA MISTRZÓW

Rozpoczynamy relację live

Skład Romy

Skład Liverpoolu

1 min. Roma zaczyna bardzo odważnie, wszak ma do odrobienia trzy gole. Dżeko minimalnie chyba celu.

6 min. Florenzi potężnie uderzył z dystansu. Piłka przeleciała tuż obok słupka

Atmosfera na Stadio Olimpico bardzo gorąca. Tak dopingują fani Romy

9 min. Roma - Liverpool 0:1, Gola strzela Sadio Mane, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Znakomitym podaniem obsłużył go Firmino, który przejął piłkę na połowie boiska

Tak cieszyli się po bramce Mane gracze Liverpoolu

15 min. 1:1 James Milner strzela samobója, a tak naprawdę Lovren próbując wybić piłkę nabił doświadczonego pomocnika, który został trafiony w twarz i piłka wpadła do siatki

To drugi samobój w karierze 32-letniego Milnera. Pierwszego strzelił w 2010 r. w barwach Aston Villi w meczu z Wolverhampton

26 min. Roma - Liverpool 1:2. Gola dla The Reds strzela głową Georgino Wijaldum. Po centrze z rogu piłkę głową trącił we własnym polu karnym Dżeko, więc nie było spalonego, Rzymanie domagali się jeszcze odgwizdania faulu na Bośniaku, lecz sędzia nakazał grać dalej i uznał bramkę. Chwilę wcześniej świetną okazję miał Mane, ale strzał Senegalczyka obronił bramkarz Romy

35 min. El Shaarawy strzela z dystansu piłka dotyka Milnera i trafia w słupek. Pomocnik Liverpoolu bliski drugiego samobója

44 Lovren fauluje El Shaarawy'ego tuż przed polem karnym. Chorwat dostaje żółtą kartkę

Po I połowie Liverpool prowadzi z Romą 2:1, a w dwumeczu 7:3. The Reds w Rzymie do przerwy należały się jeszcze dwa karne, ale sędzia Skomina ze Słowenii ich nie podyktował

Statystyki I połowy

Zaczęła się II połowa

52 min. Roma - Liverpool 2:2. Wreszcie trafia do siatki piłkarz Romy. Do remisu doprowadza Edin Dżeko dobijając do siatki strzał El Shaarawy'ego. Rzymianie muszą strzelić jeszcze trzy gole, by doprowadzić do dogrywki

56 min Roma atakuje. Dżeko strzela głową nad bramką

62 min kotłuje się pod bramką Liverpoolu. Najpierw świetną okazję miał Cengiz, a później El Shaarawy trafił w polu karnym w rękę interweniującego Alexandra-Arnolda, dzięki czemu piłka nie wpadła do siatki. Sędzia znów nie gwizdnął karnego

69 min. kontra Liverpoolu. Strzał Firmino broni bramkarz Romy

80 min. Dżeko znów w polu karnym Liverpoolu. Bośniak strzela bramkarz odbija piłkę, ale nikt z rzymian nie zdążył z dobitką

86 min. Roma wychodzi na prowadzenie. Gola na 3:2 strzela Radja Nainggolan. Belg przymierzył z 20 m i piłka odbijając się od słupka wpadła do siatki

90+4 Roma - Liverpool 4:2. Czwartą bramkę dla Romy strzela Nainggolan wykorzystując rzut karny za zagranie ręką Klavana. Na więcej zabrakło rzymianom czasu, bo chwilę po jedenastce sędzia skończył mecz

Roma - Liverpool wynik pierwszego meczu
W pierwszym meczu tych drużyn zdecydowanie lepsi byli The Reds, którzy prowadzili w nim 5:0, a przy lepszej skuteczności Sadio Mane mogli prowadzić nawet 8:0. Poza Senegalczykiem po dwie bramki dla Liverpoolu strzelili w tym spotkaniu Mohamed Salah i Roberto Firmino. Egipcjanin i Brazylijczyk zaliczyli też po dwie asysty i byli bohaterami meczu. Dwa gole strzelone w końcówce przez Romę sprawiły, że rzymianie wrócili do gry. Do siatki Liverpoolu trafili Edin Dżeko i Diego Perotti.

Roma - Liverpool na żywo rzymianie potrafią odrabiać straty
Rzymianie są jedynym zespołem w tej edycji Ligi Mistrzów, która dwa razy wygrała dwumecz mimo że przegrała pierwsze spotkanie. W 1/8 finału najpierw uległa Szachtarowi 1:2, by w rewanżu pokonać go 1:0, a w ćwierćfinale dokonała niebywałej sztuki po porażce 1:4 w Barcelonie w rewanżu u siebie ograła Katalończyków 3:0. Wynik 3:0 w meczu z Liverpoolem też dałby Romie dziś awans.

Roma - Liverpool lista nieobecnych
W meczu z Liverpoolem w zespole Romy nie zagrają dziś Rick Karsdorp i Kevin Strootman. Pod znakiem zapytania stoi też występ Perottiego, który po pierwszym spotkaniu narzekał na kontuzję. Dużo dłuższa jest lista nieobecnych w drużynie Liverpoolu. W Rzymie nie zobaczymy Adama Lallany, Emre Cana Joela Matipa i Alexa Oxlade-Chamberlaina, który doznał urazu w pierwszej połowie spotkania na Anfield Road i musiał zejść z boiska.

Roma - Liverpool Liga Mistrzów dorobek drużyn
Zdaniem bukmacherów faworytem do awansu do finału Ligi Mistrzów są podopieczni trenera Juergena Kloppa. Na dziewięć półfinałowych występów Liverpool aż w siedmiu przypadkach awansował do finału. The Reds pięciokrotnie zdobywali Puchar Europy, a ostatnio wygrali Ligę Mistrzów w 2005 r. Roma w półfinale grała tylko raz w 1984 r. wyeliminowując szkockie Dundee United, ale w finale przegrała po karnych z Liverpoolem.

Roma - Liverpool kto sędziuje

Mecz AS Roma – Liverpool FC[/b] sędziować będzie Słoweniec Damir Skomina. Tutaj możesz śledzić wynik i relację na żywo z tego spotkania. Zwycięzca tej rywalizacji zagra 26 maja w Kijowie w finale LM z broniącym Pucharu Europy Realem.