Bez prądu w śląskim. Gdzie 16.05 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

N360
N360
Planowana przerwa w dostawie prądu - gdzie? Zobacz miejsca, gdzie może zabraknąć prądu
Planowana przerwa w dostawie prądu - gdzie? Zobacz miejsca, gdzie może zabraknąć prądu istockphoto.com/TatyanaMishchenko
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w śląskim (16.05)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w śląskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w śląskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (16.05 17:08) nie ma prądu w śląskim?

Bielsko-Biała

W dzielnicy Hałcnów ul: Okręgowa,Wyzwolenia.Wawelska,Pisarska, Brzechwy,Deszczowa i w okolicy.
16.05 od godz. 13:19 do 18:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko Biała ulica Sosnkowskiego nr 29b,29c,
17.05 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Gotycka nr 11,
17.05 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Poprzeczna garaże przy st.tr. obok numerów Poprzeczna 21 i 23,
17.05 od godz. 8:30 do 14:00


Bielsko Biała ulica 13 Zakrętów od ul. Grenady do ul. Pod Kasztanem wraz z numerem 164, Pod Kasztanem od ul. 13 Zakrętów do numeru 83 i 83A,
19.05 od godz. 8:00 do 14:30


Bielsko Biała ulica Kaszubska od stacji transformatorowej do ul. 13 Zakrętów, 13 Zakrętów od ul. Pod Dębem do ul. Grenady wraz z Domem Opieki nr 105, Grenady od ul. 13 Zakrętów do nr 45,
19.05 od godz. 8:00 do 9:00


Bielsko Biała ulica Kaszubska od stacji transformatorowej do ul. 13 Zakrętów, 13 Zakrętów od ul. Pod Dębem do ul. Grenady wraz z Domem Opieki nr 105, Grenady od ul. 13 Zakrętów do nr 45,
19.05 od godz. 13:00 do 14:30


Bytom

Bytom: Wrocławska, 94, Puławskiego od 70 do 80.
18.05 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Racławicka, od 16 do 26, Orkana, Kruszcowa, Młodzieżowa od 9 do 15.
19.05 od godz. 8:30 do 12:30


Bytom: Falista, od 1 do 11, Miechowicka od 20 do 34, Konstytucji 111.
20.05 od godz. 8:30 do 12:30


Bytom: Lazarówka, 28A, 28B, 28C, 28D.
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


Bytom: Stolarzowicka, od numeru 199A do 199F.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Hugona Kołłątaja, Racławicka od 2 do 10, Falista 15, 28, Miechowicka 42.
21.05 od godz. 8:30 do 12:30


Bytom: Stolarzowicka, numery od 171 do 195b.
21.05 od godz. 10:00 do 13:00


Chorzów

Chorzów: Kluczborska, nr 29, 31.
18.05 od godz. 7:00 do 11:00


Chorzów: Nowa, od 32 do 46 nr parzyste, od 117 do 125 nr nieparzyste.
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


Chorzów: Rębaczy, działka nr 958/30, Torowa nr 3, 4.
20.05 od godz. 10:00 do 14:00


Chorzów: Główna, nr 38, 40, Słowików od 1 do 9 i od 71 do 95 nr nieparzyste, oraz od 2 do 8 i od 66 do 96 nr parzyste.
21.05 od godz. 10:00 do 14:00


Chorzów: Zjednoczenia, nr 1, Żeromskiego 1 - 15a nr nieparzyste, Wolności 44 - 58 nr parzyste, kioski, Mielęckiego 1 - 9 nr nieparzyste, 2 - 14a nr parzyste, kioski.
22.05 od godz. 14:00 do 19:00


Częstochowa

ul. Podchorążych od nr 12/14 do nr 32/34 i od nr 40 do nr 66
ul. Podchorążych od nr 13 do nr 73
ul. Oficerska od nr 78 do nr 84 oraz nr 81
ul. Sabinowska nr 142
17.05 od godz. 8:00 do 16:00


ul. Kwiatkowskiego 1, 5, 7, 9
17.05 od godz. 10:00 do 14:00


ul. Kwiatkowskiego - garaże
18.05 od godz. 8:00 do 20:00


ul. Przemysłowa nr 6, 8, 10, 11, 12, 13/15
ul. Mielczarskiego nr 16
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


ul. Kwiatkowskiego 1, 5, 7, 9
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Dąbrowa Górnicza ul. Tysiąclecia 29.
19.05 od godz. 10:00 do 12:00


ul. Młodości od nr 29 do nr 73 i od nr 24 do nr 66
ul. Klonowa od nr 1 do nr 13 i od nr 2 do nr 16
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Łaziska Górne: Pocztowa, 1 b, 2 b, 4, 5, 6, 9, Poręba, od 1 do 5, 4, Wąska, 1, Wiejska, 1, Świętego Jana Pawła II, 2.
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


Gliwice

Gliwice: Rodzinna, numery parzyste od 14 do 24 oraz nieparzyste od 35 do 47.
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice: Rodzinna, numery nieparzyste od 1 do 33, numery parzyste od 2 do 12, ulica 15 Grudnia 12,
ulica Przyszowicka 46.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice: Kozielska, 220D, 220E, 220F, 220G.
21.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: św. Wojciecha, od 1 do 53D, Jałowcowa od 1 do 30, Ligocka 1,3.
21.05 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Okopowa.
18.05 od godz. 8:00 do 13:00


Jastrzębie-Zdrój: Wiejska, nr 22L oraz dwa place budów zasilane z ZK nr 211513 i z ZK nr 217675.
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Matejki, nieparzyste od nr 5 do nr 11 i parzyste od nr 8A do nr 12D oraz ul. Cieszyńska nr 157B.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Chełmońskiego od nr 18 do nr 26, od nr 13 do nr 65, ul. Chrząstówka od nr 1 do nr 9; ul. Zimna nr 4; ul. Szpitalna od nr 2 e,f,g,j do nr 16; ul. Zalipie od nr 101 do nr 105, od nr 72 do 76; ul. Przepiórek od nr 10 do nr 14, ul. Bażantów od nr 10 do nr 26, od nr 7 do nr 21; ZK5112/1 PORTIERNIA SZPITAL.
18.05 od godz. 7:00 do 14:00


Jaworzno, ul. Rodziewiczówny od 2 do 26, od 1 do 31, 1 maja od 1 do 5, od 2 do 12,
18.05 od godz. 7:30 do 14:30


Jaworzno ul. Grunwaldzka 104 klatka A i B
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice

Katowice: Adama Mickiewicza, nr 4, Skarbek.
17.05 od godz. 7:00 do 10:00


Katowice: Gminna, nr 3 a, 5, 7 a, 15, Pośpiecha nr 27, Janasa nr 3 a, 5, 7 a, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, Ondraszka nr 19, 19 a.
17.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Adama Mickiewicza, nr 3, 3 a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 3-go Maja nr 5, 5 a.
18.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Władysława Broniewskiego, nr 1 b, 18, 20, 22, 24, Kazimiery Iłłakowiczówny, nr 2, 4, Wyszyńskiego nr 7, od 2 do 20 nr parzyste, garaże, Górnika od 1 do 9 b obie strony, Misjonarzy Oblatów od 1 do 17 a nr nieparzyste, od 2 do 20 b nr parzyste, kiosk, Korfantego od 66 do 84 nr parzyste.
18.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Kazimiery Iłłakowiczówny, Fabryka Sprężyn, portiernia, garaże.
19.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Słoneczna, nr 8, 10, 12, 14, 16, garaże, Iłłakowiczówny od 19 do 25 c nr nieparzyste, garaże.
19.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Gabrieli Zapolskiej, nr 9, Jaracza 2, 4, 6, 8, Kossak - Szczuckiej od 2 do 22 nr parzyste, Huberta od 2 do 40 nr parzyste, od 1 do 21 nr nieparzyste.
19.05 od godz. 9:00 do 15:00


Katowice: Olimpijska, nr 7, Górna nr od 1 do 8 obie strony, Katowicka nr 20, od 19 do 39 c nr nieparzyste.
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Alfonsa Górnika, nr 10, Słonimskiego nr od 1 do 12 obie strony, Korfantego od 92 do 104 nr parzyste, kiosk, Wyszyńskiego od 11 do 25 nr nieparzyste, od 22 do 30 nr parzyste, kiosk, Iłłakowiczówny od 2 do 20 nr parzyste, nr 13, 15, 15 a, b, 17, 17 a, b, c, 27, 27 a, b.
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Morwowa, nr 1, 3, 4, 12, 14, Wierzbowa od 1 do 21 nr nieparzyste, od 8 do 30 nr parzyste, Klonowa od 7 do 45 nr nieparzyste, od 10 do 38 nr parzyste, Topolowa od 2 do 12 nr parzyste, od 9 do 35 nr nieparzyste.
20.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Bolesława Chrobrego, nr 17, 21, 23.
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice: Kijowska, od 16 do 54 nr parzyste, od 17 do 39 nr nieparzyste, Braci Wieczorków nr 24, 26, 28, 30, od 15 do 29 nr nieparzyste.
20.05 od godz. 9:00 do 15:00


Katowice: Słoneczna, nr 3, 5, 7, 9, 9 a.
20.05 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Juliusza Zarębskiego, 5, 5 a.
21.05 od godz. 7:00 do 16:00


Katowice: Grabowa, garaże, Wierzbowa nr 3 i od 38 do 46 nr parzyste, oraz od 27 do 37 nr nieparzyste, Brzozowa od 26 do 42 a nr parzyste, garaże, ogródki działkowe.
21.05 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Rafała Pomorskiego, 73 h.
21.05 od godz. 8:00 do 15:00


Katowice: Klonowa, nr 34, 34 a, 35,Brzozowa nr 44, 46, garaże, Grabowa nr 3, 3 b, 5, 5 a, 7, 7 a, 32, garaże.
21.05 od godz. 10:00 do 14:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Okrzei Nr 2, ul. Okrzei Nr 4, Garaże ul. Okrzei, ul. Wielka Skotnica nr 21, 23, 25, 27
17.05 od godz. 9:30 do 13:30


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Wincentego Janasa, od 12 do 30, Smołki od 1 do 3 i od 2 do 4.
17.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ruda Śląska: ks. Józefa Niedzieli, od 72 do 116, Górna 84, Zajęcz1-9, Bukowa 32.
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Ruda Śląska: Wyzwolenia, od 150 do 168.
18.05 od godz. 8:30 do 13:30


Ruda Śląska: Jana Pawła II, 3a oraz 3b.
20.05 od godz. 7:00 do 15:00


Ruda Śląska: Jana Pawła II, 3b.
21.05 od godz. 7:00 do 15:00


Ruda Śląska: Jana Pawła II, 1.
21.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik

Rybnik: Malinowa, od nr 3, Ludwika Zdrzałka, 65, 67, 70.
19.05 od godz. 8:00 do 12:30


Rybnik: Sudecka, Wyłączone budynki nr 16; 16C; 17; 18; 19; 20; 24; 27; 28; 29; 30; 32; 33; 34; 37.
20.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Bolesława Krzywoustego, 45D, 45E.
21.05 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Prosta, nr 100 (Toyota Rybnik).
21.05 od godz. 8:30 do 13:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: ks. Jana Kapicy, nr 10, 10 a, b, c.
17.05 od godz. 7:00 do 11:00


Siemianowice Śląskie: ks. Jana Kapicy, garaże, Aleja Młodych nr 16, 17, 18, 22, 26, działka 2789/293.
17.05 od godz. 10:00 do 14:00


Siemianowice Śląskie: ks. Jana Kapicy, nr 7, 9, 9 a, Hydrofornia.
18.05 od godz. 10:00 do 14:00


Siemianowice Śląskie: Bukowa, 2 do 21.
19.05 od godz. 7:00 do 15:00


Zabrze

Zabrze: gen. Władysława Sikorskiego, 1 do 29, ul. Księdza Niedzieli 118, 109B, Górna 98E.
17.05 od godz. 8:00 do 15:00


Zabrze: Gołębia, od 1 do 17 i od 2 do 18, Słoneczna od 1 do 5, Matejki od 37 do 57 i od 56 do 62, Jastrzębia, Kacza, Wilcza.
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Zabrze: dr. Henryka Jordana, Prusa 2.
20.05 od godz. 7:00 do 15:00


powiat bielski

Kozy ulica Wiejska,
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Międzyrzecze Górne ul. Centralna od nr 56 do nr 323, Szkolna, Jazowa, Zapłocie, Kościelna Elektryków,
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Kozy ul. Rolna nr 36,37,39,
19.05 od godz. 8:00 do 15:00


Żywiec ulica Wodna
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


Hecznarowice ulica Odsole, Wiśniowa, Wodna, Krakowska.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat będziński

Bobrowniki ul. Bażantów, Drozdów, Żurawia, Bocianów - odbiorcy zasilani z ZK5122, ZK4935, ZK5126, ZK4936, ZK4943, ZK4944, ZK4945, ZK5453, ZK4326, ZK4251
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Składowisko Złomu - Mierzęcie ul. Kolejowa 112, Trans-Zbyt Mierzęcice ul. Kolejowa 114
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat cieszyński

Kaczyce: Ogrodnicza, od Nr 1 do 108.

  • od 17.05 godz. 7:00 do 21.05 godz. 15:00

Koniaków przysiółek Szańce
17.05 od godz. 8:00 do 14:00


Cieszyn ulica Bielska 154 - 190A, 165 - 205B; Wiosenna; Chłodna; Olchowa; Śnieżna; Kępna 17 - 21B
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Skoczów ulica Górny Bór, Beskidzka
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Skoczów ulica Beskidzka
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Bładnice Dolne ulica: Beskidzka, Bładnice Dolne, Jana Chmiela, Spacerowa, Trzy Dęby
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Międzyświeć ulica Jagodowa, Piekiełko, Potokowa, Beskidzka, Bystra, Bzowa, Porzeczkowa, Potokowa, Leszczynowa, Górska, Ziołowa
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Międzyświeć ulica Morawiny, Rogowa, Malinowa, Głęboka
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Międzyświeć ulica Beskidzka, Bładnicka, Berberysów, Rozdroże, Zgodna, Morawiny, Agrestowa, Borowinowa, Deszczowa,
18.05 od godz. 7:00 do 8:30


Wisła ulica Bukowa 1-go Maja, Strumykowa ,Przylesie, Wiosenna, Bp Bursche, Bulwar Słoneczny

18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Cieszyn ulica Łanowa 27B - 27E
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


Cieszyn ulica Kępna
18.05 od godz. 9:00 do 12:30


Skoczów ulica Górny Bór, Beskidzka
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Skoczów ulica Beskidzka
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Bładnice Dolne ulica: Beskidzka, Bładnice Dolne, Jana Chmiela, Spacerowa, Trzy Dęby
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Międzyświeć ulica Jagodowa, Piekiełko, Potokowa, Beskidzka, Bystra, Bzowa, Porzeczkowa, Potokowa, Leszczynowa, Górska, Ziołowa
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Międzyświeć ulica Morawiny, Rogowa, Malinowa, Głęboka
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Międzyświeć ulica Beskidzka, Bładnicka, Berberysów, Rozdroże, Zgodna, Morawiny, Agrestowa, Borowinowa, Deszczowa,
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Cieszyn ulica Majowa 47, Łanowa 9, 11A
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Chybie ulica Objazdowa od ul. Leśnej do Jagodowej, Jagodowa, Leśna od ul. Objazdowej do stacji transformatorowej.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Bładnice Dolne ulica Bładnicka, Unijna.
19.05 od godz. 9:00 do 16:00


Pogórze ulica Bielska, Zamek, Krosowa, Biegaczy, Ks. Stanisława Gawlasa, Kępki, Sąsiedzka, Widokowa
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pogórze ulica Dworcowa, Tokarska, Sielska, Letniskowa, Zalesie, Zagajnik, Górna
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pogórze ulica Zalesie 181, Wondolec, Bielska, Wąska, Goruszki, Dzielowy, Zalesie, Biały Krzyż, Bielska, Las, Młoda, Grodziecka, Pustki,
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Bielowicko ulica Bielowicko 13, 40, 58, 78, 79
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Pogórze ulica Zamek, Sąsiedzka, Wspaniała, Baziowa, Wierzbowa, Zgodna 26
20.05 od godz. 7:00 do 9:00


Brzezówka ulica Żniwna, Skrajna, Leśna, Piękna, Polna, Kasztanowa, Podlipowa
20.05 od godz. 7:00 do 8:00


Pogórze ulica Środkowa, Bielska, Gazowników, Wspaniała ,Ukryta, Jesienna,
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Pogórze ulica Bielska, Przyjemna, Księżycowa, Pochyła, Słowicza, Letnia, Podleśna, Wspaniała, Zalesie, Krucza, Dymna, Dworcowa, Dębina, Sąsiedzka, Kępki
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Pogórze ulica Bielska, Zamek, Krosowa, Biegaczy, Ks. Stanisława Gawlasa, Kępki, Sąsiedzka, Widokowa
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Pogórze ulica Dworcowa, Tokarska, Sielska, Letniskowa, Zalesie, Zagajnik, Górna
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Pogórze ulica Zalesie 181, Wondolec, Bielska, Wąska, Goruszki, Dzielowy, Zalesie, Biały Krzyż, Bielska, Las, Młoda, Grodziecka, Pustki,
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Bielowicko ulica Bielowicko 13, 40, 58, 78, 79
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Pogórze ulica Zamek, Sąsiedzka, Wspaniała, Baziowa, Wierzbowa, Zgodna 26
20.05 od godz. 12:00 do 16:00


Brzezówka ulica Żniwna, Skrajna, Leśna, Piękna, Polna, Kasztanowa, Podlipowa
20.05 od godz. 16:00 do 18:00


Hażlach ulica Graniczna, Brzozowa
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Rudnik ulica Słoneczna, Kręta, Centralna
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Kończyce Wielkie ulica Cieszyńska, Statek, Podlipowa nr 8, 10
21.05 od godz. 8:00 do 11:00


powiat częstochowski

Jamno, ul. Kruszyńska od 66 do 107, Dom Ludowy, ul. Nadrzeczna, ul. Wapiennik 1, ul. Słoneczna 11 i 12, Adamów od 1 do 40.
17.05 od godz. 8:30 do 15:00


Kłomnice, ul. Częstochowska 2F (Sala weselna).
19.05 od godz. 8:30 do 13:00


Święta Anna, od 1 do 13 i od 24 do 53. Aleksandrówka od 10 do 38.
20.05 od godz. 7:30 do 16:00


Janów, ul. Magnoliowa, ul. Różana, ul. Fiołkowa.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Aleksandria, ul. Księżycowa, ul. Graniczna, ul. Gwiezdna, ul. Mostowa, ul. Poprzeczna, ul. Sosnowa, ul. Gościnna od 269 do 279.
20.05 od godz. 9:00 do 10:30


Kościelec, ul. Jana Pawła od 1 do 9, od 16 do 52 i od 60 do 98, ul. Młyńska 1 i od 3 do 17, ul. Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 7:00 do 8:30


Kościelec, ul, Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 7:00 do 8:30


Łochynia, ul. Długa od 1 do 36, ul. Długosza od 1 do 39, ul. Mykanowska od 38 do 50.
21.05 od godz. 8:30 do 14:00


Kościelec, ul, Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 18:00 do 19:30


Kościelec, ul. Jana Pawła od 1 do 9, od 16 do 52 i od 60 do 98, ul. Młyńska 1 i od 3 do 17, ul. Mykanowska od 7A do 27, ul. Nowa.
21.05 od godz. 18:30 do 19:30


powiat gliwicki

Knurów: Dworcowa, od 29 do 37D i od 30 do 44.
17.05 od godz. 8:30 do 13:00


Knurów: Adama Mickiewicza, 9, Antoniego Słoniny od 1 do 17 i od 2 do 12, Henryka Sienkiewicza 2, 3, 4, 15, 19, Józefa Janty 2, 3, Kopernika od 5 do 9 i od 6 do 10, ks. Alojzego Koziełka od 1 do 29 i od 2 do 32, Poniatowskiego 9, Ogrodowa, Spacer.
19.05 od godz. 8:30 do 13:00


Pławniowice: Gliwicka, 79A, 79B, 79/1, 79/2, 81.
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


Stanica: Jeżynowa, Łąkowa, Gościnna, Gliwicka, od 1 do 5a od4 do 14, Malinowa, św. Marcina, Wojtowa.
21.05 od godz. 8:00 do 10:00


Knurów: Ignacego Krasickiego, od 5A do 5L, Władysława Stanisława Reymonta 1, 2, 3, 4, Wita Stwosza 1, 2, 4.
21.05 od godz. 8:30 do 13:00


powiat kłobucki

Kamyk, ul. Malinowskiego 13 oraz ul. Kusocińskiego 12.
17.05 od godz. 8:00 do 14:00


Władysławów, ul. Turystyczna od 1 do 5.
17.05 od godz. 8:00 do 14:00


Bieżeń, ul. Brzozowa.
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Łobodno, ul. Strażacka od 1 do 17 i od 2 do 20, ul. Częstochowska od 1 do 3, ul. Nadrzeczna od 2 do 42 i od 1 do 27, ul. Brzeźnicka 2, restauracja Dwa Stawy, Złote Piaski.
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Praszczyki od 54 do 87, firmy QATTRO oraz BUD-MET.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Borowa, ul. Główna od 74 do 80.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Grodzisko, ul. Kłobucka 40.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Wręczyca Wielka, ul. Sportowa od 102 do 106.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Zajączki Pierwsze, od 112 do 312.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


Hutka, boczna ulica od ulicy Długiej, odbiorcy zasilani z ZK 5615, 6502 i 4262.
21.05 od godz. 9:00 do 12:00


powiat lubliniecki

Rusinowice, ul. Dworcowa od 1 do 17a i do 29, ul. Gołka nr 10 i nr 14, ul. Joanny Piecuch, Kolejowa od 1 do 5, ul. Polna od 1 do 3, ul. Rusinowicka.
17.05 od godz. 9:00 do 15:00


Harbułtowice, od 39 do 92, obiekty Świniarnia, Ferma, RSP nr 33a i nr 33, ZK - 5389 przy stacji transformatorowej.
19.05 od godz. 9:30 do 14:00


Lisów, ul. Koszęcińska od 1 do 3, ul. Krótka, ul. Stawowa 58 i od 68 do 74, ul. Wiejska.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat mikołowski

Mikołów: Bolesława Śmiałego, nr 2, 4, 18, Władysława Broniewskiego, cała, gen. Józefa Bema, cała, Gwarków, cała, Wiejska, cała, płk. Władysława Kiełbasy, nr 7 do 45 nr nieparzyste, 10 do 68 nr parzyste, Młyńska, nr 40 do 84 nr parzyste, nr 23 do 45 nr nieparzyste, nr 51, 51A, 55, 57, Marii Kownackiej 1.
17.05 od godz. 8:30 do 13:00


Mikołów: Energetyków, Murarska, Pokoju, 3, 3 a, Dolna, od 5 do 13, od 6 do 18, Rymarska, Rybnicka, od 50 do 146, od 37 do 55.
19.05 od godz. 8:30 do 14:00


powiat myszkowski

Koziegłowy, ul. Polna, ul. Miła 16, ul. Porajska 23, 25 i 27.
18.05 od godz. 8:30 do 14:00


Krusin, ul. Łąkowa od 1 do 36, ul. Rzeczki 41, ul. Leśna od 57 do 61, odbiorca zasilany z ZK-4103.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Krusin, ul. Łąkowa od 1 do 36, ul. Rzeczki 41, ul. Leśna od 57 do 61, odbiorca zasilany z ZK-4103.
20.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ostrów Betoniarnia, ul. Jurajska w Natalinie od 30 do 104, ul. Letniskowa od 1 do 16.
21.05 od godz. 8:00 do 17:00


Krusin, ul. Łąkowa od 1 do 36, ul. Rzeczki 41, ul. Leśna od 57 do 61, odbiorca zasilany z ZK-4103.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat pszczyński

Pszczyna: Francuska, cała ulica.
17.05 od godz. 8:00 do 15:00


Łąka: Jarosława Dąbrowskiego, nr 3D.
17.05 od godz. 8:00 do 14:00


Suszec: Środkowa, cała ulica, Okrężna, 21 do 28, Zgońska, od 18 do 41.
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Pawłowice: Pszczyńska, od nr 1 do nr 7 oraz od nr 16 do nr 24G.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Studzionka: Wacława Wieczorka, od nr 72 do nr 76, Leonida Teligi, od nr 1 do nr 19, Robotnicza, od nr 79 do nr 83, Pawłowice: Pszczyńska, od nr 24I do nr 38 oraz od nr 9 do nr 21, Kolonia Studzieńska, cała.
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat raciborski

Racibórz: Wiktora Różyckiego, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Generała Jarosława Dąbrowskiego, od 31 do 35, 37, 39, od 41 do 43, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, ks. Józefa Londzina, od 22 do 36, Mariańska, 2A.
17.05 od godz. 8:00 do 13:00


Kornice: Św. Jana, 25, Główna, cała, Spółdzielcza, od 23 do 43, od 8 do 16, Leśna, cała.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Racibórz: Karola Miarki, od 11 do 13.
19.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Ocicka, 51, 51B, 51C, 51D.
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Szwajcarska, od nr 4.
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Świerklany: Plebiscytowa, od nr 22, Makowa, cała ulica, Fiołkowa, cała ulica.
18.05 od godz. 7:00 do 14:00


Czerwionka-Leszczyny: Szewczyka, od 9 do 61.
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat tarnogórski

Miasteczko Śląskie: Bukowa, 3, 5.
17.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Fabryczna, 28, 28 A, Czarnohucka 10, 10 A, 22 Stycznia 2.
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Tarnowskie Góry: Słoneczników, 71, 73, 75, ogródki działkowe FASER, sygnalizacja świetlna skrzyżowania ulic Korola-Obwodnica-Bytomska.
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Tarnowskie Góry: Jana Waliski, Budowa za budynkiem numer 14.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Józefa Korola, 71, Prochowa 21, 23, 25, 27, 29.
19.05 od godz. 8:15 do 13:00


Tarnowskie Góry: Bolesława Śmiałego, od 51 do 61, 48 , Zwycięstwa od 12 do 30 , od 25 do 39 , Kalinowa , Leszczynowa.
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Tarnowskie Góry: Siewierska, 71.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Kosów, Bażantów 22, 22a, 24, 26.
21.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Pogodna, od 9 do 31, Zaciszna od 36 do 40, Młodości od 3 do 31, od 8 do 20, Kolorowa od 1 do 35, od 2 do 18.
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wodzisławski

Czyżowice: Polna, 39C.
17.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wodzisław Śląski: Jastrzębska, od 79 do 113, Kolberga od 1 do 25, Korczaka od 1 do 30, Jodłowa od 1 do 6, Carnieckiego 2.
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wodzisław Śląski: Dolinna, świętego Wawrzyńca, Od Jastrzębskiej do 9B i 10, Jastrzębska, Od 153 i 192 do końca, Mszana: Wodzisławska, Stacja benzynowa Orlen, Nowa.
19.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wodzisław Śląski: Wysoka.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lubomia: Pogrzebieńska, 14.
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Mszana: Wodzisławska, Tartak.
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


powiat zawierciański

Dobraków od nr 23 do nr 50
18.05 od godz. 8:00 do 13:00


Dobraków od nr 1 do nr 23
18.05 od godz. 8:00 do 13:00


Dobraków Podleśna od nr 1 do nr 22, 24
19.05 od godz. 8:00 do 13:00


Szyce ul. Reymonta od 1 do nr 25, Kościuszki od nr 85 do 157, 57, 58a

20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Siadcza ul. Przychody od nr 50, 51 do nr 60, 59
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


Dobraków od nr 55, 57 do nr 68
21.05 od godz. 8:00 do 13:00


Żory

Żory: Sikorskiego, 5G, 5H.
18.05 od godz. 8:00 do 10:30


Żory: Ogrodnicza, nr 43, 47 oraz plac budowy w pobliżu zasilany z ZK nr 200736.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat żywiecki

Łodygowice ulica Potok budynek nr 31 oraz 2 budynki bez numeru zasilane ze złączy kablowych nr ZK415520 i ZK10903
17.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gilowice ulica Wierzbowa budynek nr 10a
17.05 od godz. 8:00 do 13:00


Mutne budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK15521, ZK14717, ZK14716, ZK14718, ZK10933 i ZK13869
17.05 od godz. 8:00 do 13:00


Sopotnia Wielka plac budowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK12069
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Łodygowice ulica Strażacka budynek nr 26
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Żywiecka.
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Sopotnia Mała przysiółek Prasywka
19.05 od godz. 8:00 do 9:00


Sopotnia Mała przysiółki Pielowa, Stańcówka, Mawarska, Skitówki
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Słowiaków, Kasperków, Żarnówki, Zamkowa.
19.05 od godz. 9:00 do 14:00


Sopotnia Mała przysiółek Prasywka
19.05 od godz. 13:00 do 14:00


Korbielów ulica Łąkowa place budów zasilane ze złączy kablowych nr ZK8738, ZK6180, ZK4789, ZK4904, ZK4790, ZK5694
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Laszczaków, Olejarzy, Kamienna, Kasperków.
20.05 od godz. 9:00 do 14:00


Żywiec ulica Stokowa, Stawy, Spadzista, Sporyska od nr 54 do 91, Kolista, Potoczna, Kwiatowa, Sklep Odido
21.05 od godz. 8:00 do 9:00


Żywiec ulica Kwiatowa budynki nr 9, 14, 16, 18, 20
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Pierwsza Komunia Święta

Zwierzęta też potrafią się śmiać

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie