Bio Family - pierwszy market bezobsługowy w Polsce. Po...

  Bio Family - pierwszy market bezobsługowy w Polsce. Po sukcesie Biedronki czas na kolejny?

  TK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Bio Family - pierwszy market bezobsługowy w Polsce. Po sukcesie Biedronki czas na kolejny?
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©mat. prasowe

  Bio Family to pierwszy bezobsługowy sklep ze zdrową żywnością, który zostanie otwarty w Poznaniu. Za siecią Bio Family stoi syn założyciela sieci sklepów Biedronka. Czy po sukcesie Biedronki podobny los czeka sklepy Bio Family? Jak klienci będą mogli robić w nich zakup? Nowa sieć stawia na automatyzację. Z pomocą karty Open 24/7 będziemy mogli samodzielnie, bezobsługowo i o każdej porze zrobić zakupy. Płacić za zakupy będzie można kartami płatniczymi lub usługami Google Pay lub Apple Pay.

  Bio Family - pierwszy bezobługowy sklep syna twórcy Biedronki


  Testowy sklep spod szyldu Bio Family działać będzie w Poznaniu przy ulicy Murawa 2. To pierwszy bezobsługowy i całodobowy sklep oddany do dyspozycji klientów. W jaki sposób będziemy mogli zrobić w nim zakupy?

  Zobacz galerię

  Upoważniać do wejścia do sklepu będzie specjalna karta Bio Family Open 24/7, oparta o platformę sprzedażową NCR, funkcjonującą w trybie 24-godzinnym, zaimplementowaną przez firmę Jantar.
  Kartę wyrobić można podczas w godzinach pracy sklepu przy kasie. Konieczne do tego będzie posiadanie ze sobą dowodu osobistego. Karta Open 24/7 będzie uprawniać do zrobienia zakupów w chwili, gdy w sklepie nie będzie obsługi, czyli w czasie niedzieli bez handlu, świąt lub godzinach nocnych.  Jakie formy płatności akceptuje sklep Bio Family?


  Za zakupy w sklepie sieci Bio Family zapłacimy w terminalu płatnicznym z pomocą:
  • kart płatniczych - Visa, Master Card
  • form płatności Apple Pay i Google Pay
  Bezpieczeństwo w sklepach Bio Family


  O bezpieczeństwo w sklepie zadbają zainstalowane systemy bezpieczeństwa. Ponadto, karta Open 24/7 jest skojarzona z danymi osobowymi klienta pochodzącymi z dowodu osobistego, co zdaje się być wystarczającym zabezpieczeniem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo