Jacek Czaplewski
Cezary Kulesza zabrał głos po porażce z Albanią. Zaskoczył wszystkich
Cezary Kulesza zabrał głos po porażce z Albanią. Zaskoczył wszystkich Adam Jankowski
Reprezentacja Polski przegrała w Tiranie z Albanią 0:2, przez co spadła na przedostatnie miejsce w grupie eliminacyjnej, a to może oznaczać w końcowym rozrachunku, że nie wywalczy awansu na Euro 2024. Pół godziny po blamażu wynik skomentował prezes PZPN, Cezary Kulesza.

Cezary Kulesza o meczu Albania - Polska

Prezes federacji nie napisał nic o samym meczu ani przyszłości selekcjonera Fernando Santosa. Wpis w całości poświęcił walce o udział w mistrzostwach świata, które w czerwcu przyszłego roku zorganizują Niemcy.

- Walczymy do końca, choć nie wszystko zależy od nas. Dopóki piłka w grze musimy zrobić wszystko żeby awansować. Wierzę w naszych zawodników - napisał na Twitterze prezes PZPN, Cezary Kulesza.

Wpis wywołał lawinę komentarzy. W ciągu ledwie kilku minut doczekał się prawie 2 tys. odpowiedzi. Wielu kibiców żąda zwolnienia Santosa.

Kontrakt Fernando Santosa z PZPN obowiązuje do końca listopada. Jeśli związek postanowi zwolnić Portugalczyka na finiszu kwalifikacji to będzie musiał mu wypłacić tylko i aż dwie pensje. Według TVP Sport mowa o kwocie 1,4 mln złotych (miesięcznie zarabia około 700 tys.).

REPREZENTACJA w GOL24

Wygwizdany hymn, anulowana bramka, strzał życia Albańczyka, po przerwie jeszcze jeden stracony gol. W niedzielny wieczór wszystkie plagi spadły na Polaków! Zobaczcie memy o meczu, który zepsuje poniedziałek wszystkim rodakom, a może nawet pokrzyżuje plany na czerwiec 2024 roku, gdy Niemcy zorganizują Euro... Bez nas?!

MEMY o meczu Albania - Polska. Tak nasi obejrzą Euro 2024, S...