sportowy24
  Częstochowa: Mistrzostwa Nordic Walking 2018 ZDJĘCIA...

  Częstochowa: Mistrzostwa Nordic Walking 2018 ZDJĘCIA Profesjonalnie i rekreacyjnie na Promenadzie im. Czesława Niemena i w Lasku Aniołowskim

  PC

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  IV Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking
  IV Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking. Jako pierwsi rywalizowali mężczyźni na dystansie profesjonalnym - 10 km, a następnie kobiety na tym
  1/101

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©PC

  W niedzielę 10 czerwca na Promenadzie im. Czesława Niemena i w Lasku Aniołowskim pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta rozegrane zostały IV Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking. Zawody zorganizowało stowarzyszenie Jest Lepiej oraz drużyna Viking Nordic Team Częstochowa przy współudziale Urzędu Miasta. Zobaczcie zdjęcia!
  Miasteczko zawodów zlokalizowane było jak w poprzednich latach przy amfiteatrze na Promenadzie im. Czesława Niemena. Start podzielony został na trzy tury. Jako pierwsi ruszali do rywalizacji mężczyźni na dystansie profesjonalnym - 10 km, a następnie kobiety na tym samym dystansie.

  Po profesjonalistach ruszyli uczestnicy marszu rekreacyjnego na dystansie 5km. Na mecie na każdego czekał medal, słodkości w postaci ciasta i bułeczek, woda oraz posiłek regeneracyjny.

  W tym roku gościem specjalnym mistrzostw był Edward Dudek, popularny Baca. Legenda polskiego narciarstwa biegowego (reprezentant kraju), biegów maratońskich i ultra (łącznie około 200 startów). Pierwszy Polak, który ukończył Spartathlon, uczestnik maratonu Hiroshima-Nagasaki (460km) i Bajkal Ice Marathon. Twórca Maratonu Beskidy i Mistrzostw Polski w maratonie górskim nw.

  Startowałeś w IV Otwartych Mistrzostwach Częstochowy Nordic Walking? Poszukaj się na zdjęciach:
  Zobacz galerię

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  PROGRAM TYDZIEŃ: Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Aktualności sportowe