MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Darmowe studia dla nauczycieli w Katowicach

MT
Uniwersytet Śląski w Katowicach wraz z Politechniką Śląską organizują bezpłatne kwalifikacyjne studia podyplomowe Nauczyciel zawodu z przyszłością.

Projekt adresowany jest do osób zamieszkujących województwo śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie i łódzkie, legitymujących się dyplomem ukończenia szkoły wyższej.

Do projektu zaproszeni są nauczyciele przedmiotów zawodowych, chcący rozszerzyć swoje kwalifikacje o uprawnienia do nauczania nowego przedmiotu, jak również osoby zatrudnione w firmach i instytucjach niezwiązanych z edukacją i kształceniem.

Przedmioty zawodowe, do nauczania których będą przygotowywały studia podyplomowe, zostały wybrane w oparciu o analizę potrzeb w zakresie kształcenia zawodowego, opracowane przez odpowiednie kuratoria, co zapewnia efektywne wykorzystanie potencjału słuchaczy studiów.

Uzyskane kwalifikacje pozwolą nauczać wymienionych przedmiotów: Teleinformatyka, Technika urządzeń audiowizualnych, Mechanika automatyki przemysłowej, Mechanika urządzeń precyzyjnych, Mechatronika, Technika urządzeń informatycznych, Elektromechanika, Mechanika maszyn i urządzeń, Technika bezpieczeństwa i higieny pracy, Obsługa finansowo-statystyczna, Obsługa biurowa instytucji administracji publicznej, Logistyka procesów produkcyjno-usługowych, Logistyka dystrybucji towarów i usług i Opieka andragogiczna i pielęgnacyjna.

Rekrutacja potrwa do 4 kwietnia br. w Dziale Kształcenia Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni