Dwa gole Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze [WIDEO]

Marcin Trzyna, psz
Robert Lewandowski strzelił dwa gole w ligowym meczu z FSV Mainz. Kapitan reprezentacji Polski wykorzystał prostopadłe podanie Arjena Robbena i pewnym strzałem pokonał golkipera gospodarzy. W doliczonym czasie gry napastnik Bayernu wpisał się na listę strzelców po raz drugi.

Spotkanie świetnie rozpoczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie już w 4. minucie. Wówczas Manuela Neuera pokonał Jhon Cordoba. Cztery minuty później było już 1:1, a na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski, który wykorzystał podanie Arjena Robbena. W 21. minucie 32-letni Holender zdobył bramkę na 2:1 dla "Bawarczyków". Wynik ustalił w doliczonym czasie "Lewy", który pokonał bramkarza uderzeniem z rzutu wolnego.

Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego:

Drugi gol Roberta Lewandowskiego:

PUDZIAN vs POPEK O KTÓREJ GODZINIE WALKA? O KTÓREJ KSW 37? PUDZIAN vs POPEK GODZINA
Barcelona Real transmisja na żywo

Materiał oryginalny: Dwa gole Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze [WIDEO] - Gol24