red
Ronaldo strzelił cztery gole przeciwko Andorze
Ronaldo strzelił cztery gole przeciwko Andorze Paulo Duarte
Eliminacje MŚ 2018. W piątkowym meczach drugiej kolejki nie zawiedli faworyci. Swoje mecze wysoko wygrał mistrz Europy, a więc Portugalia, finalista, czyli Francja, a także Belgia czy Holandia. Swój wieczór miał Cristiano Ronaldo. Wprawdzie grał tylko przeciw Andorze, ale i tak nie był dla niej litościwy – wbił cztery gole. Na listę strzelców wpisali się dzisiaj też zawodnicy z polskiej Ekstraklasy: Michail Aleksandrow (Legia Warszawa) i Konstantin Vassiljev (Jagiellonia Białystok).

Piątkowe mecze eliminacji MŚ 2018

Grupa A:
Francja – Bułgaria 4:1
Bramki: Gameiro 26’, 59’ Payet 29’, Griezmann 38’ - Aleksandrow 6’ (k.)

Grali piłkarze Ekstraklasy:
Białoruś: Siergiej Kriwiec (Wisła Płock) zagrał 67 minut w przegranym 1:4 meczu z Holandią.
Bułgaria: Michaił Aleksandrow (Legia Warszawa) grał przez 76 minut w przegranym 1:4 meczu z Francją. W 6 minucie trafił do bramki z rzutu karnego. Simeon Sławczew (Lechia Gdańsk) spędził spotkanie na ławce rezerwowych.
Estonia: Konstantin Vassiljev (Jagiellonia Białystok) spędził na boisku 62 minuty w wygranym 4:0 meczu z Gibraltarem. Strzelił gola i zaliczył asystę. Ken Kallaste (Korona Kielce) pozostał na ławce rezerwowych.
Łotwa: Vladislavs Gabovs (Korona Kielce) rozegrał pełne 90 minut w przegranym 0:2 meczu z Wyspami Owczymi. Vladislavs Gutkovskis (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) był na murawie do 64 minuty.
Węgry: Tamas Kadar (Lech Poznań) i Richard Guzmics (Wisła Kraków) rozegrali pełne 90 minut w przegranym 2:3 meczu ze Szwajcarią. Nemanja Nikolić (Legia Warszawa) wszedł w 87 minucie. Adam Gyurcso (Pogoń Szczecin) został na ławce rezerwowych.

MŚ 2018 w GOL24

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Eliminacje MŚ 2018. Pogromy, bramki piłkarzy Ekstraklasy, Ronaldo razy cztery [WYNIKI] - Gol24