Energetyk ROW przegrał 0:2 ze Stomilem Olsztyn [WIDEO]

Redakcja
Energetyk ROW Rybnik - Stomil Olsztyn
Energetyk ROW Rybnik - Stomil Olsztyn Orange Sport/X-news
Energetyk Rybnik przegrał ze Stomilem Olsztyn 0:2. Niemoc piłkarzy z Rybnika trwa. Przegrana na własnym stadionie nie wróży nic dobrego ZOBACZ WIDEO

Stomil Olsztyn pokonał w wyjazdowym spotkaniu z Energetyka ROW Rybnik 2:0. Bramki dla gości zdobyli Piotr Darmochwał (8. minuta) i Michał Trzeciakiewicz (60. minuta). Zwycięstwo olsztynian mogło być bardziej okazałe, jednak Tomasz Bzdęga nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego przed zakończeniem pierwszej połowy (42. minuta). Dla gospodarzy był to ósmy ligowy mecz bez wygranej z rzędu. Piłkarze z Rybnika nie zdobyli trzech punktów od października ubiegłego roku.