Nasza Loteria

Festiwal WODECKI TWIST / Letnie Oczarowanie rusza w Polskę!

Materiał informacyjny Wodecki Twist Festiwal

28 lipca w Opolu odbędzie się koncert w ramach WODECKI TWIST / Oczarowanie, będący letnią kontynuacją uwielbianego krakowskiego festiwalu. W płockim amfiteatrze wystąpią: Monika Borzym, Kasia Cerekwicka, Kayah, Krzysztof Kiljański, Andrzej Lampert oraz Sławek Uniatowski. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra Tomasza Szymusia. Obecność takich artystów w połączeniu z największymi i najpiękniejszymi przebojami Zbigniewa Wodeckiego w nowych, wspaniałych aranżacjach oczaruje każdą publiczność. Bilety już w sprzedaży na www.eventim.pl/artist/wodecki-twist/.

WODECKI TWIST / Oczarowanie:
13.07 Ostróda, Amfiteatr - Centrum Kultury w Ostródzie
14.07 Płock, Amfiteatr - Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
28.07 Opole, Amfiteatr NCPP
29.07 Kielce, Amfiteatr Kadzielnia
1.08 Sopot, Opera Leśna
3.08 Koszalin, Amfiteatr im. Ignacego Jana Paderewskiego
4.08 Szczecin, Teatr Letni im. Heleny Majdaniec
6.08 Świnoujście, Amfiteatr Miejski im. Marka Grechuty
19.08 Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem

Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego o festiwalu WODECKI TWIST:

„Z bogatej twórczości, nietuzinkowego charakteru i wszelkich marzeń artystycznych Zbigniewa Wodeckiego festiwal czerpie to, co jest najważniejsze. Naszą inspiracją i największą siłą jest więc energia. Patrzymy na nią z różnych stron. Od 2018 roku rozpowszechniamy i popularyzujemy dokonania muzyczne Taty, idąc w kierunku, który sam obrał i jakiego sobie życzył. Misją festiwalu jest prezentowanie twórczości różnorodnej, bo wymykanie się granicom i utartym szlakom było jego znakiem rozpoznawczym” – mówi dyrektor artystyczna WODECKI TWIST Kasia Wodecka-Stubbs. Program wydarzenia obejmuje muzykę popularną, teatralną, filmową i oratoryjną, doceniając dokonania zarówno w dziedzinie kompozycji jak i wokalistyki. Sztuka to grunt, na którym nie ma sprawiedliwości. To mało wiedzieć, że mamy wielkie talenty. Dlatego chcemy młodych artystów doceniać i wspierać, by móc słuchać ich przez kolejne lata i podziwiać, jak się rozwijają.
Festiwal określa zatem nie tylko twórczość samego Zbigniewa Wodeckiego, ale również działalność artystyczna jemu najbliższych – tych, którzy wciąż tworzą i tych, którzy odeszli. Dlatego spotykamy się z najlepszymi muzykami z Polski i ze świata, śmiało eksperymentujemy, bawimy się i cieszymy sztuką przez duże SZ. Popularną i niebanalną. Udowodnił nam, że to da się połączyć!

Na trasę koncertową WODECKI TWIST / Oczarowanie zapraszają organizatorzy DM Agency, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz patroni medialni RMF Classic i Wyborcza.
Bilety na WODECKI TWIST / Oczarowanie w sprzedaży na Eventim.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni