Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Gdzie nie będzie prądu w śląskim 17.04? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w śląskim 17.04? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu sytuacje w śląskim.

Spis treści

Gdzie obecnie (17.04 7:05) nie ma prądu w śląskim?

Bielsko-Biała

Bielsko Biała ulica Poprzeczna 10, Michałowicza 81
17.04 od godz. 7:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Pszczyńska w Bziu przy Nr 420 - budynki po byłej Firmie CARBONEX.

  • od 16.04 godz. 8:00 do 17.04 godz. 17:00

powiat częstochowski

Gminy Wręczyca Wielka, Blachownia, Miasto Częstochowa
17.04 od godz. 4:12 do 12:15


powiat mikołowski

Orzesze: Myśliwska od nr 21 do nr 53; Malownicza od nr 49, 51, 51A, 51B, 51C, 51D, 51E.
17.04 od godz. 7:00 do 15:00


powiat rybnicki

Książenice: Smołki od nr 3 do 32A, ul. Pojdy 105B, 105C, ul. Nad Potokiem od 19 do 66.
17.04 od godz. 7:00 do 16:00


Czerwionka-Leszczyny: Górnicza 47F.
17.04 od godz. 7:00 do 16:00


powiat tarnogórski

Jaśkowice: Wiejska ul. Krótka, ul. Polna, ul. Boczna, ul. Dąbrowa, ul. Długa.

  • od 16.04 godz. 8:00 do 17.04 godz. 16:00

Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Krakowska 43
18.04 od godz. 7:30 do 17:00


Bielsko-Biała ulica Łowiecka 130D
19.04 od godz. 7:30 do 11:00


Bielsko-Biała ulica Ruciana od nr 56 do ul. Skarpowej, Skarpowa od nr 39B, 56, 45 do ul. Łowieckiej, Dębowej, Łowiecka 103, 103B, 103C.
19.04 od godz. 7:30 do 11:00


Bielsko-Biała ulica Krakowska 43
19.04 od godz. 10:00 do 13:00


Bielsko-Biała ulica Ruciana od nr 56 do ul. Skarpowej
19.04 od godz. 10:00 do 16:00


Bielsko-Biała ulica Filarowa 18 (stacja ładowania pojazdów), Czechowicka Magazyn zapotrzebowania, Warsztaty samochodowe, stacja kontroli pojazdów do 3,5t
20.04 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa

Częstochowa: ul. Piastowska od 167A do 175 i 192, 194, 196, ul. Zaciszańska 36, 51, 53, ul. Kossaka od 4 do 16 i od 3 do 19.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Zawiercie ul. Modrzewskiego, Hallera, Bema, Firlejów, Filaretów od nr 16 do nr 74, Łośnicka od nr 103 do nr 224, Rynek, Żelazna od nr 18 do nr 78, Gromadzka nr 12, 14, Zagonowa, Staromiejska nr 19
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa: ul. Sosnowa 20.
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Wojkowice Kościelne ul. Drogowców, Zachodnia, Dąbrowska od nr 1 do nr 36, Piastowska od nr 1 do nr 12, Różana,
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Częstochowa: Al. Wojska Polskiego 305
20.04 od godz. 7:00 do 13:00


Zawiercie ul. Apteczna od nr 7 do nr 23, Hoża od nr 14 do nr 18
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa: ul. Mochnackiego od 1 do 13, ul. Barlickiego 1, ul. Leśmiana od 3A do 3F i 7D, ul. Sebyły 1/5, ul. Przerwy-Tetmajera od 30 do 38 i od 42 do 50, ul. Przerwy-Tetmajera od 3 do 37 oraz 6, 10A, 10B, 12, 14
22.04 od godz. 8:00 do 17:00


Gliwice

Gliwice: Władysława Sikorskiego Od 2 do 18 oraz nr 5, Wielicka Od 35 do 39, Stefana Żeromskiego Od 2 do 12.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice: Portowa 14 budynek H i budynek I.
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Kwiatowa nr 16.
18.04 od godz. 7:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Malinowa 2a i Wymienniki.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Towarowa 75
23.04 od godz. 9:00 do 13:00


Katowice

Katowice: Rezedowa od 13 do 69, od 8 do 26.
17.04 od godz. 9:00 do 13:00


Katowice: K. I. Gałczyńskiego nr od 1 do 24 obie strony, Jasieńskiego od 16 do 22 nr parzyste, i od 17 do 33 nr nieparzyste, Brynowska nr 42 a, Imieli nr 10.
19.04 od godz. 8:00 do 11:00


Katowice: Władysława Stanisława Reymonta nr 34, 36, 38, 40, Powstańców nr 35, 35 a.
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice: Tadeusza Kościuszki 350, Pstrągowa od 5 do 19 , od 10 do 50, Wędkarska, Okoniowa, Owsiana Przejazd Kolejowy.
22.04 od godz. 9:00 do 11:00


Mysłowice

Imielin ul. Poniatowskiego od nr 41 do Nr 35, ul. Poniatowskiego od Nr 42 do Nr 60, ul. Marka Nr 31, Nr 35, Nr 33, ZK- Nr BDJ/26/8631 ; ZK-Nr BDJ/26/8462 ; ZK-Nr BDJ/26/8482 ul. Poniatowskiego
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Mysłowice ul. Orzeszkowej od nr 9 do nr 13A oraz ZK nr RD8/25472
18.04 od godz. 8:30 do 18:30


Mysłowice ul. Kryształowa 5D
19.04 od godz. 7:00 do 14:00


Imielin ul. Poniatowskiego od Nr32 do Nr40, ul. Poniatowskiego od Nr 27A do Nr 31ab, ul. Marka Nr10, Nr12, Nr7, , ul. Marka Nr31, ul. Wspólna od nr4 do Nr24, ul. Wspólna Nr21A, 21AA, 21B, 23,25, ul. Nowozachęty Nr19, ul. Nowozachęty Nr21, 21A
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Imielin ul. Imielińska od nr 175 do nr 196
23.04 od godz. 8:30 do 16:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Czwartaków Zapolskiej od 2 do 18, od 7 do 17, Pożarna 5, Podchorążych, Trzech Bohaterów 11, 13, Piekarska 73, 73 A, 75, 79 A.
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Tatrzańska Grzybowa od 1 do 29 i od 2 do 28, Sudecka, Piłsudskiego 136.
17.04 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Józefa Piłsudskiego od 108 do 192, od 127 do 193, Gaikowa, Poranna.
18.04 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Katowicka 141, 144, 144A, 144B.
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Rybnik

Rybnik: Niedobczycka 128 do 130 K.
18.04 od godz. 8:00 do 17:00


Rybnik: Teofila Brzozy 15, 17, 19, 22 do 32, 34, 34B, 37, 38A, 39, 40B, 42, 44, 46.
19.04 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Hetmańska 52A-80F, Władysława Warneńczyka 2, Olszycka 15B i 11A.
19.04 od godz. 7:30 do 13:00


Rybnik: Zebrzydowicka KWARTAŁ DOMUS BLOKI, 24A, 24B.
21.04 od godz. 6:00 do 9:00


Rybnik: Aleksandra Fredry 16 do 27.
22.04 od godz. 7:00 do 14:00


Rybnik: Włościańska 109 do 148, Żory: Reja 72 a.
22.04 od godz. 7:00 do 18:00


Rybnik: Staromiejska 1 do 12, Raciborska 633, Niewiadomska 3 do 49.
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Kasztanowa nr 3, 3 a, 5, 5 a.
18.04 od godz. 7:30 do 16:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Kolonia Pod Klimontowem 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33 ul. 11 Listopada90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104A, 106, 108, 110, 110A Odbiorcy zasilani ze złącz kablowych 2170, 2759, 2788, 2794, 3750, 4203, 4897
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Sosnowiec ul. 11 Listopada 68B, 97, 99, 101, 103, 103A, 105, 105A, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119A, 121, 123, 125, 125A, 125B, 127, 129, 133, 133A, ul. Podgórna 6, 6A, 9, 10A
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy

Tychy: Leszczynowa od 16 do 64 , 21 do 37, Migdałowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Katowicka od 110 do 136, 159, 161,173.
18.04 od godz. 8:00 do 17:00


Tychy: Czarna od 41 do 45, 34, 38, Wiązowa od 12 do 166, od 47 do 83, Stacja obca Czułów Ogrodnictwo, Katowicka 36, Zwierzyniecka 60.
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Zabrze

Zabrze: Lawendowa od 1 do 3 i od 2 do 4.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Zabrze: ks. Józefa Londzina od 1 do 7, 2, Niedziałkowskiego 1.
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: Alberta Borsiga firma Export-Pack, Przepompownia PS4.
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat bielski

Rybarzowice ulica Lipowa, Mahoniowa, Palmowa, Krokusów, Bukowa, Brzozowa, Chabrowa, Fiołków, Bratków, Beskidzka od nr 258 do 286
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Czechowice Dziedzice ulica Mazańcowicka od nr 118 do 118C oraz od 171 do 175N
17.04 od godz. 8:00 do 8:30


Czechowice Dziedzice ulica Akacjowa 14, Mazańcowicka od nr 161 do 169
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Kozy ulica Bławatków od 66 do ul. Dolnej, Dolna 13 ,7
17.04 od godz. 8:00 do 19:00


Zabrzeg ulica Świerklocz, Sikorskiego 19, Orzechowa, Korfantego od ulicy Waryńskiego do ulicy Mostowej, Śliwkowa, Brzoskwiniowa
17.04 od godz. 9:00 do 11:30


Zabrzeg ulica Owocowa, Orzechowa 13, Broniewskiego, Wiśniowa, Czereśniowa
17.04 od godz. 9:00 do 17:00


Czechowice Dziedzice ulica Mazańcowicka od nr 118 do 118C oraz od 171 do 175N
17.04 od godz. 13:30 do 14:00


Dankowice ulica Mickiewicza 42E
18.04 od godz. 8:00 do 11:00


Buczkowice ulica Leszczynowa, Wierzbowa, Strażacka, Wyzwolenia od nr 167 do 554 i od nr 864 do końca
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Roztropice ulica Widokowa
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Iłownica ulica Piłsudzkiego
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Szczyrk ulica Kasztanowa nr 46 oraz plac budowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK10347
24.04 od godz. 8:00 do 15:00


Kozy ulica Podgórska, Jaskółcza, Błękitna, Tęczowa.
25.04 od godz. 8:30 do 15:30


Meszna ulica Dębowa, Borowa, Dolna, Jaworowa nr 28, Olchowa, Głogowa nr 28, Przelotowa od nr 25 do 42
7.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat bieruńsko-lędziński

Imielin ul. Zachęty 15C
18.04 od godz. 9:00 do 15:00


Lędziny: Oficerska od 21 do 36, Kopalniana.
19.04 od godz. 8:30 do 10:30


Lędziny: Wygody od ulicy Zamkowej do nr 13 i 18 a, Podgórna.
19.04 od godz. 10:30 do 15:00


Lędziny: Zakole 70 b, 70 e.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Bojszowy: Żwirowa numer 2, Stalmacha numer 1, Pancerniaków parzyste od nr 2 do nr 12 oraz
nieparzyste od nr 1 do nr 19.
22.04 od godz. 8:30 do 11:00


powiat będziński

Przeczyce, Tuliszów ul. Spacerowa, Pogodna, Podgórna, Stawowa oraz firmy
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


Góra Siewierska ul. Szopena od nr 2 do nr 22, 9, Kościuszki od nr 43 do nr 61, od nr 82a do nr 110, Leśna, 1-go Maja
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Miłosza nr 65a, 71a, 75a, 77a
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Boguchwałowice ul. Biała odbiorcy zasilani ze złącza ZK 5304
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Góra Siewierska ul. Kościuszki od nr 45 do nr 89, od nr 88 do nr 142, Leśna
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Czeladź ul. Czarnomskiego, Sosnowa, Astrów od ulicy Alei Róż do ulicy Sosnowej.
20.04 od godz. 10:00 do 12:00


Czeladź ul. Legionów od nr 105 do nr 155, nr 46, Słoneczna
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Boguchwałowice ul. Aleja XIII Odbiorcy zasilani ze złącza ZK 20/1 (zk-bdd115079)
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Ustroń ulica Szpitalna, Gościeradowiec, Nadrzeczna, Grażyńskiego, Stroma
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Bąków ulica Główna, Osiedlowa, Dożynkowa, Poprzeczna, Szkolna 2 i 4,

17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Frelichów ulica Zawala od ul. Nizinnej do ul. Rykalec, Nizinna 2 i 4, Zawala od ul. Nizinnej do ul. Polnej, Polna od ul. Zawala do ul. Olchowej.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ochaby Wielkie ulica Św. Marcina 114,114a

17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Hallera 152, 181C - 191,
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Puńców ulica Myśliwska 2-16, Rolnicza 1, 2-10, Wielodroga 19-43, 22-50
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Ustroń ulica Daszyńskiego, Strażacka, Traugutta, Polna, Ogrodowa, Cieszyńska, Kościelna
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pogórze ulica Wspaniała, Ukryta

18.04 od godz. 8:30 do 14:00


Brenna ulica Kormany
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Wisła ulica Skolnity, Sarnia, Pierwszego Maja, Dziechcinka, Strażacka,
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Frelichów ulica Polna od ulicy Zawala do ulicy Orzeszkowej. Ulica Teligi od ulicy Polnej do ulicy Orzeszkowej
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Zabłocie ulica Rolna 28
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica zagajnik, Wiejska
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Zarzecze ulica Podgroble od ulicy Olchowej do OSP, Olchowa do ulicy Sienkiewicza do ulicy Zawala, Ulica Zawala od ulicy Podgroble do ulicy Rybnej, Wyzwolenia od numeru 132 do ulicy Podgroble.
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Chybie ulica Skośna 26
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Mnich ulica Kopernika, Braterskaj, Kochanowskiego, Krótka, Moniuszki, Cieszyńska od ulicy Kopernika do ulicy Moniuszki
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica Krzywaniec, Nowy Świat 73
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Górki Małe ulica Stara Droga, Halna, Breńska, Wałowa
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Brenna ulica Stara Droga, Górecka od Halnej do Stara Droga, Wałowa, Cienista,
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat częstochowski

Wanaty, ul. Osińska do działki 414/7 i 414/8
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Kłomnice,
ul. Nieznanicka,
ul. Zdrowska nr 2A i 42,
ul. Dworcowa nr 8,
Jacków,
ul. Leśna,
ul. Dworcowa od nr 14 A do nr 54 i od nr 17 do nr 37;
Zdrowa,
ul. Kłomnicka od nr 63 do nr 99 i od nr 86 do nr 102
ul. Leśna
17.04 od godz. 8:00 do 17:00


Rędziny, ul. Wolności od nr 85 do nr 114 , ul. Bankowa od nr 1 do nr 15.
17.04 od godz. 8:30 do 12:30


Jacków,
ul. Strażacka od nr 18 do nr 20 i nr 25,
ul. Łąkowa od nr 2 do nr 8.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Rędziny, ul. Piaskowa od nr 1 do nr 25, ul. Kościuszki od nr 2 do nr 87
18.04 od godz. 8:30 do 12:30


Rudniki od nr 14 do nr 29, Piaski nr 1a, 3, 5, 6, 9.
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Koniecpol, ul. Leśna dz. nr 1617 oraz 1593/1
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Zalesice, ul. Długa od nr 14 do nr 84 oraz od nr 17 do nr 85, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Mokra.
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Siedlec Janowski, ul. Tartaczna od nr 1do nr 75 i od nr 2 do nr 56A, ul. Leśna od nr 2 do nr 82 i od nr 1 do nr 75, ul. Szkolna od nr 37A do nr 41.
19.04 od godz. 8:30 do 12:30


Kolonia Rudniki.
23.04 od godz. 7:30 do 13:30


Kuchary, ul. Główna od nr 9 do nr 49 i od nr 10 do nr 34, ul. Strażacka, ul. Krótka, ul. Poprzeczna od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 6
23.04 od godz. 8:30 do 12:30


powiat gliwicki

Rachowice: Wiejska Od 71 do 135 oraz od 52 do 88, Piękna, Do Groty.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Paniówki: Ogrodowa 22, 22B, 28 oraz place budów przy ul. Ogrodowej i Sportowej.
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pilchowice: Stanicka.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Bargłówka: Górna do numeru 29 parzyste i nieparzyste, Pod Lasem, Kościelna, Dolna, Tworogowska, Raciborska do numeru 36 parzyste i nieparzyste, Przedszkolna.
20.04 od godz. 8:00 do 10:00


powiat kłobucki

Lgota ul. Częstochowska, Południowa od 1 do 49 i od 2 do 60, Północna od 1 do 14
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Miedźno ul. Jagiełły od nr 66 do nr 134, Mieszka, Prusa nr 28 i 30, Orzeszkowej, Leśna od nr 1 do nr 6
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Ostrowy ul. Tęczowa, Wróbla, Dobosza Zadworna od nr 34 do nr50 i od nr 43 do nr 115
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Antonów od 1 do 38, Górki 64, Przystajń ul. Szkolna od 33 do 46
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lubliniecki

Glinica ul. Asfaltowa nr 18, 20, 22, 24, od nr 39 do nr 53 nieparzyste, Brzezinkowska od nr 1 do nr 2, Dąbrowa, Równa nr 24 i 33, Szczyrkowa od nr 1 do nr 24
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Chwostek ul. Gustawa Morcinka nr 19, Kopernika, Strażacka
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Ponoszów ul. szkolna 7, ceramiczna 23
22.04 od godz. 9:00 do 14:00


Lisowice ul. Napłatki od nr 1 w kierunku ulicy Lublinieckiej, Dębowa oprócz nr 1
23.04 od godz. 8:30 do 14:30


Łagiewniki Wielkie - Grabina ul. Lubliniecka od nr 19 do nr 24, Rolna
23.04 od godz. 9:00 do 14:00


powiat mikołowski

Orzesze: Łąkowa od 76 do 90 , od 75 do 89, Storczyków, Świętojańska od ulicy Łąkowej do ulicy Kasztanowej, Jesienna.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: ks. Franciszka Blachnickiego, Mikołowska od 92 do 166, od 189 do 249, Świętojańska od 24 do 28, 33, Kasztanowa, Łączna.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Mikołowska 170, od 253 do 265; od 176 do 214, Świętojańska od ulicy Mikołowskiej do ulicy Kasztanowej, Odrodzenia od 2 do 22, od 1 do 5, Zacisze od 33 do 41a, od 38 do 40, Łączna od 2 do 14.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Promienna, Pasieki od 19 od 61 , od 20 do 44, Łąkowa od 95 do 119 , od 94 do 122b, Przyjemna.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Uczniowska, Złota, Mleczna, Centralna sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ulicą Katowicką.
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Drużynowa plac budowy przy, ul. Drużynowej.
18.04 od godz. 7:00 do 15:00


Orzesze: Kazimierza Wielkiego, Towarowa 1 - stacja paliw- jedno zasilanie, Piastowska od 23 do 29, Centralna 66.
18.04 od godz. 9:00 do 13:00


Orzesze: Przyjaźni ferma drobiu.
19.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Centralna 65, 67, 98, 98a, 126, 126 a, Modrzewiowa 188, Kopalnia Piasku.
19.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Rycerska, Wojska Polskiego 1, 3 , od 2 do 12, Katowicka od 45 do 87 , od 54 do 110, Dojazdowa od 1 do 11, od 2 do 12, Górnicza, Krzywa, Stanisława Hadyny.
19.04 od godz. 9:00 do 14:00


Orzesze: Wisławy Szymborskiej, Boczna, Cicha, Gajowa od 21 do 25, 22, Lipowa, S. Lema od 21 do 25, 22, Zawadzka, Wesoła, Żorska od 60 do 98, od 67 do 87.
22.04 od godz. 9:00 do 15:00


Orzesze: Oliwna, Kilińskiego, Gołębia, Lawendowa, Laurowa.
22.04 od godz. 9:00 do 15:00


powiat pszczyński

Suszec: Pszczyńska 41 do 60A, Piaskowa 1 do 9, Miła, Wąska 9, 11, Wiosenna.
17.04 od godz. 8:00 do 11:00


Łąka: Gerberów, Wiejska.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Frydek: Miodowa nr 52, Nowa Wieś nieparzyste od nr 35 do nr 37A oraz parzyste od nr 60A do nr 68.
17.04 od godz. 8:30 do 15:00


Warszowice: Gajowa Maszt telekomunikacyjny ORANGE
MOKATE - studnia głębinowa.
18.04 od godz. 7:00 do 14:00


Pielgrzymowice: Zebrzydowicka od Nr od Nr 30 do 107.
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Łąka: Jagiellońska 9,11, Szymona Szymonowicza 8, 10, Juliana Przybosia 16.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Mizerów: Prosta numer 6, Nadrzeczna parzyste od nr 26A do nr 32 oraz nieparzyste od nr 19 do nr 37A (oprócz 31), Uczniowska cała, Wyzwolenia nr 306E, 306F, 306G.
18.04 od godz. 8:30 do 15:00


Jankowice: Jelenia, Sarenek.
19.04 od godz. 7:00 do 12:00


Pszczyna: Rybnicka parzyste od nr 24 do 34, nieparzyste od nr 35 do 47b, Cegielniana 1, 1a.
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Łąka: Jana Kupca 34, 35, 37, Tytusa Chałubińskiego, Kazimierza Tetmajera-Przerwy nieparzyste od nr 1 do 15, parzyste od 2 do 16.
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Suszec: Wyzwolenia nieparzyste od 15 do 35, parzyste od 20 do 30, Jodłowa, Wielodroga od 28 do 32, Akacjowa, Garbarska.
19.04 od godz. 11:00 do 13:00


Poręba: Dworska nieparzyste od nr 1 do nr 7 i parzyste posesja bez nr zasilana z ZK-GLW321565 [działka nr 358/17], ul. Wodzisławska nieparzyste nr 21, 23, 23A oraz parzyste nr 76, 78/1, 78/2, 78/3 i posesja bez nr zasilana z ZK-GLW320658 [działka nr 605/17].

  • od 22.04 godz. 7:00 do 23.04 godz. 15:00

Łąka: Stanisława Leszczyńskiego, Kazimierza Tetmajera-Przerwy parzyste od 44 do 52a, 31, 31a, 37.

  • od 22.04 godz. 8:00 do 23.04 godz. 16:00

Czarków: Powstańców Śląskich nieparzyste od nr 65 do nr 101C oraz
parzyste od nr 50 do nr 66, Wolności nieparzyste od nr 3 do nr 15 oraz
parzyste od nr 2 do nr 14, Piasek: Juliusza Słowackiego parzyste od nr 58 do nr 68 oraz
nieparzyste od nr 55 do nr 89.
22.04 od godz. 8:30 do 12:00


Pszczyna: Tadeusza Sygietyńskiego nieparzyste od nr 11 do nr 25, Karola Szymanowskiego parzyste od nr 2 do nr 8 oraz
nieparzyste nr 1, Fryderyka Chopina parzyste nr 10 oraz
nieparzyste od nr 1 do nr 7.
22.04 od godz. 11:00 do 15:00


powiat raciborski

Racibórz: Opawska 119.
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Walentego Ciemięgi, Poprzeczna od 13 do skrzyżowania z ul. Szkolną parzyste i nieparzyste, Józefa Chudoby, Rybnicka od 33 do 49, od 42 do 72, Szkolna od skrzyżowania z ul. Srebrną do skrzyżowania z ul. Rybnicką, Mikołowska, Karola Tomali.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Racibórz: Walentego Ciemięgi, Poprzeczna od 13 do skrzyżowania z ul. Szkolną parzyste i nieparzyste, Józefa Chudoby, Rybnicka od 33 do 49, od 42 do 72, Szkolna od skrzyżowania z ul. Srebrną do skrzyżowania z ul. Rybnicką, Mikołowska, Karola Tomali.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Szonowice: Obrońców Pokoju, Słowackiego od 2 do 6, Konopnickiej od 1 do 7 od 4 do 6.
19.04 od godz. 8:00 do 13:30


Brzeźnica: Leśna, Kozielska 7C, 7D, 7E.
20.04 od godz. 15:00 do 17:00


Krzanowice: Wojska Polskiego, Polna, Sudzicka, Księdza Pawlara, Szpitalna 6, Księdza Kwitka.
22.04 od godz. 8:00 do 10:00


Racibórz: Mostowy 3, Nowomiejska 3.
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


powiat tarnogórski

Nakło Śląskie: Sławomira Mrożka Ul. Magnoliowa.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Brynek: Pyskowicka 1B, Kolejowa, Zakładowa 1B.
17.04 od godz. 8:00 do 17:00


Krupski Młyn ulice: Zawadzkiego, Dąbrowskiego, Tarnogórska, Słowackiego, Norwida, Zawadzkiego, Sienkiewicza, Powstańców Śląskich
22.04 od godz. 8:30 do 11:30


Krupski Młyn ulice: Główna od nr 2 do nr 20 i od nr 1 do nr 9 , Buczka od nr 2 do nr 8, Miarki, Mickiewicza, Świerczewskiego, Anny, 1 Maja.
30.04 od godz. 11:00 do 14:00


powiat wodzisławski

Pszów: Pszowska od Nr 402 do 426, Śląska od 91 do końca, i "Oczyszczalnia", Wodzisław Śląski: Ignacego Paderewskiego Hoża, Makowa, Działkowców, , H.Kołłątaja, Kąty, Szybowa, Hoża, Pszowska od Nr 312 do 353.
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Połomia: Szybowa, Wolności Od 81 do Świerklan.
18.04 od godz. 8:30 do 12:00


Gogołowa: Leśna od budynku 18 do końca, Słoneczna od budynku 22 do końca.
18.04 od godz. 11:00 do 14:30


Połomia: Szkolna Od Wolności do budynku 6, Wolności O 73 do 83.
19.04 od godz. 8:30 do 12:00


Połomia: Przyległa, Dworska, Centralna Od Autostrady do Szkolnej.
19.04 od godz. 8:30 do 12:00


Połomia: Centralna od ulicy folwark do budynku 265, Folwark.
22.04 od godz. 8:30 do 12:00


Połomia: Centralna Od budynku 143 do ulicy Folwark.
22.04 od godz. 11:00 do 14:30


powiat zawierciański

Zawiercie ul. Siewierska od nr 55 do nr 114, Żniwna, Zbożowa, Przejściowa, Piaskowa, Niemcewicza nr 61, 63
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Zawiercie ul. Mostowa, Składowa, Podleśna, Równoległa od nr 1 do nr 12, Pszczelne Łąki, Jaskrowa, Mokra
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


Świętochłowice

Świętochłowice: Jodłowa nr 5 a, przepompownia, 12, 14, i od 13 do 39 nr nieparzyste, ogródki działkowe.
17.04 od godz. 7:30 do 10:30


Świętochłowice: Juliana Zubrzyckiego od 19 do 45 nr nieparzyste, plac budowy, Krasickiego nr 27, 29, 31, Aleja Uroczysko cała, Z K 184962.
17.04 od godz. 10:00 do 13:00


Świętochłowice: Dworcowa od 1 do 23 nr nieparzyste i od 2 do 20 nr parzyste, Pocztowa Dworzec PKP.
18.04 od godz. 7:00 do 10:00


Świętochłowice: Biskupa Teodora Kubiny od 14 do 18 nr parzyste i od 17 do 31 nr nieparzyste, targowisko, Pocztowa nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 13, Katowicka 12, 12a, 13, 14, 14 a, 15, 16, Dworcowa od 12 do 22 nr parzyste i od 15 do 23 nr nieparzyste.
18.04 od godz. 10:00 do 13:00


powiat żywiecki

Międzybrodzie Bialskie ulica Żywiecka od Hila do Okrąglaka, Miodowa, Kamieniec, Skośna Brodek 1,3.
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Rychwałd ulica Uwale nr 3, Młyńska, Walatków, Holnówka od nr 1 do 20
18.04 od godz. 8:00 do 12:00


Żywiec ulica Kościuszki nr 57, Węglowa
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Żywiec ulica Władysława Wareńczyka, Bohaterów Września, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Krzyżowa ulica Śliwkowa, Łęgowa, Krzepinowa, Pod Kiczorą, Buławowa, Jana Pawła II od nr 33 do 72
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Rajcza ulica Górska od drogi na Biały Potok do drogi do Nickuliny, plac Butorów, Liszki
19.04 od godz. 9:00 do 11:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Polna, Zdrojowa, Osiedlowa, Okrężna, Orłów.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Sól-Kiczora przysiółek Rąbanica odbiorcy zasilani ze złącza kablowego nr ZKBBZ410661 i ZKBBZ418193
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Kocoń ulica Łączna od nr 1 do 12, Modrzewiowa od nr 2 do 6, Żywiecka od nr 7 do 14
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Lipowa ulica Jastrząbka budynek zasilany ze złącza kablowego nr ZK417336 i plac budowy ze złącza kablowego nr ZK414710
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Leśna ulica Borówkowa budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK4127 i ZK4711
25.04 od godz. 8:00 do 15:00


Żywiec ulica Jaworowa nr 10
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Łodygowice ulica Kubinów odbiorca zasilany ze złącza kablowego nr ZK13440
29.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ostre ulica Pokrzywowa odbiorca zasilany ze złącza kablowego nr ZK5067
30.04 od godz. 8:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd wiemy o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!