GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie 2:1. Kamil Adamek w roli głównej RELACJA + ZDJĘCIA

GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie 2:1
GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie 2:1 Arek Gola
W pierwszym z dwóch spotkań na własnym boisku piłkarze GKS 1962 Jastrzębie zainkasowali trzy punkty i awansowali na czwarte miejsce w tabeli. Beniaminek pokonała Podbeskidzie 2:1 (1:0)

W pierwszej połowie meczu gra była wyrównana, gospodarze atakowali, w zespół z Bielska-Białej dobrze się bronił o czekał na kontrę. Pod koniec pierwszej połowy na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Kamil Adamek.

Zobaczcie zdjęcia z meczu:

Napastnik Jastrzębi po ostatnim meczu z ŁKS był trochę poobijany, ale zrobił wszystko, aby wyjść w podstawowym składzie. Adamek sześć lat temu trafił do Podbeskidzia, zagrał w 11 spotkaniach, strzelił trzy bramki i ruszył w świat. Za nim trafił do Jastrzębia próbował swoich sił w sześciu klubach.

GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie 2:1. Kibice cały mecz wsp...

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla Górali. Po faulu taktycznym Filipa Modelskiego na Adamku sędzia pokazał mu druga żółtą kartkę i obrońca Podbeskidzia musiał zejść do szatni. To podbudowało gości, którzy niespodziewanie uporządkowali grę i doprowadzili do wyrównania. Gola zdobył Bartosz Jadach Jaroch, który dopiero co wszedł na boisko i był to jego pierwszy kontakt z piłką.

Beniaminek podjął jeszcze raz rękawice i w końcówce dopiął swego. Zwycięskiego gola zdobył Adam Żak, ale swój udział miał także Adamek.

GKS Jastrzębie – Podbeskidzie 2:1 (1:0)

1:0 Kamil Adamek (39),
1:1 Kamil Jaroch (57),
2:1 AdamŻak (88)

Sędziował Robert Marciniak (Kraków)

GKS: Drazik – Pacholski, Spychała, Jadach, Kulawiak, Szymura, Tront, Adamek (90. Kawula), Skórecki (77. Żak), Gancarczyk (70. Ali), Gojny

Podbeskidzie: Fabisiak – Modelski, Wiktorski, Bougaidis, Oleksy, Płacheta (69. Kostorz), Rzuchowski, Phalavandishvili (56. Jaroch), Gandara (80. Jończy), Sierpina, Sabala

żółte kartki: Pachelski, Kawula - Modelski, Jończy

czerwona kartka: 47. Modelski (druga żółta)