GKS Tychy - Energa Toruń 4:2 Nie było wcale tak łatwo. Zobacz zdjęcia kibiców

Blisko komplet widzów oglądał mecz, w którym GKS Tychy pokonał Energe Toruń 2:1Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugała-Azarko
Blisko komplet widzów oglądał drugi mecz ćwierćfinałowy Polskiej Hokej Ligi, w którym GKS Tychy na Stadionie Zimowym pokonał Energe Toruń 2:1. Po dwóch meczach mistrz Polski prowadzi 2:0, teraz jednak rywalizacja przenosi się do Torunia. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Tychy - Energa Toruń.

Mistrzowie Polski trafili w ćwierćfinale Polskiej Hokej Ligi na ósmy zespół po rundzie zasadniczej Energę Toruń. W pierwszej części sezonu tyszanie wygrali trzy z pięciu spotkań z tym zespołem. W pierwszym meczu jednak przeżyli chwile grozy. Rywale do 49 minuty prowadzili różnica dwóch bramek.

Kliknij poniżej i zobacz zdjęcia

Nie przegap

Kibice ze zdumieniem przecierali oczy i nie wierzyli, że ich zespół może zjechać z tafli z porażką. Końcowe minuty jednak to popis skutecznej gry gospodarzy, którzy ostatecznie strzelili cztery bramki i wygrali spotkanie 4:2.

W drugim meczu też nie było łatwo. Gospodarze nie zamierzali już narażać swoich kibiców na takie nerwowe chwile, wynik otworzył w 11 min. Aleksiej Jefimienko, ale potem długo nie potrafili zmusić już do kapitulacji bramkarza gości.

Goście wyrównali w 48 min, co oznaczało, że znowu kibiców czekała ciekawa końcówka. Na tafli trwała ostra walka, łącznie obie drużyny na ławce kar spędziły 60 minut (34 GKS i 24 Energa). W 53 min ponownie Jefimienko wpisał się na listę strzelców i jak się okazało ta bramka zapewniła tyszanom zwycięstwo.

GKS Tychy - Energa Toruń 2:1 (1:0, 0:0, 1:1). Stan rywalizacji 2:0 dla GKS Tychy (do czterech zwycięstw).