GKS Tychy – Olimpia Grudziądz 2:3 ZDJĘCIA KIBICÓW Wielkie emocje przy Edukacji. Najpierw radość, potem wściekłość

GKS Tychy – Olimpia Grudziądz 2:3
GKS Tychy – Olimpia Grudziądz 2:3 Lucyna Nenow
GKS Tychy grał w sobotę z Olimpią Grudziądz w meczu 11. kolejki Fortuna 1. Ligi. Na stadion przy Edukacji stawiło się 3.748 widzów. Byłeś na meczu? Może byli Twoi znajomi? Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW ze spotkania GKS Tychy – Olimpia Grudziądz. GKS Tychy przegrał 2:3, choć do 87. minuty prowadził 2:0.

GKS Tychy przystępował do sobotniego meczu z serię sześciu meczów bez porażki, na dodatek w poprzednich meczach u siebie zanotował same zwycięstwa. Na stadion przy Edukacji przyjechała Olimpia, która mogła się pochwalić czterema meczami bez porażki. Oba zespoły prezentują ofensywną piłkę, mając najwięcej strzelonych bramek.

Kibice mogli się więc spodziewać dobrego meczu. Tyski „młyn” głośno wspierał swoich piłkarzy i już w 10. minucie na stadionie zapanowała radość po bramce Marcina Biernata. Gdy wynik podwyższył w 50. minucie Łukasz Grzeszczyk z trybun rozległo się głośne „jeszcze jeden!”. Potem "młyn" pytał cały stadion "kto wygra mecz?", a kibice odpowiedzieli "GKS!!!".

GKS Tychy – Olimpia Grudziądz 2:3 RELACJA, ZDJĘCIA Tyska twi...

GKS Tychy przed tym meczem rzucił wyzwanie kibicom. Gdyby pobili tegoroczny rekord frekwencji (4632 widzów), to od następnego spotkania dostawaliby program meczowy za darmo. Rekord nie został pobity, czyli nici z darmowych programów?

Po meczu tyscy kibice byli wściekli, bo ich zespół przegrał 2:3, choć prowadził 2:0 do 87. minuty.