GKS Tychy - Warta Poznań 1:1 ZDJĘCIA KIBICÓW Blisko 4 tysiące fanów na trybunach

Kibice na meczu GKS Tychy - Warta Poznań
Kibice na meczu GKS Tychy - Warta Poznań fot. Lucyna Nenow
Mecz GKS Tychy z Wartą Poznań oglądało dokładnie 3816 kibiców. Fani tyszan głośno dopingowali swoich ulubieńców, ale podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza nie zdobyli kompletu punktów. Nic więc dziwnego, że sympatycy gospodarzy nie w pełni zadowoleni opuszczali Stadion Miejski. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Tychy - Warta Poznań.

Blisko cztery tysiące tyskich kibiców, którzy w sobotni wieczór zasiedli na trybunach, mieli chwilę radości, gdy Maciej Mańka po przerwie trafił do siatki i GKS objął prowadzenie. Niestety fani gospodarzy z prowadzenia cieszyli się tylko przez dziesięć minut, bo wyrównującego gola dla gości szybko strzelił Michał Jakóbowski.

Kibice GKS opuszczali Stadion Miejski z lekkim uczuciem niedosytu, bo gospodarzom nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy na swoim boisku. Z drugiej strony remis z dotychczasowym liderem nie jest przecież wcale złym wynikiem.