GP Europy Bydgoszczy wygrał Kasprzak [NA ŻYWO, RELACJA LIVE, TRANSMISJA, ZDJĘCIA] Żużel Bydgoszcz

Redakcja
Żużel: Grand Prix Europy na żużlu Bydgoszcz 2014 NA ŻYWO + TRANSMISJA + RELACJA LIVE Zobacz GP Europy na żużlu w Bydgoszczy na żywo od godz. 18:30 w Canal + Family. A gdzie zobaczysz zawody żużlowe w Bydgoszczy w internecie? SPRAWDŹ TUTAJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

Żużel GP EUROPY w Bydgoszczy 2014 ZOBACZ RELACJA LIVE + TRANSMISJA

Krzysztof Kasprzak został zwycięzcą drugiej rundy indywidualnych mistrzostw świata w jeździe na żużlu, która odbyła się w Bydgoszczy. To jego pierwszy triumf w cyklu Grand Prix. Trzecie miejsce w finale zajął, po walce z Darcy Wardem, Jarosław Hampel.

Czwarty był świetnie spisujący się od początku turnieju Greg Hancock.

Trzeci z Polaków, startujący z dziką kartą Adrian Miedziński, po dwóch upadkach nie awansował do półfinałów.

Kolejne zawody Grand Prix odbędą się 17 maja w fińskim Tampere.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY

Pierwsze europejskie zawody z cyklu GP na żużlu odbywają się w sobotę w Bydgoszczy. Wystartuje w sobotę w Bydgoszczy trzech Polaków: Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel i Adrian Miedziński.