Horoskop miesięczny WRZESIEŃ 2018 od wróżki z Katowic....

  Horoskop miesięczny WRZESIEŃ 2018 od wróżki z Katowic. Sprawdź, co się wydarzy

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Horoskop miesięczny WRZESIEŃ 2018
  Horoskop miesięczny WRZESIEŃ 2018 Wróżka z Katowic przygotowała specjalnie dla Dziennika Zachodniego horoskop miesięczny dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź,
  1/15

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Horoskop miesięczny WRZESIEŃ 2018 przygotowany przez Wróżkę z Katowic specjalnie dla Dziennika Zachodniego. Sprawdź horoskop miesięczny dla każdego znaku zodiaku. Przekonaj się, co się wydarzy i z przepowiedni wyciągnij właściwe wnioski. Horoskop na wrzesień 2018 znajdziesz tutaj.

  Horoskop miesięczny WRZESIEŃ  SPRAWDŹ HOROSKOP NA WRZESIEŃ DLA SIEBIE
  Zobacz galerię


  Wrzesień to miesiąc poukładanej Panny, która wie nawet, ile ma piegów na nosie, bo wpisała to do notesika. Lubi posiadać i dobrze tego pilnuje. Dla wszystkich jednak nadchodzi czas podliczania, porządków, pisania listów z żądaniem zwrotu kosztów za nieudany urlop lub domagania się darmowego kubka za pilne popijanie wód mineralnych w uzdrowisku. Pannom najlepiej to wychodzi, bo ich talent do liczenia wspiera planeta Merkury. Ale prawda, że Panny liczą głównie na siebie.

  Horoskop na wrzesień 2018  Trygon Księżyca w Raku z Jowiszem sprzyja sprawom rodzinnym, chrzcinom, ślubom i spotkaniom. Może jednak dojść do dyskusji, kto jest dawcą, a kto tylko korzysta. Jeśli więc masz coś na sumieniu, unikaj konfrontacji we wrześniu, bo gdy rządzi Panna, surowo odmierza winę i karę. Mars w Wodniku zapowiada ostrą walkę o swoje racje w przekonaniu, że jest to dla innych zbawienne. Ale że panuje Panna, to jakieś zyski na boku każdy z walczących sobie obliczy. Słowem, ledwo zauważymy, że lato wciąż ma swoje uroki.

  KLIKNIJ W GRAFIKĘ I PRZEJDŹ DO HOROSKOPU NA WRZESIEŃ

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień


  Piknik w Parku Śląskim pod hasłem "Łączymy pokolenia"


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo